Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:1 FT

Мнениеот paceto » 07 яну 2023 22:21

Виждам, че няма изненади днес.
Очакван развой на мача, очаквани реакции от наши и от чужди фенове. :)

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18055
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:1 FT

Мнениеот kingofpop » 08 яну 2023 00:18

paceto написа:Виждам, че няма изненади днес.
Очакван развой на мача, очаквани реакции от наши и от чужди фенове. :)


Очаквал си да паднете от Виляреал ?
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:1 FT

Мнениеот paceto » 08 яну 2023 02:09

С оглед мачовете срещу тях очаквах равен или загуба + колебливата форма на отбора.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32594
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:1 FT

Мнениеот 1914.1902 » 08 яну 2023 08:49

kingofpop написа:
paceto написа:Виждам, че няма изненади днес.
Очакван развой на мача, очаквани реакции от наши и от чужди фенове. :)


Очаквал си да паднете от Виляреал ?


Почти всички сме така : (

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 10 яну 2023 16:41

На мен лично мача ми хареса. Виляреал са доста силен отбор, не от топ класа, но такъв който винаги може да те спре. Имат огромна страст в играта си, имат и някакви видими качества. И двата отбора създадоха достатъчно положения.

По отношение на футбола, спрях да съм толкова жаден, да виждам как винаги любимия ми отбор побеждава... една от причините е, че това в съвременната действителност- няма как да стане.

Конкретно за самия мач, Винисиус е и герой и грешник... игра много добре, създаде отлични положения, но накрая всичките ги пропусна... но без него, тези положения просто нямаше да ги има.

П.П

Другото нещо, което би трябвало да си призная е, че след като Анчелоти в един момент изглеждаше че е пред уволнение, започна да прилага различни подходи за да спаси своето място . След това вече самочувствието от успехите го накара да продължи.

Конкретно в този мач, Анчелоти направи всичко възможно Реал да спечели мача...
Последна промяна от Furious_Monk на 10 яну 2023 17:23, променено общо 1 път.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 914
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:1 FT

Мнениеот Stones.66 » 10 яну 2023 16:59

Furious_Monk написа:На мен лично мача ми хареса. Виляреал са доста силен отбор, не от топ класа, но такъв който винаги може да те спре. Имат огромна страст в играта си, имат и някакви видими качества. И двата отбора създадоха достатъчно положения.

По отношение на футбола, спрях да съм толкова жаден, да виждам как винаги любимия ми отбор побеждава... една от причините е, че това в съвременната действителност няма как да стане.

Конкретно за самия мач, Винисиус е и герой и грешник... игра много добре, създаде отлични положения, но накрая всичките ги пропусна... но без него, тези положения просто нямаше да ги има.

П.П

Другото нещо, което би трябвало да си призная е, че след като Анчелоти в един момент изглеждаше че е пред уволнение, започна да прилага различни подходи за да спаси своето място . След това вече самочувствието от успехите го накара да продължи.

Конкретно в този мач, Анчелоти направи всичко възможно Реал да спечели мача...

Не! Огромна грешка се оказа пускането за десен бек Милитао, вместо Васкес. Така цялото първо полувреме атаката по десният фланг отсъстваше - изгубихме цяло едно полувреме! После . . . вече беше късно за добър резултат!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 10 яну 2023 17:10

Милитао не се справи лошо, има и едно голямо предимство пред Лукас като качества... много е атлетичен, издръжлив играч с доста прилична скорост, просто в последно време не му се е налагало да играе на тази позиция, но тя си му изначална, преди да отиде в Порто.

Грешките, които допусна бяха по-скоро на това че от доста време не се бе изявявал като краен бранител.

За мен големият проблем на Реал в такива мачове е, че просто няма лудост в този състав. Късмет, вяра, качества... но понякога трябва да си луд в контекста на самия мач.

След Рамос, просто нямаме такъв футболист, въпреки че надеждата ми е, че когато свикне със живота, изискванията и всички свързано с Реал, Рюдигер най-после ще "полудее"...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта