Сливен изпадна от "А" група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1177
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот mursusaid » 29 май 2011 10:40

Е***** злобните левскари.Тука само левскари пишат,явно Сливен са им били голям дразнител :lol: На мен Сливен ми бяха симпатичен отбор главно заради това,че там играеха само млади и надъхани предимно заради самата игра български футболисти,понеже всички знаем колко се плаща там.Жалко само че Лечков си загроби така.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
slivenforce
Мнения: 7
Регистриран на: 18 яну 2011 10:04
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот slivenforce » 29 май 2011 11:21

Тоя крадец съсипва всичко завлече общината с 50 млн плешивия не може да намери спонсор за отбора защото всички го мразят .Тотално е осрал всичко от алчност да си спомним времето му в Хамбургер постоянно ревеше за пари не са наяде гнидата му с гнида и бат Бойко го разбра каква алчна и егоистична персона е :evil:

angel156
Мнения: 191
Регистриран на: 18 ное 2010 11:26
Skype: angel_the_best4
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот angel156 » 29 май 2011 12:20

Заради тоя ............ Лечков сега изпаднахме във Б група! :twisted: Едиствено вината е във Лечков той ни закопа!

Потребителски аватар
bultras4e
Мнения: 1809
Регистриран на: 21 май 2008 18:28
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот bultras4e » 29 май 2011 13:26

Синият Болярин написа:Сливен, Черно море, Ботев Враца, Ботев Пловдив и Миньор са петте лъча на петолъчката. Съчувствам на автора за болката от изпадането на любимия му отбор, но нито един от изброените тимове не би липсвал на левскар. Изключение правят единствено местните.

А ФК "Морален шампион" 1911-14 и т.н. е центъра на тази петолъчка...
[wrapimg=]http://static.football24.bg/cache/470x0/assets/2013_novi/a/botev/todor_nedelev1.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Изпаднахме!

Мнениеот stefani » 29 май 2011 16:07

СЕГА ВИ ОСТАВА САМО ДА СИ СМЕНИТЕ КМЕТА , КОЙТО ПОРАЖЕНЧЕСКИ ОТДАВНА ПРЕДСКАЗА ТОВА !
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
leche_leche
Мнения: 143
Регистриран на: 18 сеп 2009 16:34
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот leche_leche » 30 май 2011 20:56

MoNteSo написа:Глупаци, когато Сливен влезе в А група и използваше единствено български момчета, с които победи някои от грандовете, а и достигна до топ3, ако не ме лъже паметта, ги поздравявахте всички! А сега ?
Почти няма отбор в А група, в който да няма футболист играл във Сливен! Специално ЦСКА ги купуваше на килограм от там! А и както колегата миньорец каза е невероятно тъпо да се изказвате така при положение, че човека го боли за отбора му.

Много си прав брат.....Така си беше за жалост :?
2000

Paco_1912
Мнения: 533
Регистриран на: 30 окт 2009 19:55
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Сливен изпадна от "А" група

Мнениеот Paco_1912 » 10 юли 2011 17:29

Най-хубавото нещо от цялата А група този сезон беше изпадането на Сливен! :lol:
[img]//bultras.com/blagov/vandervsmacabi.gif[/img]

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4463
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот tiamat » 23 мар 2012 08:26

Синият Болярин написа:Сливен, Черно море, Ботев Враца, Ботев Пловдив и Миньор са петте лъча на петолъчката. Съчувствам на автора за болката от изпадането на любимия му отбор, но нито един от изброените тимове не би липсвал на левскар. Изключение правят единствено местните.


Споменатите отбори са БИЛИ част от петолъчката. Както и ЦСКА баш в центъра и. Но това е минало. На мене лично, а съм левскар, ще ми липсва всеки един от изброените отбори.

CHE
Мнения: 1166
Регистриран на: 22 дек 2011 11:28
Контакти:

Re: Сливен изпадна от "А" група

Мнениеот CHE » 18 май 2012 01:12

аз лично се надявам другата година да сте основен фаворит за а група заедно с нефтохимик и може би калиакра и пирин ако влязат в б тази.имате хубав стадион трябва му само едно осветление и завършване на помещенията в сектор в с козирка .


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта