Къде са медалите?!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6860
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот veni__85 » 13 авг 2016 14:47

Изображение

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот ntodorov » 13 авг 2016 15:19

v.r.s. написа:Един въпрос към повечето от вас, които питате къде са медалите, вие фенове на спорта ли сте или на медалите?
Защото аз гледам и се наслаждавам на спорта, без значение дали има наши спортисти в дадена дисциплина или не, тъй като спортът е емоция и тя ми доставя удоволствие, а не медалите, които са просто изражението на труда на спортистите и ги печелят наистина най-добрите в света, с каквито ние в настоящият момент не можем да се похвалим. Единствено при ансамбълът по художествена гимнастика сме на такова високо ниво и там са най-големите ни надежди, но при спортовете които зависят единствено от съдийско оценяване често оценките са субективни и напред се бутат страните с лоби.
Така, че майната им на медалите, гледайте и се наслаждавайте на спорта и най-добрите спортисти в света.

Определено насладата от спорта не включва нашите спортисти, но ние се питаме за чий се трошат пари тогава.
Със същата успеваемост и аз, и ти можем да бъдем олимпийци и освен на спорта можем да се наслаждаваме и на всичко останало щом сметката ще я плаща друг. Пък що не.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

eddie
Мнения: 1354
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот eddie » 13 авг 2016 15:28

Аз в нито един наш спортист досега не видях настройка за битка, хъс и характер, дисциплина и концентрация.. само някякви пачи мрънкат или се хилят пред камерите.. имам чувството, че са ги събрали из кафенетата на Витошка седмица преди Олимпиадата - "мноу сми якиииииии.. оти'аме на купоооон.. йееее.. ".. :evil: :evil:
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8901
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот bilyaletdinov » 13 авг 2016 15:30

На какво отгоре да имаме медали? Треньори ли имаме, бази ли имаме, подготвителни центрове?Няма как да стане просто. С остарели методики и само с талант вече не се печелят медали. Дано някое борче измъкне нещо, но не вярвам. Симо Щерев и него го прогонихме. Ония от ансамбълчето толкова ми паднаха в очите, че даже не искам да ги коментирам. Това е положението.
Иначе Тимаджията чакаше медали в 8 вида спорт...
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот v.r.s. » 13 авг 2016 15:33

ntodorov написа:
v.r.s. написа:Един въпрос към повечето от вас, които питате къде са медалите, вие фенове на спорта ли сте или на медалите?
Защото аз гледам и се наслаждавам на спорта, без значение дали има наши спортисти в дадена дисциплина или не, тъй като спортът е емоция и тя ми доставя удоволствие, а не медалите, които са просто изражението на труда на спортистите и ги печелят наистина най-добрите в света, с каквито ние в настоящият момент не можем да се похвалим. Единствено при ансамбълът по художествена гимнастика сме на такова високо ниво и там са най-големите ни надежди, но при спортовете които зависят единствено от съдийско оценяване често оценките са субективни и напред се бутат страните с лоби.
Така, че майната им на медалите, гледайте и се наслаждавайте на спорта и най-добрите спортисти в света.

Определено насладата от спорта не включва нашите спортисти, но ние се питаме за чий се трошат пари тогава.
Със същата успеваемост и аз, и ти можем да бъдем олимпийци и освен на спорта можем да се наслаждаваме и на всичко останало щом сметката ще я плаща друг. Пък що не.


Зависи от гледната точка, аз се наслаждавах на играта на нашия боксьор, независимо, че загуби, както и на загубилият джудист и сестри Стоеви, които загубиха и двата мача от азиатките, финалистката ни при стрелбата, Панчо Пасков който победи световният № 1, без значение, че след това загуби, както ще гледам и наслаждавам и на останалите български спортисти, без значение дали ще спечелят или загубят.
Колкото до това, че аз и ти също можем да се представим така, не мисля, че ще можем, тъй като за да стигнат тези спортисти до ОИ са спечелили квоти с труд и борба, като други са отпаднали и не са успели дори до там да стигнат.

true blue 71
Мнения: 74
Регистриран на: 31 юли 2013 21:24
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот true blue 71 » 13 авг 2016 15:35

Наистина зрелището Олимпийски игри си заслужава и нашите спортисти логично не са част от него. Просто толкова си могат . Изоставането от най - добрите е огромно и трудно би се наваксало в следващите 10 - 20 години. Причини - бол. Щом по "законен" начин Литекс - Етрополе може да се легитимира като ЦСКА и да е играе в най - високото ниво на футбола ни, бива ли да се чудим и да се ядосваме,че нямаме медали? Най - много лично на мен са ми интересни оправданията и обясненията от рода на "постигнахме целите си", " достойно представяне" , "напрежението беше голямо" ''първа олимпиада " и тем подобни глупотевини, които могат да разсмеят всеки човек, освен ако не му е малко тъжно за това да играем ролята на "боксов чувал" и да смятаме 30 . 40 или 50 място за "успех".

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот 1982 » 13 авг 2016 15:42

true blue 71 написа: Щом по "законен" начин Литекс - Етрополе може да се легитимира като ЦСКА и да е играе в най - високото ниво на футбола ни, бива ли да се чудим и да се ядосваме,че нямаме медали?


Целият ни "спорт" е едно голямо Литекс/Етрополе/КОРЕКЦИЯ/ЦСКА-София ..... само далавери и измами, после искаме медали. Ами, няма, в живота има логика.

Все пак, аз очаквам да вземем 2-3 медала, не че това нещо ще промени крайната оценка, но поне да има с кого да се снимат Бойко и Крадев, и да отчетат и своята скромна заслуга за тези медали .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот Вал » 13 авг 2016 15:43

v.r.s. написа:
ntodorov написа:
v.r.s. написа:Един въпрос към повечето от вас, които питате къде са медалите, вие фенове на спорта ли сте или на медалите?
Защото аз гледам и се наслаждавам на спорта, без значение дали има наши спортисти в дадена дисциплина или не, тъй като спортът е емоция и тя ми доставя удоволствие, а не медалите, които са просто изражението на труда на спортистите и ги печелят наистина най-добрите в света, с каквито ние в настоящият момент не можем да се похвалим. Единствено при ансамбълът по художествена гимнастика сме на такова високо ниво и там са най-големите ни надежди, но при спортовете които зависят единствено от съдийско оценяване често оценките са субективни и напред се бутат страните с лоби.
Така, че майната им на медалите, гледайте и се наслаждавайте на спорта и най-добрите спортисти в света.

Определено насладата от спорта не включва нашите спортисти, но ние се питаме за чий се трошат пари тогава.
Със същата успеваемост и аз, и ти можем да бъдем олимпийци и освен на спорта можем да се наслаждаваме и на всичко останало щом сметката ще я плаща друг. Пък що не.


Зависи от гледната точка, аз се наслаждавах на играта на нашия боксьор, независимо, че загуби, както и на загубилият джудист и сестри Стоеви, които загубиха и двата мача от азиатките, финалистката ни при стрелбата, Панчо Пасков който победи световният № 1, без значение, че след това загуби, както ще гледам и наслаждавам и на останалите български спортисти, без значение дали ще спечелят или загубят.
Колкото до това, че аз и ти също можем да се представим така, не мисля, че ще можем, тъй като за да стигнат тези спортисти до ОИ са спечелили квоти с труд и борба, като други са отпаднали и не са успели дори до там да стигнат.


Прав си. Чак пък толкова да се вживяваме за трагедията на Българския спорт. Всеки си има собствена олимпиада. Тя е на лоста на площадката зад блока, в басейна на баните, в колелото от 93, което караш до пазара и обратно. Гледай Фелпс и се учи от него. Това е смисълът на Олимпиадата, а не скапаните медали. Той започна подготовката си в 8 м. басейн в рехабилитационен център за алкохолици. За парите -наистина е тъпо да се харчат за някакви дюшеци. Като Стафка е толкова добра, да си изкарва хляба като треньор или коментатор.

ANDI7
Мнения: 218
Регистриран на: 01 май 2011 16:39
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот ANDI7 » 13 авг 2016 16:08

Явно ще се наложи на тимаджията да припознае няколко златни медали :)

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот защо » 13 авг 2016 17:29

Нема угодия! Що няма достъпни съоръжения за масов спорт, а що се хвърлят пари за зали и стадиони в малки градчета и села, а къде са ни базите, а не може ли вместо да се ремонтират стадионите, тия пари да се дадат за подготовка на математици и накрая Литекс Етрополе е виновен за Дънекова и Габриела Петрова.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Рио 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта