СЛАВИЯ Е СИМВОЛ-ЧАСТ ОТ СЪРЦЕТО, А НЕ ЧАСТ ОТ ПЛАТЕНИ ТИТЛИ!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

СЛАВИЯ Е СИМВОЛ-ЧАСТ ОТ СЪРЦЕТО, А НЕ ЧАСТ ОТ ПЛАТЕНИ ТИТЛИ!

Мнениеот slavia_forever » 10 ное 2008 00:17

НАС НЕ МОГАТ ДА НИ ДРАЗНЯТ С НЯКАКВИ СИ УГОВОРКИ! НАШИТЕ ЦЕННОСТИ СА ДРУГИ И НИЕ СЕ БОРИМ ЗА ТЯХ! НИЕ СМЕ ПРОТИВ УГОВОРКИТЕ, НО КЪМ МОМЕНТА, ВСЕ ОЩЕ НЕ МОЖЕМ ДА СЕ ПРЕБОРИМ, С МНОГО НЕЩА! КАТО НАМЕРИМ ПОДХОДЯЩ СПОНСОР И НОВ БЛАГОДЕТЕЛ - ТОГАВА ЩЕ Е ПО-ЛЕСНО! НЕКА СЕ СПРЕ, ДА СЕ СПЕКУЛИРА, КАК СЛАВИЯ ПРОДАВАЛА ИЛИ КУПУВАЛА! ФУТБОЛНАТА РЕАЛНОСТ ПОКАЗВА, ЧЕ В БЪЛГАРИЯ В ЕДНО БЛАТО, МАЙ ПЛУВАТ ПОВЕЧЕТО ОТБОРИ, А И НЕ САМО ОТБОРИ! :!: :idea:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

CapO
Мнения: 366
Регистриран на: 07 ное 2008 21:39
Контакти:

Re: СЛАВИЯ Е СИМВОЛ-ЧАСТ ОТ СЪРЦЕТО, А НЕ ЧАСТ ОТ ПЛАТЕНИ ТИТЛИ!

Мнениеот CapO » 10 ное 2008 00:24

По принцип евала ,че все още се надяваш ама хора като Венцито дето могат само да лаят по Левски ни скапаха отбора . Незнам. Отвреме навреме продадем някой, под наем дадем друг браво поне дава на момчетата шанс за развитие (извън турция) ама први бази за децата ама не е само тва . Едно време на Славия момчетата дето тренираха футбол половината бяха слависти са я има 20-30 я няма. То като са такива безверници ние трети те викат няма условия за игри в евротурнитите как да ходиш да ги подкрепяш и всеки футболист мечтата му е да го вземат резерва в Левски или Цска . Трябва пред този отбор да се поставят ЯСНИ ЦЕЛИ . Независимо дали са да играем евротурнири или да не изпаднем ,но да СА ЯСНИ. Имам чуството ,че и да тръгнем да изпадаме те пак няма да имат 100 % ултиматум към отбора да не изпада. "Играят мач за мач " момчетата .Заеби копеле сори ако съм отклонил от темата ама се разчуствах едно време го обичах тоя отбор,а са ....... Дано има повече ентусиасти и да почват да се връщат на стадиона .

Потребителски аватар
angelov
Мнения: 2008
Регистриран на: 30 сеп 2008 20:27
Контакти:

Re: СЛАВИЯ Е СИМВОЛ-ЧАСТ ОТ СЪРЦЕТО, А НЕ ЧАСТ ОТ ПЛАТЕНИ ТИТЛИ!

Мнениеот angelov » 10 ное 2008 00:25

Пич за не искам да се заяждам, но за какви ценности ми говориш, след като президент е Венци Стефанов. А кой каквото иска да приказва, но не може да ме убеди, че е по-свестен от Батков, Томов, Коце Маца, Юри Галев и още знайни и незнайни антигерой на българския футбол.

CapO
Мнения: 366
Регистриран на: 07 ное 2008 21:39
Контакти:

Re: СЛАВИЯ Е СИМВОЛ-ЧАСТ ОТ СЪРЦЕТО, А НЕ ЧАСТ ОТ ПЛАТЕНИ ТИТЛИ!

Мнениеот CapO » 10 ное 2008 00:30

Всичките са един дол дренки правят кеш на нашия гръб да ти кажа и от футболистите има малко, на които им пука особено от Славия .

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: СЛАВИЯ Е СИМВОЛ-ЧАСТ ОТ СЪРЦЕТО, А НЕ ЧАСТ ОТ ПЛАТЕНИ ТИТЛИ!

Мнениеот slavia_forever » 10 ное 2008 00:34

angelov написа:Пич за не искам да се заяждам, но за какви ценности ми говориш, след като президент е Венци Стефанов. А кой каквото иска да приказва, но не може да ме убеди, че е по-свестен от Батков, Томов, Коце Маца, Юри Галев и още знайни и незнайни антигерой на българския футбол.

Аз не съм отрекъл, даже казах, че всички в една помия плуват, заради определени хора и структури! Никога няма да спра да обичам Славия, независимо Венци, независимо какво се случва и как се равиват разни, едни и други ситуации и кои президенти управляват - с цели, или без цели! Винаги ще съм на стадиона, независимо как играят нашите и на кое място са, или в коя група са. Не признавам нищо друго! Просто съм си болен, с любовта към Славия, ценност, несравнима с нищо друго. :!: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: СЛАВИЯ Е СИМВОЛ-ЧАСТ ОТ СЪРЦЕТО, А НЕ ЧАСТ ОТ ПЛАТЕНИ ТИТЛИ!

Мнениеот kartago » 10 ное 2008 00:38

Евала, видях и прочетох и живи фенове на Славия, това си е нещо!
Пичове, направо ви си прекланям! Отбора също ми харесва......ше, ама години с тоя мафиот ( от друга страна с тях станахте шампиони!!!! )..........много як отбор! Едно време и в УЕФА много яко играха, но сега?!............Абе добре, че сте вие! Отбора ви, заради тоя.............. Стефанов, никой не го брои за нищо!......... Извинявайте ако съм ви обидил!..............

Потребителски аватар
angelov
Мнения: 2008
Регистриран на: 30 сеп 2008 20:27
Контакти:

Re: СЛАВИЯ Е СИМВОЛ-ЧАСТ ОТ СЪРЦЕТО, А НЕ ЧАСТ ОТ ПЛАТЕНИ ТИТЛИ!

Мнениеот angelov » 10 ное 2008 01:00

slavia_forever написа:
angelov написа:Пич за не искам да се заяждам, но за какви ценности ми говориш, след като президент е Венци Стефанов. А кой каквото иска да приказва, но не може да ме убеди, че е по-свестен от Батков, Томов, Коце Маца, Юри Галев и още знайни и незнайни антигерой на българския футбол.

Аз не съм отрекъл, даже казах, че всички в една помия плуват, заради определени хора и структури! Никога няма да спра да обичам Славия, независимо Венци, независимо какво се случва и как се равиват разни, едни и други ситуации и кои президенти управляват - с цели, или без цели! Винаги ще съм на стадиона, независимо как играят нашите и на кое място са, или в коя група са. Не признавам нищо друго! Просто съм си болен, с любовта към Славия, ценност, несравнима с нищо друго. :!: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:


ОК. Браво за тази любов. Но нали знаеш, че един отбор се състои от две основни части. Едната е самия клубът в лицето на президент,директори, треньори и футболисти, а другата сме ние феновете. И независимо какви са нашите ценности (на феновете), ценностите на отбора са тези са клубът. А какви ще са те зависи от човека, който управлява клубът (президента). Е след като президентите са долни безскрупулни човечета, които ги интересува само сухото, за какви ценности си говорим. Утре никой няма да помни какво сме дали аз, ти и още милиони фенове за отборите си, ще се помни само какво са дали (или не) те на нас.

Потребителски аватар
mishkar
Мнения: 491
Регистриран на: 03 авг 2008 17:37
Контакти:

Re: СЛАВИЯ Е СИМВОЛ-ЧАСТ ОТ СЪРЦЕТО, А НЕ ЧАСТ ОТ ПЛАТЕНИ ТИТЛИ!

Мнениеот mishkar » 10 ное 2008 07:37

plamen etov написа:
angelov написа:Пич за не искам да се заяждам, но за какви ценности ми говориш, след като президент е Венци Стефанов. А кой каквото иска да приказва, но не може да ме убеди, че е по-свестен от Батков, Томов, Коце Маца, Юри Галев и още знайни и незнайни антигерой на българския футбол.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ПРЕДИ 10 НОЕМВРИ ОТБОР НА ТОТО СЕГА ОТБОР НА МАФИЯТА!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:

Да ама и тогава, и сега ви дереме, къде ви хванем! :lol: :lol: :lol:
нямам подпис...

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: СЛАВИЯ Е СИМВОЛ-ЧАСТ ОТ СЪРЦЕТО, А НЕ ЧАСТ ОТ ПЛАТЕНИ ТИТЛИ!

Мнениеот Deliba6 » 10 ное 2008 08:39

Ало, Slavia... Бай Брадър щеше да ти каже: "Спри се бе, миндилин! Спри да кълвеш по клавишите, бе! От три дена не се спря, бе. Ще получиш тендовагенит и няма да можеш да си вдигнеш гащите, бе!!!"
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
А_У_А
Мнения: 135
Регистриран на: 22 май 2008 18:14
Контакти:

Re: СЛАВИЯ Е СИМВОЛ-ЧАСТ ОТ СЪРЦЕТО, А НЕ ЧАСТ ОТ ПЛАТЕНИ ТИТЛИ!

Мнениеот А_У_А » 10 ное 2008 13:19

slavia_forever написа:НАС НЕ МОГАТ ДА НИ ДРАЗНЯТ С НЯКАКВИ СИ УГОВОРКИ! НАШИТЕ ЦЕННОСТИ СА ДРУГИ И НИЕ СЕ БОРИМ ЗА ТЯХ! НИЕ СМЕ ПРОТИВ УГОВОРКИТЕ, НО КЪМ МОМЕНТА, ВСЕ ОЩЕ НЕ МОЖЕМ ДА СЕ ПРЕБОРИМ, С МНОГО НЕЩА! КАТО НАМЕРИМ ПОДХОДЯЩ СПОНСОР И НОВ БЛАГОДЕТЕЛ - ТОГАВА ЩЕ Е ПО-ЛЕСНО! НЕКА СЕ СПРЕ, ДА СЕ СПЕКУЛИРА, КАК СЛАВИЯ ПРОДАВАЛА ИЛИ КУПУВАЛА! ФУТБОЛНАТА РЕАЛНОСТ ПОКАЗВА, ЧЕ В БЪЛГАРИЯ В ЕДНО БЛАТО, МАЙ ПЛУВАТ ПОВЕЧЕТО ОТБОРИ, А И НЕ САМО ОТБОРИ! :!: :idea:


slavia_forever написа:
angelov написа:Пич за не искам да се заяждам, но за какви ценности ми говориш, след като президент е Венци Стефанов. А кой каквото иска да приказва, но не може да ме убеди, че е по-свестен от Батков, Томов, Коце Маца, Юри Галев и още знайни и незнайни антигерой на българския футбол.

Аз не съм отрекъл, даже казах, че всички в една помия плуват, заради определени хора и структури! Никога няма да спра да обичам Славия, независимо Венци, независимо какво се случва и как се равиват разни, едни и други ситуации и кои президенти управляват - с цели, или без цели! Винаги ще съм на стадиона, независимо как играят нашите и на кое място са, или в коя група са. Не признавам нищо друго! Просто съм си болен, с любовта към Славия, ценност, несравнима с нищо друго. :!: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:


малко като монолог на луда с първичните си полови белези.. ние не сме такива и такива, след малко, квито и да сме, не ми пука, обичам си ни! и къв е смисъла на пледоарията? името славия успешно може да бъде заменено със почти всеки отбор от "а" и "б" групите... и какво толкова разкриваш? фабулата, че обичаш славия ли? тя трябва да бъде подсказвана от ника ти.. всичките фенове на български отбори вярно трябва да сме болни, щото газим в калта с любимите отбори и се дърляме за глупости, кой бил "по-велик". сички сме в калта. не е важното кой повече или кои фенове са по-"болни".. важното е да продължават темите тип "пръдня в буркан" по форумите.


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост