ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид - 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13293
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот sapio0o » 25 фев 2021 11:22

Пич, аз съм тук от 2009, а отборът го следя изкъсо от 15 години. Преди това беше по-трудно с телевизията и не предаваха всички мачове и съм следял резултати и класиране по телетекст и вестници. Видял съм шампионски титли и лиги, но съм видял и тежки отпадания, срамни загуби и маса пари на вятъра. За какъв Алкояно ми говориш, кога сме били фактор ние за купата на краля? Ти историята ни познаваш ли я? Клубът е бил и в по-лоша позиция от тази, това искам да ти кажа. Това, че последните години бяхме на върха не значи, че това може да продължава вечно. В спорта, както и в живота има възходи и падения и е най-нормалното нещо да видим застой. Как си представяш Реал Мадрид да смени Кроос, Марсело, Модрич, Каземиро, Бензема, Рамос и Карвахал или общо казано ядрото на отбора от 2014-18 за 1-2 години? И то при положение, че последната ШЛ е била 2018, а последната титла на Испания 2020. :lol: :lol: Особено във финансова криза транзишън периодът отнема време. А и тези играчи в крайна сметка са дали достатъчно, няма как да ги изхвърлиш с лека ръка. Марсело 10 години е бил на върха, в един момент прави няколко слаби мача и край, вече е дъното. Всичко хубаво се забравя. Страшно са разглезени някои фенове, а след 30 години ще си спомняте за този отбор и ще се гордеете с него. Не бива така.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32503
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот 1914.1902 » 25 фев 2021 11:30

Значи, щом не правим нищо в КнК - може да отпадаме от Алкояно, Алкорон и т.н., както и да го приемем за нещо нормално. Добре. Не съм те питал от кога си във форума, за да го изтъкваш, както и от кога следиш отбора, всеки си има своята история. Никъде не съм писал, че отбора НЕ е бил в по-лоша позиция от тази. Как да смени Марсело? Той е на заден план след миналата кампания, можеше да се остави Регилон, както и да се намери отбор на Марсело, вместо това се прави обратното. Как да махнем Кроос, след като му подновяват договора? :roll: Финансова криза? Видяха се големите проблеми в Реал Мадрид още след ШЛ през 2018 година, Зидан също ги разбра и затова се махна. Тогава се взе грешното решение да не се прибързва с революцията и се вижда какво се случи след това.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13293
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот sapio0o » 25 фев 2021 11:39

Може да отпадаме, разбира се. Къде е писано, че понеже сме Реал Мадрид трябва задължително на всяка цена да печелим всеки път? :lol: Нима другите отбори нямат думата? В добър ден и най-бедните могат да триумфират. Исторически Реал Мадрид не признава купата на краля. Винаги сме били фокусирани върху Ла Лига или ШЛ, в много редки случаи сме вдигали дубъл, било домашен или европейски.

Проблеми ще има винаги, даже като сме били най-силни пак са се виждали пукнатини. Няма нищо идеално или ако го има ще е за кратък период. Така работи животът. Говориш за 2018, а тогава вдигнахме ШЛ. Може да се захванеш за късмет, но купата си е купа. Няма да видиш никой да ти търси кусури на европейски шампион, съответно и ядрото си остана. След това 2020 вдигнахме титлата в Испания. Пак може да говорим за конкуренция и прочие, но след 20 години кой ще ти го помни това? Сезоните си минават, нещата си се случват и така. След няколко години може и пак да се борим за ШЛ.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5461
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот insaneboy1 » 25 фев 2021 12:10

То голямо следене е било по телетекст и резултати, ти ако и сега така го следиш, не знам какво правиш? Радваш се на някакви числа. Сега предполагам си ъпгрейднал на флашскор. Като тия дето след всяка загуба повтарят 13 шл, 34 ла лиги и т.н., нищо че са гледали последни 2 години а преди това са видели резултатите/титлите в уикипедия.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот JackPackage » 25 фев 2021 12:46

sapio0o написа:Може да отпадаме, разбира се. Къде е писано, че понеже сме Реал Мадрид трябва задължително на всяка цена да печелим всеки път? :lol: Нима другите отбори нямат думата? В добър ден и най-бедните могат да триумфират. Исторически Реал Мадрид не признава купата на краля. Винаги сме били фокусирани върху Ла Лига или ШЛ, в много редки случаи сме вдигали дубъл, било домашен или европейски.

Проблеми ще има винаги, даже като сме били най-силни пак са се виждали пукнатини. Няма нищо идеално или ако го има ще е за кратък период. Така работи животът. Говориш за 2018, а тогава вдигнахме ШЛ. Може да се захванеш за късмет, но купата си е купа. Няма да видиш никой да ти търси кусури на европейски шампион, съответно и ядрото си остана. След това 2020 вдигнахме титлата в Испания. Пак може да говорим за конкуренция и прочие, но след 20 години кой ще ти го помни това? Сезоните си минават, нещата си се случват и така. След няколко години може и пак да се борим за ШЛ.


По принцип си прав, но вече 12 и 15г съответно от скандалните полуфинали на Барса 2006 и 2009 и все още всеки нормален фен на футбола ги помни и теслите срещу Милан и Челси :lol:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13293
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот sapio0o » 25 фев 2021 13:00

insaneboy1 написа:То голямо следене е било по телетекст и резултати, ти ако и сега така го следиш, не знам какво правиш? Радваш се на някакви числа. Сега предполагам си ъпгрейднал на флашскор. Като тия дето след всяка загуба повтарят 13 шл, 34 ла лиги и т.н., нищо че са гледали последни 2 години а преди това са видели резултатите/титлите в уикипедия.


Това какво общо има с написаното от мен? :lol: Казвам, че съм ставал свидетел или съм бил информиран за по-лоши резултати от сегашните и не е нормално феновете да очакваме трофей/и всеки сезон. Постоянно се изказваш неподготвен. :lol:

Колкото до въпросните числа, ами да, 34 титли на Испания и 13 европейски купи са си фактор и ще продължат да бъдат такъв докато друг клуб не спечели повече. :lol: Историята е важна и определяща за общата картина. Като в зависимост от набора ти история за теб може да е всичко след 2009, но за някой по-възрастен може да е всичко от 1989 да речем. Това, че аз и ти не сме били живи през 60-те и 70-те не значи, че не е имало футбол. Нашите деца или бъдещи такива не са били свидетел нито на първия, нито на втория требъл на Барселона, но може ли да не ги броим тогава? Ти ще кажеш. Към днешна дата и 2020 се брои за история.

JackPackage написа:По принцип си прав, но вече 12 и 15г съответно от скандалните полуфинали на Барса 2006 и 2009 и все още всеки нормален фен на футбола ги помни и теслите срещу Милан и Челси :lol:


Е, да, има изключения и мачове, които се помнят повече. Аз също имам спомен например от 2003 и как контузия на Роналдо го остави резерва за реванша с Юве като това до известна степен попречи на Реал да играе втори пореден финал. На бразилеца това му бяха единствените пикови мачове в ШЛ и точно тогава не можа да издържи физически. Но с годините и това ще избледнява, нови поколения ще се запалват и ще има само да четат в уикипедия.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

RM3313
Мнения: 1103
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот RM3313 » 25 фев 2021 14:50

JackPackage написа:
sapio0o написа:Може да отпадаме, разбира се. Къде е писано, че понеже сме Реал Мадрид трябва задължително на всяка цена да печелим всеки път? :lol: Нима другите отбори нямат думата? В добър ден и най-бедните могат да триумфират. Исторически Реал Мадрид не признава купата на краля. Винаги сме били фокусирани върху Ла Лига или ШЛ, в много редки случаи сме вдигали дубъл, било домашен или европейски.

Проблеми ще има винаги, даже като сме били най-силни пак са се виждали пукнатини. Няма нищо идеално или ако го има ще е за кратък период. Така работи животът. Говориш за 2018, а тогава вдигнахме ШЛ. Може да се захванеш за късмет, но купата си е купа. Няма да видиш никой да ти търси кусури на европейски шампион, съответно и ядрото си остана. След това 2020 вдигнахме титлата в Испания. Пак може да говорим за конкуренция и прочие, но след 20 години кой ще ти го помни това? Сезоните си минават, нещата си се случват и така. След няколко години може и пак да се борим за ШЛ.


По принцип си прав, но вече 12 и 15г съответно от скандалните полуфинали на Барса 2006 и 2009 и все още всеки нормален фен на футбола ги помни и теслите срещу Милан и Челси :lol:

Честно казано като махнем е.авките с каталунците , не мисля , че съдиите нарочно са им помогнали тогава или , че на нас някой помага нарочно , защото , ако това е така или се приеме , че е така е още по унизително някой да те купи , отколкото тоя , който ги купува . Смисъл , ако приемем такава конспирация , то няма смисъл да гледаме футбол .

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4965
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот LaRgO » 25 фев 2021 16:05

RM3313 написа:
LaRgO написа:Не всяко падане, но на повторението се видя, че Казамиро много фалшиво падна. Този двоен стандарт е много дразнещ и дава повод на разни хора да говорят, но този път с право.

И по-важното е, че съдията го предупреди. Щом го предупреди, значи мисли, че е симулирал. А щом мисли, че е симулирал, се дава жълт, което щеше да му е втори.

Виж сега много пъти съдиите са предупреждавали без картон със знак на ръката футболисти да се изправят след недостанъчен контакт за отсъждане на нарушение , факт е че имаше нежелан за Каземиро контакт в гърба му , недостатъчен за отсъждане на наказателен удар , но не е симулирал . Футболист на Аталанта , Толой мисля с номер 2 извърши поне 5 нарушения и получи само забележка , така че нищо странно не е станало . Много е тъпо някой да се оправдава със съдиите за неуспеха си . Аз бях супер бесен срещу Леванте , че изгониха Милитао за подобно нещо , но после след като се успокоих и прегледах ситуацията пак , видях , че е бил правомерно отстранен . Пак да се повторя - играем супер бавен , безидеен футбол и минаваме някакси между какпките с късмет , но да се търси под вола теле със някакви съдийски аванти , просто е нелепо. Следя този отбор от 25 години и такъв неграмотен футбол не си спомням .

Ако съдията ще си измисля оправдания да не изгони Каземиро, може да намери такива да не изгони и играча на Аталанта. Щом четеш правилника буква по буква и вадиш червен картон на играча на Аталанта, тогава си длъжен да изгониш и Каземиро. Иначе е двоен стандарт. Мен ме е срам от тази победа, пък не знам за вас.

RM3313
Мнения: 1103
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: ШЛ: Аталанта - Реал Мадрид - 0:1 FT

Мнениеот RM3313 » 25 фев 2021 17:29

LaRgO написа:
RM3313 написа:
LaRgO написа:Не всяко падане, но на повторението се видя, че Казамиро много фалшиво падна. Този двоен стандарт е много дразнещ и дава повод на разни хора да говорят, но този път с право.

И по-важното е, че съдията го предупреди. Щом го предупреди, значи мисли, че е симулирал. А щом мисли, че е симулирал, се дава жълт, което щеше да му е втори.

Виж сега много пъти съдиите са предупреждавали без картон със знак на ръката футболисти да се изправят след недостанъчен контакт за отсъждане на нарушение , факт е че имаше нежелан за Каземиро контакт в гърба му , недостатъчен за отсъждане на наказателен удар , но не е симулирал . Футболист на Аталанта , Толой мисля с номер 2 извърши поне 5 нарушения и получи само забележка , така че нищо странно не е станало . Много е тъпо някой да се оправдава със съдиите за неуспеха си . Аз бях супер бесен срещу Леванте , че изгониха Милитао за подобно нещо , но после след като се успокоих и прегледах ситуацията пак , видях , че е бил правомерно отстранен . Пак да се повторя - играем супер бавен , безидеен футбол и минаваме някакси между какпките с късмет , но да се търси под вола теле със някакви съдийски аванти , просто е нелепо. Следя този отбор от 25 години и такъв неграмотен футбол не си спомням .

Ако съдията ще си измисля оправдания да не изгони Каземиро, може да намери такива да не изгони и играча на Аталанта. Щом четеш правилника буква по буква и вадиш червен картон на играча на Аталанта, тогава си длъжен да изгониш и Каземиро. Иначе е двоен стандарт. Мен ме е срам от тази победа, пък не знам за вас.

Не му знам аршина , спести доста картони на доста футболисти ( вратаря и Толой от домакините , Модрич и Каземиро от нашите ) и извади един неизбежен ч.к


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта