Страница 1 от 3

VIII кръг - Литекс-СЛАВИЯ

Публикувано: 13 сеп 2013 00:55
от 1913
Труден мач ни предстои, дано играем прилично, както го направихме на моменти в Пловдив. Литекс играят доста добре от началото на шампионата, но в последните си две домакинства изпитаха някои затруднения, ще бъде добре да не се отпушат именно срещу нас. И дано този път съдийството да не се окаже решаващ фактор.

Re: VIII кръг - Литекс-СЛАВИЯ

Публикувано: 13 сеп 2013 01:23
от elloko
С оглед на формата, която показват двата отбора за момента, аз мога да дам следните три прогнози:
-реалистична - 2:0
-оптимистична - 1:1
-фантасмагорична - 0:2

Re: VIII кръг - Литекс-СЛАВИЯ

Публикувано: 13 сеп 2013 08:55
от nikita 333
2-0

Re: VIII кръг - Литекс-СЛАВИЯ

Публикувано: 13 сеп 2013 09:32
от JohnnieWalker
1:2 8-)

Re: VIII кръг - Литекс-СЛАВИЯ

Публикувано: 13 сеп 2013 09:36
от Brannik82
0:1

Re: VIII кръг - Литекс-СЛАВИЯ

Публикувано: 13 сеп 2013 10:15
от MCMXIII
elloko написа:С оглед на формата, която показват двата отбора за момента, аз мога да дам следните три прогнози:
-реалистична - 2:0
-оптимистична - 1:1
-фантасмагорична - 0:2

И на мен нещо такова ми се върти в главата ;)

А дано нашите покажат хубава игра, пък да вземем нещо от мача!

Re: VIII кръг - Литекс-СЛАВИЯ

Публикувано: 13 сеп 2013 11:01
от телешки салам
5-0

Re: VIII кръг - Литекс-СЛАВИЯ

Публикувано: 13 сеп 2013 11:57
от boabbb
Селяния, много изчиствания с ботушите извън стадиона, някоя топка може към Плевен да хване по пътя даже :mrgreen: По трибуните ще бъде интересно - домакините и гостите ще имат обща хореография, изпълнена от 38 човека и аплодирана от останалите 20 семкари на стадиона :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Re: VIII кръг - Литекс-СЛАВИЯ

Публикувано: 13 сеп 2013 12:43
от nicromanser
имах един учител който казваше...може да се страхува от изпит тоя който е учил!!!
защото не знае какво ще му се падне, някой неща знае по-добре други по зле, та той може да се страхува, а тоя дето не е учил от какво да го е страх каквото му се падне все тая. та и на славия работата същата..труден мач щял да бъде...за какво са ви точки и победи, щеше да е труден , ако играехте с бели орли сеслав, с литекс кое му е трудното?

Re: VIII кръг - Литекс-СЛАВИЯ

Публикувано: 13 сеп 2013 12:46
от fen na Slavia
Практически е невъзможно Славия да вземе точка в Ловеч. Ако Литекс не вкарат гол то съдията ще вкара топката във вратата на Славия,но трите точки ще са за Литекс.Тази година всички рефери сън не ги хващат ако ги назначат на мач на Литекс защото трябва да им осигурят трите точки .