Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот 1982 » 22 авг 2016 11:04

YANTRA_FOREVER написа: Май само унгарци, хървати и гърци могат да са напълно доволни.


Не са само те, на Сърбия това им е най-успешната олимпиада, например, след разпада на Югославия и разбиването й на няколко държави. Бая са доволни, вчера четох и някои техни медии. Като цяло, регресът при нас май е най-голям, визирам последните 2 Олимпиади, които са тотален провал. Печелим 2 и 3 медала, съответно, като нямаме нито 1 олимпийски шампион.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот 1982 » 22 авг 2016 11:07

GOLEADOR написа:Винаги може да се намери нещо лошо в представянето ни на ОИ в Рио.Важното е,че макар и с по-малко спортисти от предната олимпиада спечелихме повече медали.Вървим напред,посоката е вярна,надявам се ММС да създаде такива условия в България,че елитните ни спортисти да не се състезават от името на други страни,а да защитават нашия трибагреник.


Голеадоре, ти да не работиш случайно в "министерството" на спорта ?? Или да не си роднина на някой хрантутник там ??! :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 авг 2016 11:09

paro24 написа:
Сърбия, Хърватия, Гърция и дори Румъния ни изпреварват, но тези страни не са си разрушили базите, както ние.

Какви бази сме разрушили ? :lol:
По-скоро затъваме, щото спортистите ни тренират на бази от соца, с методи от 70-теи 80-те на миналият век.
Сърби, хървати, румънци и т.н. загърбиха отдавна миналото, попиха модерните методики и резултатите са налице.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 авг 2016 11:19

Като резултати, спортистите ни се провалиха.
Но като преценим всички факти и се опрем на реалноста, ще видим, че за съжаление нещата са нас са нормални.
Ние бяхме и със сравнително малка група от спортисти.

Има нещо, което може да се направи в кратки срокове и ако не в Токио, то поне на следващата Олимпиада да сме с поне 2-3 златни медала.
Пример - Ямайка.
Един спорт - Леката Атлетика и по-точно късите бегови дисциплини, на практика ги правят Олимпийска сила.
Ами в това ги бива и до колкото знам, 90 % от средствата ги изливат именно в Леката Атлетика.
Ние също е време да скъсаме със соц. глупоста, да развиваме много спортове, половината от които не се интересува никой, освен малкото практикуващи ги, и техните роднини.

При все, че и към момента, при цялата глупост в спорта ни, се виждат млади таланти.
Трябва яко наливане в няколко спорта и те да са приоритет.
Волейбол, борба, бокс, щанги, Лека Атлетика.
Т'ва е.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот GOLEADOR » 22 авг 2016 11:19

Не е нужно да работя или в ММС или да имам роднина там за да кажа една хубава дума за тях.Защото е лесно да се хули,но трябва ли да се отдаде дължимото за труда на тези хора всеки си мълчи.1982,знаеш ли защо е хубаво освен пропуските,да се признават и успехите на хората които представят България на олимпиадата?В първото си интервю по БНТ1 ,момичето което донесе първия медал за страната ни каза колко много е засегната от писанията в България,че те са туристи.Е,ние пишем точно в такава тема.Възможно е тя да е чела и мненията в нея и вместо подкрепа е получила от нас огорчение и хули.За това трябва освен критики,да се казват и положителните неща постигнати от българите в Рио.Не трябва всички да се слагат под един знаменател,това просто не е честно!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот GOLEADOR » 22 авг 2016 11:26

Пуснат ли българските щанги на ОИ и медалите ни ще скочат двойно,като поне 2 от тях ще са златни. ;)

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот TodorT » 22 авг 2016 11:38

THE G.A.M.E написа:
paro24 написа:
Сърбия, Хърватия, Гърция и дори Румъния ни изпреварват, но тези страни не са си разрушили базите, както ние.

Какви бази сме разрушили ? :lol:
По-скоро затъваме, щото спортистите ни тренират на бази от соца, с методи от 70-теи 80-те на миналият век.
Сърби, хървати, румънци и т.н. загърбиха отдавна миналото, попиха модерните методики и резултатите са налице.

Жоре, за методиката съм съгласен, че е остаряла, но за базите имам друго мнение. Държавата тотално е абдикирала и е загърбила поддръжката на базите. Само виж за проблемите с гребния канал в Пловдив, после се чудим защо не стават нещата в гребането. Спортистите ни масово бягат да тренират в чужбина, тук няма условия. Демирева в Холандия, Ивет по Италия (ако не се лъжа), но съм сигурен, че и с други е така. Студената зала няма да привлече младите. Умряла от студ мишка в закрита лекоатлетическа писта! Как ти се струва това ?!?! Случката е от голям областен град, който има традиции в спорта :shock: Само можем да предполагаме колко спортисти сме изпуснали, колко юноши не сме развили правилно с тези условия. :oops:

Пари за правилната химия нямаме и на много медали не може да се надяваме в 21 век. ;)

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот boabbb » 22 авг 2016 11:56

Нещо да кажете за Демирева 8-) Кефи си ме момичето, а и добре скача, явно 8-) Браво и на ансамбъла, там е пълно с потенциал 8-) Отново Гришата най-кирлив от отбора :| Пълен турист и чалгар е това момче, за съжаление ... Колкото до баскета - назад в темата видях, че Кедъра бил казал, че Щатите нямат силни центрове :lol: :lol: Пълен лаик е тоя - Казънс и фаворита по отбелязани точки за сезона в НБА, а Джордан - в топ5 по борби, блокове и процент стрелба от игра ( там е номер 1 ) :!: Евентуално Андре Дръмънд можеше да допълни отбора - мантрите за пенсионер като Дуайт Хауърд са без коментар ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот 1982 » 22 авг 2016 11:58

GOLEADOR написа:Не е нужно да работя или в ММС или да имам роднина там за да кажа една хубава дума за тях.Защото е лесно да се хули,но трябва ли да се отдаде дължимото за труда на тези хора всеки си мълчи.


Резултатите от "труда" им се виждат на последните 2 олимпиади прекрасно. Извинявам се за "хейтърството" и това, че не виждам какъв огромен труд се полага в ММС, но това, което аз виждам, е как ставаме все по-зле и по-зле с времето ...... но не знам, сигурно е от "хейтърството".

GOLEADOR написа:1982,знаеш ли защо е хубаво освен пропуските,да се признават и успехите на хората които представят България на олимпиадата?В първото си интервю по БНТ1 ,момичето което донесе първия медал за страната ни каза колко много е засегната от писанията в България,че те са туристи.!


Така ли, Елица някой нарекъл ли я е "турист", че се е засегнала ??! Панчо, Дубов и още няколко ??!

Или са обидени стрелците, на които им попречиха напрежението и вятърът ??! А може би се е засегнал Кирчев, дето сам си призна, че не се напъвал много ??! Или оня на гюлето, слава Богу, че поне не преби някого с него ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот GOLEADOR » 22 авг 2016 12:07

1982 написа:
GOLEADOR написа:Не е нужно да работя или в ММС или да имам роднина там за да кажа една хубава дума за тях.Защото е лесно да се хули,но трябва ли да се отдаде дължимото за труда на тези хора всеки си мълчи.


Резултатите от "труда" им се виждат на последните 2 олимпиади прекрасно. Извинявам се за "хейтърството" и това, че не виждам какъв огромен труд се полага в ММС, но това, което аз виждам, е как ставаме все по-зле и по-зле с времето ...... но не знам, сигурно е от "хейтърството".

GOLEADOR написа:1982,знаеш ли защо е хубаво освен пропуските,да се признават и успехите на хората които представят България на олимпиадата?В първото си интервю по БНТ1 ,момичето което донесе първия медал за страната ни каза колко много е засегната от писанията в България,че те са туристи.!


Така ли, Елица някой нарекъл ли я е "турист", че се е засегнала ??! Панчо, Дубов и още няколко ??!

Или са обидени стрелците, на които им попречиха напрежението и вятърът ??! А може би се е засегнал Кирчев, дето сам си призна, че не се напъвал много ??! Или оня на гюлето, слава Богу, че поне не преби някого с него ??!

Ако не се лъжа наричаше министъра "Крадев" и искаше оставката му.Сега казваш,че работата му / им се виждат на последните 2 олимпиади?!?Нали.....
Това е първата неточност,втората е за хейтърството,виж в каква тема пишем,сам прецени дали момичето се е почуствало засегнато или не. ;)


Върни се в “Рио 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта