Тема: Трансфери :Англия-Висша Лига , Лято - 2011
Отговори: 91
Преглеждания: 5386

Re: Трансфери :Англия-Висша Лига , Лято - 2011

Арсенал и Тотнъм готови да дадат 26 млн за Фалкао - агента на играча Много добър нападател, с класи над идола ти с 1 гол от 20 мача и то на аватара ти като някой балък си го сложил, по-добре сложи тоя защитника ви Луиз, поне го заслужава, не се излагай с единствения гол на тоя некадърник :mrgreen: ...
от sporting
27 май 2011 16:04

от sporting
23 май 2011 15:36
Форум: Миньор
Тема: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!
Отговори: 88
Преглеждания: 6096

Re: Изп.директор на Миньор призна,че Миньор е взел ПОДКУП!!!

Re: Фернандо Торес

Можете пак да разпостирате аватари и подписи с Торесченко, след 5-6 мача пак ще ги махате и ще го руагете :lol:

Re: Челси-Уигън

Торес трябва да бъде пратен в дубъла, тотален некадърник, на лятото е първия продаден футболист, вероятно в посока Ман Сити или Реал М
от sporting
17 мар 2011 01:09
Форум: Реал Мадрид
Тема: Реал Мадрид - Олимпик Лион 3:0 (FT)
Отговори: 242
Преглеждания: 7011

Re: Реал Мадрид - Олимпик Лион 3:0 (FT)

LaRgO написа:sporting, пак си пропуснал да си пиеш хапчетата.Недей ги забравя, че гледай какъв си неадикватен.

a да ви се падне се Барселона, да ви видя кой ще е неадкватен :mrgreen: мачкай каталуния, пет пет пет
от sporting
17 мар 2011 01:06

гледай го пак мача и ще видиш, че 95% от положенията на Реал бяха след корнери, грешки в защитата на Лион, това е, слаба защита, ако имаха онази защита от преди 4-5 години и с тия халфове, мачът отиваше на 4-ка до 30-минута във вратата на балеринките
от sporting
17 мар 2011 01:03

А Лион какво направиха преди гола. Колко удари имаха към вратата. А в първия мач как изравниха. Кой имаше повече положения. Днес кой игра по-добре, по-мотивирано, с по-голямо желание :?: :?: :?: Играеха по-добре, след 1:0 трябваше още повече да се отворят и нелепа грешка - 2:0, но до 30 минута, кат...