Има нещо гнило в Сливен

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slivenhools
Мнения: 62
Регистриран на: 24 юни 2008 10:11
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот slivenhools » 30 сеп 2008 12:07

АБЕ хора НЕ отбора на Сливен е гнил ,а държавата ни е гнила и корозирала не търсете под вола теле и когато се появи светлина в тунела като отбора на Сливен гледате да я удавите с вода .Щом ЦСКА са паднали значи всичко е нагласено и само съдията е виновен-добре грешката която допусна съдията за червения картон и дузпата е факт ,но Сливен я пропусна обаче дори и с 10човека ЦСКА все пак е шампион с 16точки пред 2-ия трябваше да ни смачкат с преса и качественни отигравания ,а имат и най-успелия български треньор така ,че съдията е виновен до токава степен че остави ЦСКА да покажат ,характер и шампионски манталитет уви не се получи и мача се обърка за тях и логично загубиха.

Потребителски аватар
slivenhools
Мнения: 62
Регистриран на: 24 юни 2008 10:11
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот slivenhools » 30 сеп 2008 12:12

ДО Бенковски абе сельо нали бях на мача в Бяла та вие на това стадион ли му викате (разорана нива)а и футболистите ви от кръста на горе касапница е затова победихте ,защото не играйте футбол и мястото ви е във Вгрупа където се и върнахте.

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот POPCORN » 30 сеп 2008 12:14

Абе тия където защитават Сливен искам да ги попитам само нормални ли са?Да ви кажа ли, че във всяка една друга страна, Сливен ще ги погнат заради тия мачове и ще ги разследват!Аман значи, това където стана с ЦСКА е пълна гавра!Не може така!Може да сме били слаби, но ако не беше съдята щяха да ни бият най-много с 1 гоал!Второто да си припомниме мача със Спартак Варна където ония чисти с ръка и съдята се прави на луд!Аман вземе свалете тия очила бе мама му стра бе!Може да играят добре , но 70% от мачовете е благодарение на съдята!като ЦСКА и Левски ги подпират съдиите веднага пискат малките отбори ама сега никой нищо не казва нали!Защото от началото на първенстото Сливен са най-подпираните!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
slivenhools
Мнения: 62
Регистриран на: 24 юни 2008 10:11
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот slivenhools » 30 сеп 2008 12:18

popcorn-нали се видяхте и срещу Пирин трагични сте и срещу Миньор пак зле други са проблемите на вас не са само съдйите.

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот POPCORN » 30 сеп 2008 12:46

Аз казал ли съм , че играеме добре бе?Не ми говори за съдиите и на двата мача!Няма дузпа дава дузпа и червен даже!Тука с пирин или даваш дузпа или даваш фаул а, не някой да си хване топката да си е метне до него и да подаде и гоал!А че сме слаби слаби сме ама, и с тази игра и с тия упражници пак сме на първо място няма кво искаме повече, за този момент!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот samobotev » 30 сеп 2008 12:47

ДО Бенковски абе сельо нали бях на мача в Бяла та вие на това стадион ли му викате (разорана нива)а и футболистите ви от кръста на горе касапница е затова победихте ,защото не играйте футбол и мястото ви е във Вгрупа където се и върнахте.

Той момчето точно това каза,че отбора им е от село и са пълни аматйори и въпреки това все пас са ве размазали с 3 гола.А това,че Сливен ги подпират е 100% сигорно гледах ви няколко мача и се смях от сърце на напаните на съдиите да свирят всяко положение във ваша полза :D :)

gencho
Мнения: 123
Регистриран на: 06 авг 2008 09:27
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот gencho » 30 сеп 2008 12:55

Цитатът не беше към теб,а към Miki 85 ,Предполагам Михаил роден 1985 год.А ти си толкова левскар колкото аз съм космонавт.

Мой човек, сигурен съм, че не си гледал толкова мачове на Левски колкото аз съм посетил / в странато и чужбина /. За разлика от теб никога не си слагам ТУМНО СИНИТЕ ОЧИЛА защото ми пречат да виждам добре играта. Предлагам ти да помислиш въху една поговорка, ще я цитирам по памет: "който не признава грешките си,то той не ги вижда".

P.S. Слагай скафандара. :D

Потребителски аватар
ebalsammumaikata
Мнения: 63
Регистриран на: 02 сеп 2008 00:49

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот ebalsammumaikata » 30 сеп 2008 12:58

сливен не са отбор !! Неможе някакво тимче от Б група и то тимчето на Лечков да дойде и да стане втори !! На мача с вихрен беше един от най нагласените можеби с БГ футбола ! Нали се сещате ако Сливен влезе за УЕФА какво ще стане ?? Всеки мач ще има 5-тичка за др тим .А какво ще стане ако свалят Лечков ??Сливен заминава в Б група отново защото тоя отбор не играе футбол съдийте играят вместо него и такива отбори не трябва да има в А група .Не казвам че Левски и Цска не са купували мачове ама положението с Сливен е нереално !!
ВСИЧКИ НА КОЛЕНЕ ПРЕД СИНИТЕ БОГОВЕ !!

Изображение
Изображение

redchampions
Мнения: 224
Регистриран на: 13 май 2008 09:29
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот redchampions » 30 сеп 2008 13:12

miki85 написа:само да не полегнете на левски че тогава ще ми паднете съвсем в очите :!:


Е ти какво очакваш от мача БФС - БФС?

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Има нещо гнило в Сливен

Мнениеот gzagorov » 30 сеп 2008 13:23

Вече избягвам да пиша в този форум, понеже никой никого никога в нищо не може да бъде убеден/разубеден - ние сме си твърдоглави и "наш'то гардже винаги е най-хубаво". Поради същата причина може би не трябва да пиша и в тази тема. Но няколко неща ми направиха впечатление - отборите които изреваха, та чак вътрешностите им се показаха, бяха ЦСКА, Славия и Спартак. И тук идват фактите:
1. Президентът на ЦСКА е разследван от властите и имаше забрана да напуска страната, треньорът на този отбор участва и в УС на клуба. В същото време се оказва че ПФК ЦСКА е различно от ФК ЦСКА, но все пак ПФК ЦСКА имат 31 титли (това последното го казах само за да разведря обстановката :) ). Не трябва да забравяме и някои мачове в които не се отсъждат дузпи във вреда на червените, и в които им се признават нередовни голове...
2. Венци Стефанов изсипа един куп "факти" за това как съдията подпрял Сливен, най-вече при отменянето на гола на Славия. На единствените заснети кадри се вижда, че това което го казва Венци е 100% невярно - първо, страничният съдия не тръгва към центъра при отменения гол, и второ, при гола наистина има засада на играч който не вкарва гола, но влияе на ситуацията като се намира в малкото наказателно поле. В същото време Лечков, предварително набеден че е излязъл от стаята на съдиите, всъщност е излязъл от коридора на стаята на съдиите - на доста от комунистическите стадиони у нас моделът е тази стая да се намира в един коридор със съблекалнята на домакинстващия отбор, отделно от съблекалнята на гостите. Така е проектиран и стадионът на ЦСКА, може би така е и при този на Славия.
3. Отборът на Спартак "изрева" за избиването с ръка от голлинията в мача срещу Сливен. Ок - дузпа, червен картон си имаше. Само че същият този президент, в следващият мач - срещу ЦСКА, при неотсъдена за неговия отбор дузпа, и вероятен гол от засада за противника, каза че съдията видите ли бил 100% обективен, брилянтен, феноменален... За какво говорим. В същото време всички си спомняме последните минути на мача Спартак Вн - Славия.
Така че тези хора/отбори са толкова чисти, колкото и калищата по улиците на София. И могат да имат толкова претенции за справедливост, колкото и Хитлер.
В едно първенство в което, преди идването на Сливен, всеки 4-ти мач е бил уреден, е меко казано нагло другите да имат претенции срещу този отбор. Дори и Лечков умишлено да купува/урежда мачовете, с какво това отличава отбора на Сливен от другите в нашата футболна действителност. А да - футболистите на Сливен все още са млади, мотивирани и не лягат на грандовете. А това последното не се харесва на гореспоменатите субекти и на такива като тях.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост