Ако не ни биете, ще съм доста изненадан. Днеска нашите не можеха да си подават точно даже.
Тема: Черно море 0 - 3 Лудогорец /FT/
Отговори: 145
Преглеждания: 7337

Re: Черно море 0 - 3 Лудогорец /FT/

Детелин Димитров и Дечев много добре си играха даже според мен. Реално погледнато получихме 3 гола, от които първия от корнер не ми се коментира даже, а другите 2 бяха от контри след като се бяхме втурнали да връщаме гола..
27 авг 2011 23:18
Тема: Черно Море - Миньор - 2:0 FT
Отговори: 122
Преглеждания: 6868

Re: Черно Море - Миньор - 2:0 FT

Честита победа на всички моряци ;) Искам само да ви попитам какво мислите за играта на Сашо бека, защото пред очите ми влезе поне 10 пъти отзад на шпагат, от които 10 пъти около 3-4 пъти изобщо не игра с топката, а пък не получи и жълт картон дори. На няколко пъти направо безумно влизаше.
20 авг 2011 20:25
Тема: Ботев Вр - Черно Море - 0:1 FT
Отговори: 166
Преглеждания: 7674

Re: Ботев Вр - Черно Море - 0:1 FT

Честито на всички моряци! :) Един приятел ме пита дали слушам мача в гонга и аз му викам, че не го слушам. Казва ми, че ни мачкат първото полувреме и аз му отговорих: спокойно, ще вкараме в интервала 77-82 минута. Не познах точно, но съм много щастлив и нямам търпение да идва мача с Миньор вече ;)
03 юни 2011 12:41
Форум: Футбол - България
Тема: Награждаване на "Ботев"-Враца - СНИМКИ
Отговори: 20
Преглеждания: 1899

Re: Награждаване на "Ботев"-Враца - СНИМКИ

Още си спомням първия мач на любимия отбор, на когото отидох - мач от Б група с Ботев Враца завършил 2:1 :) . Успех в А група
31 май 2011 11:37
Тема: Наши снимки на любимия отбор !