"Славия"/родени 1993/ Стартира трудната седмица

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

cekina
Мнения: 62
Регистриран на: 10 апр 2008 21:38
Контакти:

"Славия"/родени 1993/ Стартира трудната седмица

Мнениеот cekina » 21 окт 2008 10:19

Днес 21.Х.2008г от 16.00 ч в комплекс "Царско село" юношеският национален отбор/родени 1993 с треньор Атанас Желев ще посрещне отбора на Долна Саксония. В отбора на трикольорите са поканени 7 момчета от формацията на "Славия". Треньорът Щилиян Карастойков даде зелена светлина на повиканите-Красимир Иванов, Валери Цекин, Борис Добрев, Живко Григоров, Божидар Васев, Стоян Георгиев, Николай Иванов. ДЮШ на Левски забрани на своите възпитаници да присъстват на сбора. Смешното оправдание, че имат мач за купата в четвъртък и неделен сблъсък със Славия- буди недоумение в бялата публика. Това е ясен знак, кой сега е №1 :)
В четвъртък 23.Х.2008г от 14.00 отборът на "Славия"/1993 играе осминафинал за Купата на БФС с пловдивския "Ботев 2002" в кв. Овча купел.
В неделя 26.Х.2008г от 9.30 ч домакинстваме на Левски/Герена в мач от поредния кръг на Столичното първенство.
Седмицата е натоварена и предвещава приятни емоции за многобройния фенклуб на Шампионите.
Успех, ШАМПИОНИ! Можете! И те го знаят!

Потребителски аватар
Luca toni
Мнения: 16
Регистриран на: 21 окт 2008 10:28
Контакти:

Re: "Славия"/родени 1993/ Стартира трудната седмица

Мнениеот Luca toni » 21 окт 2008 10:30

Lele ama ti seriozno li ?? Jivi da gi ujalish tiq mom4eta i za nacionala i posle sre6tu levski tctcc...Nz dali razbra oba4e nikoi nego enq za ''shampionite'' pone kato 6e pi6e6 ne se pravi na jurnalist napi6i si go prosto i qsno, a ne zeleni svetlini nz si kvo se 1 tiq sa nezemnite igra4i... i mnogo pozdravi na mnogobroinata vi publika
Завинаги оставам аз левскар !!!

cekina
Мнения: 62
Регистриран на: 10 апр 2008 21:38
Контакти:

Re: "Славия"/родени 1993/ Стартира трудната седмица

Мнениеот cekina » 21 окт 2008 10:40

Ех и ти! С ник "Лука Тони" можеш само това да "родиш"!
И защо влизаш във форум-чужд, та да се дразниш?!
Ела Лукчо и гледай, а после пиши. Не че можеш, не че имаш изказ, а бедната ти езикова култура ще лъсне за пореден път! ;)

avalon
Мнения: 7
Регистриран на: 12 окт 2008 19:47
Контакти:

Re: "Славия"/родени 1993/ Стартира трудната седмица

Мнениеот avalon » 21 окт 2008 10:43

Luca toni някакъв проблем ли имаш с тази тема немога да разбера.Ако искаш да знаеш тези момчета са много добър отбор и колектив , а това , че ти си решил да избиваш комплекси за липсата на успехи на юношите на твоя любим отбор , който и да е той си е само твой проблем и не е нужно да слушаме твойте излияния кой какво да прави и да не прави.Въпреки , че съм фен на Левски се радвам за тези момчета и не мисля , че трябва да си изливаме злобата върху тях.

Потребителски аватар
Luca toni
Мнения: 16
Регистриран на: 21 окт 2008 10:28
Контакти:

Re: "Славия"/родени 1993/ Стартира трудната седмица

Мнениеот Luca toni » 21 окт 2008 10:50

Mnogo dobre znam koi im e otbora az igraq v drug no po golqmata vuzrast nezavisimo koi.. Oba4e tuka da se filmira taka nqma smisul neka igraqt neka biqt ,za6toto znam kakvo e ot 10 godini treniram i mi e pisnalo ot tiq tereni i si4ko,pojelavam im da stanat golemi igra4i oba4e ot 14-15 godi6ni da gi xvalqt taka ne6to nqma smisul.... Ta dali izbivam kompleksi za moq otbor emi 6e ti kaja 4e slavia ve4e 2 ra godina nemoje da ni pobedi :D
Завинаги оставам аз левскар !!!

Потребителски аватар
Luca toni
Мнения: 16
Регистриран на: 21 окт 2008 10:28
Контакти:

Re: "Славия"/родени 1993/ Стартира трудната седмица

Мнениеот Luca toni » 21 окт 2008 10:59

[quote="cekina"]Ех и ти! С ник "Лука Тони" можеш само това да "родиш"!
И защо влизаш във форум-чужд, та да се дразниш?!
Ела Лукчо и гледай, а после пиши. Не че можеш, не че имаш изказ, а бедната ти езикова култура ще лъсне за пореден път! Аз нейскам да дразна никой,просто им създаваш излишно самочувстви.Ако биете сега Левски прото евала :) ;)
Завинаги оставам аз левскар !!!

cekina
Мнения: 62
Регистриран на: 10 апр 2008 21:38
Контакти:

Re: "Славия"/родени 1993/ Стартира трудната седмица

Мнениеот cekina » 21 окт 2008 11:13

Тони, Лука, ще ги бием!Един белоруски филм имаше заглавието-"Иди и виж". Пропускаме ги втора година, сега вече няма как.
Ние родителите сме винаги до момчетата си, където и да играят. Нашата подкрепа ги мотивира и амбицира. До всеки успял спортист има поне 3-4 обикновени възрастни, които са го подкрепяли безрезервно винаги-и в мигове на триумфи, и в мигове на печал. Щом си футболист, би трябвало да го потвърдиш. Нашите момчета "ни карат" да вършим и това безумие-да пишем във форумите, защото няма кой да драсне два-три реда. Платените клакьори пишат за Алисия, за Златка, а за теб и децата ни-не.
Е в ХХІ век можем да информираме и ние-старите и дъртите -при това безплатно ;) .

avalon
Мнения: 7
Регистриран на: 12 окт 2008 19:47
Контакти:

Re: "Славия"/родени 1993/ Стартира трудната седмица

Мнениеот avalon » 21 окт 2008 11:25

Luca toni това , че твоята възраст бие Славия не означава , че трябва да се омаломажава факта , че тези момчета са доста талантливи.Относно това за терените сажалявам и аз също съм наясно какви са терените и , че дори една Сърбия е на светлинно ниво пред България , но какво да се направи жалка ни е държавата жалак ни е и спорта.А това , че автора на темата пише винаги приповдигнато няма лошо може би от оптимизъм има нужда българския футбол макар и на детско ниво.А и предпочитам да виждам такива родители , а не като родителите който видях на Септември да викат и да псуват децата си и най-жалкото да им викат ще ти еба майката по добре прекаления оптимизъм пред това.А и познавам много момчета от Славия 93 всички са млади,амбициозни и повечето поне са много възпитани.


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта