"Славия" показа как се бие "Тампере"!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sahata04
Мнения: 1
Регистриран на: 19 май 2015 13:55
Контакти:

Re: "Славия" показа как се бие "Тампере"!

Мнениеот sahata04 » 13 юли 2018 15:11

saract написа:
dreben23 написа:Отборът на Илвес беше много слаб, но според мен и на Славия. Гола вода! Този отбор трябва да го биете с трройка поне.

Със сигурност е по добър от Вадуц.Лихтенщайнски герои нямат право да подценяват успеха на Славия.


https://www.transfermarkt.com/fc-vaduz/ ... verein/163

https://www.transfermarkt.com/ilves-tam ... on_id/2018

Не знам в кой свят живееш моето момче , но Вадуц е тамън два пъти по скъп отбор от тея скиори .

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: "Славия" показа как се бие "Тампере"!

Мнениеот LSFC 1914 » 13 юли 2018 16:19

sahata04 написа:
saract написа:
dreben23 написа:Отборът на Илвес беше много слаб, но според мен и на Славия. Гола вода! Този отбор трябва да го биете с трройка поне.

Със сигурност е по добър от Вадуц.Лихтенщайнски герои нямат право да подценяват успеха на Славия.


https://www.transfermarkt.com/fc-vaduz/ ... verein/163

https://www.transfermarkt.com/ilves-tam ... on_id/2018

Не знам в кой свят живееш моето момче , но Вадуц е тамън два пъти по скъп отбор от тея скиори .



И това за някакво оправдание ли го казваш ? Иначе и Левски е два пъти по-скъп от Вадуц, но това не пречи да паднат.

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: "Славия" показа как се бие "Тампере"!

Мнениеот vg_vasilev » 13 юли 2018 16:42

То при Левски само пишат , че са скъпи но никого не могат да продадат и за 5 лева.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: "Славия" показа как се бие "Тампере"!

Мнениеот Готвача » 13 юли 2018 20:05

Славия показа как се бие Тампере,но първо показа как се бие Левски,а ние не можахме/Черно море имам предвид/ и затова гледаме само другите отбори какво правят.Но и на нашата улица ще изгрее слънце,въпроса е кога.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: "Славия" показа как се бие "Тампере"!

Мнениеот Sole » 13 юли 2018 23:25

Готвача написа:Славия показа как се бие Тампере,но първо показа как се бие Левски,а ние не можахме/Черно море имам предвид/ и затова гледаме само другите отбори какво правят.Но и на нашата улица ще изгрее слънце,въпроса е кога.

Как ще ги бием като всеки мач в България Левски излизат на терена с 14 човека. За това в Европа без съдиите си Левски се вижда колко е жалък и смешен отбор.

orlando7
Мнения: 1859
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: "Славия" показа как се бие "Тампере"!

Мнениеот orlando7 » 14 юли 2018 10:07

Brannik82 написа:абе пеперудо бяла, ако си беше направил труда да прочетеш, щеше да се разбереш, че този Тампере не е онзи, ама откъде толкова акъл...

Абе пеперудо синя,това че този Тампере не е онзи, променя ли нещо?

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: "Славия" показа как се бие "Тампере"!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 14 юли 2018 16:53

orlando7 написа:
Brannik82 написа:абе пеперудо бяла, ако си беше направил труда да прочетеш, щеше да се разбереш, че този Тампере не е онзи, ама откъде толкова акъл...

Абе пеперудо синя,това че този Тампере не е онзи, променя ли нещо?

Много си прав, буфер, нищо не променя. "Левски" си е "Левски", един от грандовете на България с над 100-годишна история, с много успехи и (уви) понякога с провали. Това е положението. Който играе (в Европа имам предвид, не в долните дивизии) - или печели или губи. Който не играе, като едно второкласно отборче от софийския квартал "Свобода", например, което не може да пребори дори "Витоша" - Бистрица, не губи, но и няма как да спечели мач в Европа! :lol: Това е малката, но съществена разлика... 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 14 юли 2018 17:08, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: "Славия" показа как се бие "Тампере"!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 14 юли 2018 17:06

Sole написа:
Готвача написа:Славия показа как се бие Тампере,но първо показа как се бие Левски,а ние не можахме/Черно море имам предвид/ и затова гледаме само другите отбори какво правят.Но и на нашата улица ще изгрее слънце,въпроса е кога.

Как ще ги бием като всеки мач в България Левски излизат на терена с 14 човека. За това в Европа без съдиите си Левски се вижда колко е жалък и смешен отбор.

Щото "Черно море" като излезе веднъж на 20 години за мач в Европа мачка като валяк и минимумът е полуфинал в ШЛ!... :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: "Славия" показа как се бие "Тампере"!

Мнениеот Готвача » 14 юли 2018 23:52

Captain Stottlemeyer написа:
Sole написа:
Готвача написа:Славия показа как се бие Тампере,но първо показа как се бие Левски,а ние не можахме/Черно море имам предвид/ и затова гледаме само другите отбори какво правят.Но и на нашата улица ще изгрее слънце,въпроса е кога.

Как ще ги бием като всеки мач в България Левски излизат на терена с 14 човека. За това в Европа без съдиите си Левски се вижда колко е жалък и смешен отбор.

Щото "Черно море" като излезе веднъж на 20 години за мач в Европа мачка като валяк и минимумът е полуфинал в ШЛ!... :lol:

По добре така,отколкото да ни викат евроидиоти.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: "Славия" показа как се бие "Тампере"!

Мнениеот hd29 » 15 юли 2018 12:18

Да а големия гранд от крайните софийски квартали не пропуска сезон да напомни за себе си в Европа :mrgreen:


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта