Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот haha » 10 фев 2014 11:05

rhaegar написа: :lol: :lol: чии?

[offtopic]Изображение[/offtopic]
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44165
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот rhaegar » 10 фев 2014 11:16

Деба, нема ме. А толкова се старая да изглеждам умен :lol: :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 10 фев 2014 11:38

Предлагам да натурализираме тонгоанеца Бруно Банани. ;) Човекът се подготвя самостоятелно, сам си намира екипировка и ще ни излезе без пари. Освен това се е класирал на 33-то място в спускането с единични шейни, което означава, че е изпреварил шестима души, в т.ч. и нашия тюфлек Беньов... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот защо » 10 фев 2014 11:43

Бе хубаво сте тръгнали да смятате кои спортове заслужават подкрепа, ама в щангите преди Абаджиев успехите ни бяха колкото в спускането с шейни. И след него пак се очертава същото. А в тениса, без грам държавна помощ, си излизат спортисти. Както и в Швейцария скиори, в Бразилия футболисти, в Кения бегачи... В спортове, дето не са нито популярни, нито рентабилни, шампионите ще и излизат златни на тая държава. Или по-точно, понеже находището в Челопеч го дадохме на концесия и държавата нема толко злато, ще са и златни предпоследните места.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот защо » 10 фев 2014 11:48

Betchualeng Arnaikem написа:На теория Олимпиадата е за аматьори, някога дори е имало случаи да откажат на състезатели да участват на Олимпиада с мотив "състезава се за пари". И не говоря за игрите от Елада а за съвременните, учредените от Кубертен.

И ти не говориш за съвременните, а за тия до лорд Киланин. Тогава е имало случаи, даже много интересни, например на един от най-великите олимпийци му отнеха титлите, щото се хващал на басове, демек състезавал се за пари. Ски учителите не ги пускаха, щото били професионални скиори и пр. А в съвременните игри вече и на теория, и на практика, Олимпиадата не е за аматьори. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот shotgun blues » 10 фев 2014 12:33

и мен ме няма във вестника ,но ми използват темата 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 10 фев 2014 14:33

THE G.A.M.E написа:Като нищо след 5 до 10 години може да имаме 2-ма 3-ма като Гришо и Цвети.

Еми и без това ако искаме резултати в какъвто и да е спорт ще трябва да чакаме; дори да се вземат правилните мерки се иска време.. то от 0 гради ли се за месец време...
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот haha » 10 фев 2014 15:31

shotgun blues написа:и мен ме няма във вестника ,но ми използват темата 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Като направим отбора по кърлинг за следващата Олимпиада ще те има и във вестници, и по телевизиите. :lol:
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
АСМ1899
Мнения: 622
Регистриран на: 05 юни 2008 11:41
Контакти:

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот АСМ1899 » 10 фев 2014 19:02

Категорично вярвам, че не са туристи милите български олимпийци! Лично аз почти всяка година съм турист- естествено повече в България, по-рядко в чужбина! Обаче аз като турист за всичко си плащам, а нашите олимпийци получават! Някак си това не е точно туризъм,а? Трябват много радикални промени в спорта- изобщо не ми пука кой на кое място е свършил, то ясно медали (а, дано, ама надали) , аз искам да се отделят пари за масовият спорт! Кое е по-важно да командироваме разни хора на олимпиада или да има съоръжения(зали, игрища) за всички хора в България? Нека полагаме грижа за здравето на хората- спорта ако не друго е най-малкото превенция! В колко населени места в България има закрити басейни да речем който да ползват децата? В колко населени места може да се играе волейбол от аматьори в зала? Ами баскетбол? Нека направим спорта масов, който има талант няма да остане незабелязан.....
Вие сте млада и красива, имате 2 висши образования, владеете перфектно 3 езика, имате руса коса, дълги крака и чаровна усмивка и искате да вземате заплата между 5 и 10 хиляди лева? Вървете на майната си! На нас ни трябва арматурист!

4i4oman4o
Мнения: 17
Регистриран на: 13 сеп 2009 00:19
Skype: pepibuklov
Контакти:

Re: Туристи ли са нашите олимпийци в СОЧИ?

Мнениеот 4i4oman4o » 10 фев 2014 19:23

Има няколко точни мнения, а те са, че е хубаво да се развиваме там където имаме традиции. Как може да се мъчи това момче на шейни когато ние нямаме улей. Зогравски се мъчи да скача а ние нямаме шанца. Ами то резултатите са ясни предварително. Смешни лобистки спортове като фигурно пързаляне и новия слоуб стайл също са безмислени защото трябва да си с класи над останалите и да не направиш никакви грешки за да си медалист. Дано Жекова има късмет и успее да се класира за финала поне. В биатлона не знам защо се получи този ужасен срив в стрелбата на нашите. Имаха много добри резултати в световната купа.


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта