VIII кръг - "Левски"-СЛАВИЯ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: VIII кръг - "Левски"-СЛАВИЯ

Мнениеот stefani » 11 сеп 2014 14:03

2:1
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Потребителски аватар
levskii
Мнения: 424
Регистриран на: 23 юни 2013 10:58
Местоположение: софия
Контакти:

Re: VIII кръг - "Левски"-СЛАВИЯ

Мнениеот levskii » 11 сеп 2014 15:37

2-1

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: VIII кръг - "Левски"-СЛАВИЯ

Мнениеот August Burns Red » 11 сеп 2014 22:15

levskii написа:2-1


1-1 !!! 1

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Венци Стефанов: Знам за топлата връзка между Тонев и Тасков

Мнениеот Teo » 12 сеп 2014 10:50

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов изрази опасенията си от назначението на Таско Тасков за съдия на двубоя с Левски на "Герена". Столичното дерби е в неделя от 20:15 часа. "Дано Тасков свири справедливо. Знам за топлата връзка между него и Иво Тонев. Надявам се да си е взел поука. Дай Боже след двете поредни равенства с Левски на "Герена" сега да ги бием. Вярвам, че момчетата ще играят на ниво", сподели босът на "белите" пред "Тема Спорт".


#Тема Спорт

motg
Мнения: 638
Регистриран на: 06 апр 2009 19:43
Контакти:

Re: Венци Стефанов: Знам за топлата връзка между Тонев и Тасков

Мнениеот motg » 12 сеп 2014 11:46

Таско е много слаб съдия, ако прави грешки са по-скоро следствие на неговата некомпетентност.
От друга страна е единственият рефер, който си позволи да свири за нас(ЦСКА) в последните 3 години. За разлика от повечето престъпници.

orlando7
Мнения: 1861
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: Венци Стефанов: Знам за топлата връзка между Тонев и Тасков

Мнениеот orlando7 » 12 сеп 2014 12:06

Той Таско има топла връзка не само с Левски! А как се наричат тия дето имат много топли връзки?

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Венци Стефанов: Знам за топлата връзка между Тонев и Тасков

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 сеп 2014 12:35

Teo написа:Интересното в случая беше, ЗАЩО трофея е на герена, а не в Монтана

Aми не би трябвало да е там преди да е ясен де факто шампиона, но действително всеобщото мнение (и сред обикновените фенове) беше, че при подобен залог Левски просто не може да се издъни срещу Славия.

Teo написа:Betchualeng.. вие сами си вкарвате автогол още преди съдията да е надул свирката... не може да се говори половин година за ''начините на ТОТОнев'' и накрая да го изядете последния кръг и то с автогол

Доколко Тонев наистина имаше наум именно "другите начини" и доколко просто се изказа идиотски, неграмотно и тъпо не знам. Като знам как си дрънка на вересия току виж излезе, че дори не е мислил какви ги говори. Както казах - не знам, не изключвам и варианта да е опитал да уреди нещо.

Ако титлата беше уредена.. тоя автогол дойде достатъчно рано за да се "оправят нещата".. щяха да се погрижат да се върне. Гошо Петков също е уязвим за автоголове (ако има пробити играчи), уязвим е и за някоя фалшива дузпа (ако сме барали съдията).
Teo написа:ПП Отношенията на ПФК Левски към съдийската комисия винаги са били топли.. когато ви е било най-трудно от там ви пращат правилния човек и спасявате положението... :idea: замисли се... ако не се сещаш мога ти пусна един линк към ''чики-рики'' ... жалко, че прекъсна ''великата си съдийска кариера''

Абе не знам, ама лафа на дебелия, че си правел чикирики дойде по повод мач, в който ви резна главата срещу.. Лудогорец. А на нас ни беше все тая кой от между вас и Лудогорец ще излети от турнира. Все е един конкурент от основните.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Spetz
Мнения: 172
Регистриран на: 28 фев 2014 13:50
Контакти:

Re: VIII кръг - "Левски"-СЛАВИЯ

Мнениеот Spetz » 13 сеп 2014 12:39

Успех на Славия в този двубой на Герена. Левски са много слабички и не заслужават да спечелят този мач. Лошата новина в състава на белите е отсъствието на някои основни футболисти-Станислав Генчев, Карлос Фонсека и Стефан Велков. Нека си припомним, че в последните два двубоя на Герена отборът на Славия не е допускал загуба (1:1 и 2:2). Пожелавам успешен дебют на Иван Колев.


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта