X кръг - СЛАВИЯ - Хасково

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

slavchoshumanov
Мнения: 227
Регистриран на: 11 авг 2013 20:54
Контакти:

Re: X кръг - Славия - Хасково

Мнениеот slavchoshumanov » 26 сеп 2014 19:59

Балкански Орел написа:Тука е ясно, че венци ще купи мача...Наистина който има чест не трябва да го гледа тоя мач.

Абе, ти нормален ли си ? Хасково ще влизат в Шампионската Лига и няма никакъв шанс да го продадат. Сега сериозно, колкото и да са слаби Славия, не те знам фен на Хасково ли си, на кой отбор си фен, ама от мен запомни Славия може да победи по всяко време Хасково и такива отборчета, като него! Венци ще купи мача, абе оди си гръмни бе :) :)

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Re: X кръг - Славия - Хасково

Мнениеот 1913SS » 26 сеп 2014 21:32

Абе ашици какъв Ви е проблема със Славия. Ясно че сме не симпатични както и локото. Винаги ще си правим услуги, защото президентите са слависти. В момента имам играчи, но все още липсва отбора. Надявам се с новият треньор вече да имаме отбор и да тръгнем на горе и само нагоре. Поздрави ашици.

slavchoshumanov
Мнения: 227
Регистриран на: 11 авг 2013 20:54
Контакти:

Re: X кръг - Славия - Хасково

Мнениеот slavchoshumanov » 26 сеп 2014 21:47

1913SS написа:Абе ашици какъв Ви е проблема със Славия. Ясно че сме не симпатични както и локото. Винаги ще си правим услуги, защото президентите са слависти. В момента имам играчи, но все още липсва отбора. Надявам се с новият треньор вече да имаме отбор и да тръгнем на горе и само нагоре. Поздрави ашици.

Колега не се занимавай с тия , тези са дребни душици. Винаги, ама винаги ще бием Хасково- имали повече публика, когато е имало Славия тия къде са били ?!?

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9088
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Неутрални фенове,за кой ще държите на мача Славия-Хасково?

Мнениеот FLANKER » 27 сеп 2014 23:59

Red_Teror написа:Разбирасе, че предпочитам Хасково те Славия всяка година Черно тото играят и пак няма да изпаднат всяка година едно и също ...
Пълна селяния заедно с Локо Сф пак ще избутат и ще оцелеят .... :|

Локо (Сф),като гледам как "избутва" тази година... :o
П.П.Венци, колкото и да тормози Славия,рано ,или късно ще отиде в небитието този тумбак.Славия и Локо(Сф) винаги ще ги има!
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
Николай Жаров
Мнения: 37
Регистриран на: 07 юни 2014 08:03
Контакти:

Re: X кръг - Славия - Хасково

Мнениеот Николай Жаров » 28 сеп 2014 06:58

Славия София - Хасково

1 1.23 X 3.70 2 7.25

Сложил съм 1000 лв за 2-ка ! Внимавайте как ще играете !

На такъв коефициент как да не изкарат някой лев момчетата,нарочно го поствам ,за да покажа че ще има театър наречен'' Белия Балет''

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: X кръг - Славия - Хасково

Мнениеот MCMXIII » 28 сеп 2014 07:47

Николай Жаров написа:Славия София - Хасково

1 1.23 X 3.70 2 7.25

Сложил съм 1000 лв за 2-ка ! Внимавайте как ще играете !

На такъв коефициент как да не изкарат някой лев момчетата,нарочно го поствам ,за да покажа че ще има театър наречен'' Белия Балет''


Сложил съм 2 Иляди за 1- ца. Не знам защо го поствам :)

По- сериозно моля! Че сме зле е факт, но мисля, че и Хасково не са цъфнали. Дерби ще е.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Николай Жаров
Мнения: 37
Регистриран на: 07 юни 2014 08:03
Контакти:

Re: X кръг - Славия - Хасково

Мнениеот Николай Жаров » 28 сеп 2014 12:09

За какво да сме сериозни !!! За Предпоследно и последното място на двата отбора ли ! То положението е трагично ! Имахме някакви надежди в началото,но всичко се срина и сега само понасяме тежки загуби ! Относно мача ,мисля че по-добрият отбор ще победи,а е ясно кой е :geek:

orlando7
Мнения: 1861
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: X кръг - Славия - Хасково

Мнениеот orlando7 » 28 сеп 2014 13:09

Николай Жаров написа:Славия София - Хасково

1 1.23 X 3.70 2 7.25

Сложил съм 1000 лв за 2-ка ! Внимавайте как ще играете !

На такъв коефициент как да не изкарат някой лев момчетата,нарочно го поствам ,за да покажа че ще има театър наречен'' Белия Балет''

Лъжеш като дърт циганин,не си заложил и един лев!

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: X кръг - Славия - Хасково

Мнениеот FCH » 28 сеп 2014 13:54

Време е за победа! Нали ще започват ново начало, досега някой им беше виновен като Ненов, да видим това ли е бил проблемът.
Реално сега е моментът Хасково да изплува - с една победа в Овча купел излизаме от дъното и изкачваме с 2 места, а след това може да се изкачим и до 9-то място, ако надвием Тича. Но всичко е в сферата на мечтите... В Хасково не се вълнуват особено от положението, след като единственото което направиха бе да изгонят треньорите и 3ма титуляри... Очаква се тотомашината Белчев, успех!

миле гърбавия
Мнения: 1494
Регистриран на: 13 дек 2009 14:12
Skype: 1G2472L

Re: X кръг - Славия - Хасково

Мнениеот миле гърбавия » 28 сеп 2014 19:09

Честита победа на всички слависти с изключение на един с почти бяла ризка! От тук на татък само нагоре! Поблема на отбора е чисто психологически.Да считаме ,че е решен!


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта