Страница 1 от 2

Реконструират стадион „Славия“

Публикувано: 25 фев 2012 14:55
от pesho_1913
Стадион „Славия“ ще бъде променен и ще стане типичен стадион за футбол, новината потвърди президентът на „белите“ от Овча Купел Венцислав Стефанов в „Пред банята“.

Босът на Славия призна, че е имало проект за осветление на стадиона, който обаче няма да е актуален при новия изглед на съоръжението.

„Имахме проект за осветление на стадион „Славия“. Сега обаче предстои промяна на начина по-който ще изглежда стадионът. Както Гриша Ганчев направи, искаме типичен стадион за футбол. Така че ни трябва нов проект за осветление. Сега главният архитект на София ме свързва с човек, който да ни помогне с проекта. А да сложим осветление сега, което ще махнем след време, няма смисъл“, каза босът на „белите“ Венци Стефанов.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Нещо не мога да му повярвам.. :mrgreen: В последно време много планове за нови стадиони се появиха, но дали ще се актуализират? :roll: Дано..

Re: Реконструират стадион „Славия“

Публикувано: 25 фев 2012 14:58
от modor
Поне не се нае да дава срокове :lol:

Re: Реконструират стадион „Славия“

Публикувано: 25 фев 2012 15:04
от Hrabar
Явно новата мода е за чисто футболни стадиони без лекоатлетическа писта. Дано Венци Стефанов я направи тая работа.

Re: Реконструират стадион „Славия“

Публикувано: 25 фев 2012 15:14
от marmi52
8-)

Това ми прилича на извинение, че няма да се направи нещо заради друго, което ... също няма да се направи. :mrgreen:

Re: Реконструират стадион „Славия“

Публикувано: 25 фев 2012 15:17
от ebaef
marmi52 написа:8-)

Това ми прилича на извинение, че няма да се направи нещо заради друго, което ... също няма да се направи. :mrgreen:

Взе ми думите от устата.... :roll:

Re: Реконструират стадион „Славия“

Публикувано: 25 фев 2012 15:44
от Alexander Frei
marmi52 написа:8-)
Това ми прилича на извинение, че няма да се направи нещо заради друго, което ... също няма да се направи. :mrgreen:

Страхувам се че си прав, колега. И нашият собственик не е баш цвете за мирисане, но вашият е върха. Жалко, защото уважавам "Славия" и феновете на най-стария столичен клуб, които заслужават много повече.

Re: Реконструират стадион „Славия“

Публикувано: 25 фев 2012 15:48
от Bourgas
Всеки един проект за реконструкция или строене на ново спортно съоръжение го приемам с оптимизъм. Жалкото е, че след това той секва... Иначе - дано! Осветлението за мен е нищо, в сравнение с останалите неща като терен, седалки и козирки...

Re: Реконструират стадион „Славия“

Публикувано: 25 фев 2012 15:54
от gin
хаха "ще придобие изцяло вид за футбол", а аз си мисля, че на славия и трябва една клетка като кварталните с десетина 4-местни пейки около нея. супер малоумно извинение за това как няма да се прави нищо на и без това непосещавания им стадион. да се събират с гигов и да направят един 10-хиляден "от лего" като нашия и да мирясат.

Re: Реконструират стадион „Славия“

Публикувано: 25 фев 2012 16:15
от MCMXIII
А дано, ама надали! Докато не го видя, не мога да повярвам :( Извинявайте, за песимизма ми!
Само СЛАВИЯ :!:

Re: Реконструират стадион „Славия“

Публикувано: 25 фев 2012 18:02
от bilyaletdinov
Венци и Гигов да си направят едно стадионче за 10-12 хиляди души да се делят разходите и да има някаква рентабилност все пак . За какво им е на Славия стадион с 20 000 капацитет примерно ? В Европа ли играят , фенове ли имат , които пълнят Овча Купел всеки мач ? Добре , че са мачовете с Левски и ЦСКА за да имат посещаемост към 7-8 хиляди ... ;)