Тема: акрапович изгонен като краставо псе...

Re: акрапович изгонен като краставо псе...

Вълчан написа:Каква омраза само защото е решил да потърси по добро развитие за себе си. :o Нормално е да си тръгне от потъващ кораб като Локо. Трябва да се уважава защото такива успехи и купи трудно ще се повторят.

Тема: БФС мафията в действие на подченените си
Отговори: 49
Преглеждания: 8642

Re: БФС мафията в действие на подченените си

Днес за пореден път, тотално ощетени. Измислена дузпа и последвал червен картон. г-н Домусчиев, всички знаем,че сте покровител на Ботев. Това не е тайна , и феновете на Ботев го знаят! Срамно е по такива начини да се печели финал. Ще гледаме съдията, как ще свири на финала, както и цяла България!!!...
28 май 2018 17:14
Форум: Локо София
Тема: Един миг
Отговори: 11
Преглеждания: 2812

Re: Един миг

Гледах мача и наистина исках Локомотив да влезе в А група..Не разбрах,защо съдията даде 3 минути продължение на второто 15 минутно продължение???Успех през следващата година,върнете се в Елита!

Фен съм на Локо Пловдив
23 ное 2017 02:14
Форум: Архив
Тема: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.
Отговори: 290
Преглеждания: 21310

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

:) Помечтайте до събота,пък ако съдиите не ви пускат аванти като на Ботев2010 ще ви е трудно.Успех по-добрия да победи"
Лаврите са за победителите, уважението за победените" :)
26 авг 2017 23:16
Форум: Дунав Русе
Тема: Локомотив Пд.-Дунав
Отговори: 12
Преглеждания: 3789

Re: Локомотив Пд.-Дунав

Много си повярвахте,не че е лошо ама Локо Пловдив има по-класни футболисти.Първото полувреме трябваше а водим 3;0 :)
06 апр 2017 04:24
Тема: Предизвестена загуба...
Преглеждания: 5090

Re: Предизвестена загуба...

Крушарски няма да се махне,ама е много лесно да нарита всички футболисти и да градим млад отбор от юноши 2-3 години :)
07 окт 2016 14:12
Форум: Кошче за отпадъци
Тема: Скандал в Локо (Пловдив)!
Отговори: 17
Преглеждания: 4256

Re: Скандал в Локо (Пловдив)!

Заклетия тотоманиак другаря Крушарски си реди тотото а после се изкарва и по-блага Дева Мария от чичо Венци тумпака.Евала на на такива знаещи,можещи и предприемчиви люде :!: :idea: А на Илиан Илиев му остава само да се черви пред камерите и да се чуди къде да се дене от срам от толкова много нерви ...
02 сеп 2016 06:10
Форум: Ботев
Тема: Мнение на един обикновен фен на Ботев
Отговори: 109
Преглеждания: 11489

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Кой е единствения отор сменил 6-7 Треньоа и 40-50 Футболиста в Бългия за има няма 2-3 години.....Ботев
13 май 2016 13:41
Тема: Черно Море - Ботев Пловдив 3:0 FT