Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

ElCapitana_Puyol
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 14 юни 2024 16:52

Вива Пьотровски и Квадво Дуа. При такъв финал Лудогорец ще се къпе в милиони и влиза в групите на ШЛ ! Шаляляляяя...
Барса и Лудогорец, але, алеее...

realno
Контакти:

Мнениеот realno » 14 юни 2024 17:46

ugly bug написа:
realno написа:Припоци, кога ще теглят жребия ви за ЕКТ? :) :) :)

Една минута след вашия...!
В една урна сме.
Изображение

След 8 години лъжи и пропаганда до там ли я докарахте? Един Файтон пари отидоха в канала и пак сте на нашето ниво. Както казах и на Чалгарски 47 с пари всеки може да бъде на нашето незавидно ниво, но само вие сте способни от много да направите едно голяма оранжево нищо. :mrgreen:
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
pomiqrat
Контакти:

Мнениеот pomiqrat » 14 юни 2024 21:29

zieek91 написа:
Изображение

Ще го изгубят
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)

Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
NOMER14
Контакти:

Мнениеот NOMER14 » 14 юни 2024 21:39

Лайното Б.Величков отново в студиото на Дрисема. Е, няма такава талавизия.

peliforewer
Контакти:

Мнениеот peliforewer » 14 юни 2024 23:12

NOMER14 написа:Лайното Б.Величков отново в студиото на Дрисема. Е, няма такава талавизия.

Пусни си БНТ, ставаш банален с коментарите за водещите по Диема.Ако на мен коментаторите не ми харесват спирам звука, а ти имаш алтернатива, Груев и Пелето по БНТ, много класен коментар.Само да добавя, че по това което знам като правилник когато се дава дузпа най-много се вдига жълт картон, този червен картон явно се вдига за прекалено груб фаул застрашаващ здравето на противников футболист.Прави ми впечатление как играят натурализираните германци, а те са половин отбор и се сещам за един дето каза, че докато зависи от него черни футболисти за България няма да играят.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
NOMER14
Контакти:

Мнениеот NOMER14 » 14 юни 2024 23:32

peliforewer написа:
NOMER14 написа:Лайното Б.Величков отново в студиото на Дрисема. Е, няма такава талавизия.

Пусни си БНТ, ставаш банален с коментарите за водещите по Диема.Ако на мен коментаторите не ми харесват спирам звука, а ти имаш алтернатива, Груев и Пелето по БНТ, много класен коментар.Само да добавя, че по това което знам като правилник когато се дава дузпа най-много се вдига жълт картон, този червен картон явно се вдига за прекалено груб фаул застрашаващ здравето на противников футболист.Прави ми впечатление как играят натурализираните германци, а те са половин отбор и се сещам за един дето каза, че докато зависи от него черни футболисти за България няма да играят.

Там коментаторчето е още по-ужасно. Лошото е, че ще пускат и от Максовете. Груев прекалява с обясненията, а пък диемите поканили някакви неизвестници.
Тези "натурализирани" германци са си родени в Германия. Никой не е спирал родени в България футболисти да играят за България.

Потребителски аватар
NOMER14
Контакти:

Мнениеот NOMER14 » 14 юни 2024 23:43

Пели,
Големи хора сме.
Как да търпим един поклю-коментатор да каже, че публиката щяла "да има добавена стойност".

peliforewer
Контакти:

Мнениеот peliforewer » 15 юни 2024 00:02

NOMER14 написа:Пели,
Големи хора сме.
Как да търпим един поклю-коментатор да каже, че публиката щяла "да има добавена стойност".

Под добавена стойност сигурно има предвид подкрепа, 12 играч или отбори които са без фенове са без добавена стойност.Прав си, че натурализираните германци са родени в Германия, но всички знаем каква държава е Германия и отношението им към гастарбайтерите.А ония дето сега му лъскат имиджа по медиите се изказа много неподготвен.
Последна промяна от peliforewer на 15 юни 2024 09:33, променено общо 1 път.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
TristaNNN
Контакти:

Мнениеот TristaNNN » 15 юни 2024 00:15

Всички "експерти" - припоци са на скандално ниско ниво. На тия палячовци им дайте само завери, тирейска пропаганда и манипулации - там са царе! По футболните въпроси ги няма никакви.
Апотеоз на тая футболна неграмотност беше пискливият палячо Врачев, който коментира един мач за излизане от групите (мисля на Полша) на СП 22, когато отборите бяха с равен брой точки и равен брой отбелязани голове. Изцепи някаква тъпотия, че се класирал еди кой си, понеже се гледали еди какви си показатели.
В този момент домакините от "апаратната" пуснаха актуалното класиране, в противовес с думите на едноклетъчния "експерт", а гнусният припок гузно мълча в ефир няколко минути, докато измисли как да замаже тъпотиите, които беше наговорил преди това.
Това припощината си е цяла холера, която е заразила така или иначе некадърните "експерти".
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Върни се в “Левски”