ШЛ: Реал Мадрид - Аякс - 1:4 FT ( 3:5 agg )

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Аякс - 1:4 FT ( 3:5 agg )

Мнениеот j0rka7aa » 06 мар 2019 23:39

SilentKiller написа:Е то и Барса има 6 поредни 1/2финала, а от 2007г. пролетта не е отпадала на 1/8финал, т.е. ако отстрани Лион това ще са 12 поредни сезона, в които неминуемо преминава 1/8финала. Това са сухи статистики за дуене на перки, важното е какво става на терена, е разбира се и фортуна да е с теб. Никой не е виновен на Байерн например, че миналата пролет пропуснаха да вкарат 5-6 гола в реванша на Бернабеу и спокойно да отидат на финал, както и на Реал не е виновен друг за пропуските им в двата мача с Барса и вчера срещу Аякс, заради които профукаха целия сезон за има няма 6 дена.


Простата математика казва следното:
9 > 6
13 > 5
Така че е безсмислено да се бутате за пореден път тука, аз не мога да разбера вие живеете да дразните феновете на Реал, за да си избивате комплексите ли? Що си нямате теми и не си коментирате там мача за суперкупата на отцепниците, дето сте играли с малките ви комшии, даже не знам как са определели да играете вие вместо Еспаньол примерно, сигурно за да си броите още една тенекия с цел да ни настигате :mrgreen:
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Аякс - 1:4 FT ( 3:5 agg )

Мнениеот SilentKiller » 06 мар 2019 23:48

Кой избива комплекси бе ? Както виждаш аз дори не ви бъзикам камо ли да ви се подигравам. Паднало/умряло куче не се рита, даже ми е жал за вас, защото когато единия от двата отбора е зле, това рано или късно ще смъкне нивото и на другия, ако няма нужната конкуренция, която да вдига нивото и на двата отбора. За ШЛ е ясно, че скоро няма кой да ви стигне, Милан които са най-близо са толкова зле, че по-скоро някой друг ще ги им задмине 7те КЕШ-а, докато те най-сетне се класират за ШЛ. Хендикапът ви от 50те години няма как да не се отрази, но както писах и преди ние играем в настоящето и ни интересува актуалното положение на нещата и на какво ниво е любимия отбор на всеки фен в момента. Да не мислиш, че феновете на Арсенал или Челси им дреме, че например Нотингам Форест има 2 КЕШ-а, а Арсенал и доскоро Челси нямаха нито една. Със спомени от миналото не се живее, това се отнася и за феновете на Ливърпул и други.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Аякс - 1:4 FT ( 3:5 agg )

Мнениеот Furious_Monk » 07 мар 2019 00:05

Днес просто Юнайтед напомни защо и Солари има голяма вина за резултатите в последно време. Не е най-големият виновник, не е основната причина за кошмарния сезон, но има своето забележимо участие за трите загуби.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Аякс - 1:4 FT ( 3:5 agg )

Мнениеот sinfen14 » 07 мар 2019 01:36

Изглежда МЮ намериха своя Зидан в лицето на ОГС.Лошото за нас е,че ние чрез Солари се опитахме да намерим Зидан 2. :lol: Е,не става всеки път....

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Аякс - 1:4 FT ( 3:5 agg )

Мнениеот paceto » 07 мар 2019 02:00

Разликата е голяма понеже Зидан дори да нямаше опит като Солари, то той изкара един цял сезон като помощник на Анчелоти попиваше всичко от него. Солари нямаше такъв шанс и до сега е водил само отбори от школата + това не е лице легенда като Зидан, който всяваше респект.

Нямаше как да се повтори това и ни беше ясно още с назначението му.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Аякс - 1:4 FT ( 3:5 agg )

Мнениеот Furious_Monk » 07 мар 2019 02:02

Не знам дали той е техния Зидан, но Юнайтед заприличаха на Анчелотовия Реал. В момента нямат спирка... дали е случайно, че и двамата треньори(Солскяер и Анчелоти), наследиха точно Моуриньо... :roll:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Аякс - 1:4 FT ( 3:5 agg )

Мнениеот Real » 07 мар 2019 08:47

Интересна е теорията, че Моу гради отбори, които после другите ползват. Поражда въпроса: Защо самият Моу не може да ползва тези отбори?

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Аякс - 1:4 FT ( 3:5 agg )

Мнениеот Furious_Monk » 07 мар 2019 14:17

Всичко е просто в сферата на предположенията, но мисля че не може да създаде приятна атмосфера вътре в самия отбор. Дори и напротив, всъщност създава повече напрежение, което натежава страшно много.
Дори си мисля, не че го саботират толкова, колкото от страх да не сбъркат, бъркат повече и започват да приличат понякога дори и на аматьори.
Футболът като цяло е свързан с тежки физически натоварвания, ако не се осигури подходяща среда, в един момент става много тягостен.

Не мисля, че са много хамалите, който са станали такива по собствено желание. Подозирам, че футболистите под негово ръководство се чувстват по подобен начин.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Аякс - 1:4 FT ( 3:5 agg )

Мнениеот LM10 » 07 мар 2019 18:38

Не знам какво толкова хвалите Солскяр и МЮ, че и ги сравнявате с Реал на Зидан.

Няма такъв късмет като вчера - без положение 3 гола.
Изображение

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3490
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Аякс - 1:4 FT ( 3:5 agg )

Мнениеот rebelheartous » 08 мар 2019 10:06

SilentKiller написа:
rebelheartous написа:
SilentKiller написа:Да, тоя Аякс не е нищо особено - в Холандия са даже 2ри зад ПСВ, а преди няколко кръга паднаха 2-6 от Фейенорд. :lol:


Миналата седмица ги размазаха 3:0 пак като гост. Недей да говориш глупости кой е особен и кой не е.

Аре стига и ти. Защитата им е леш. Ти видя ли колко удара имаха Реал, мисля че над 20...добре че няма кой да вкарва от белите. Варан тресна греда при 0-0, после и Бейл първото полувреме+няколко спасявания на Онана. Мачът си беше двуостър, просто при едните имаше кой да вкара, а при другите бяха куци коне ! Я си представи Меси да играеше за Реал и тия положения да се бяха паднали на него, или на Роналдо ако беше останал, или дори на Суарес - щяха да си оправят головата сметка за целия сезон в ШЛ.
Защитата на Аякс е пълна скръб и ако се нахендрят на някои от топ акулите ще отнесат много голове - тогава и атаката няма да може да го компенсира. Биха Фейнорд за картонената купа, за мача от първенство, който беше по-важен преди месец, защото се гонят с ПСВ за титлата, загубиха с 2-6. Щом Фейенорд може да им вкара 6, представи си колко може да им вкара Барса, Байерн или Ливърпул и Сити.

https://www.whoscored.com/Matches/13434 ... adrid-Ajax
Ударите са 20-16 за Реал, точните 9-6, но Реал удари и 2 греди, които се числят към неточните, но са си удари на косъм от гола, т.е. стават 11 опасните потенциални голови шутове. В следващия кръг срещу тях няма да са Винисиус, Бейл, Бензема и др. дето не могат да умерят вратата, ами истински нападатели и тогава ще им се стъжни живота...затова ми стана много смешно като почнаха сравненията с оня отбор на Аякс от 1995г. нищо общо с него. Ония нямаха слаб пост, да не говорим че защитата им беше желязна ! Нулираха големия Милан на финала в ШЛ 1995г. а 18 годишния Клуйверт вкара победния гол за Аякс.


Колкото следиш Серия А, толкова следиш и Ередивизи, за да смяташ че Аякс се гони с някой там...

Не знам какво е това whoscored, но в goal.com https://www.goal.com/en-us/match/real-madrid-v-ajax/commentary-result/7ryrkavhj5tvsj1pr320d95re друго пише, а в Livescore точните удари даже са в полза на Аякс. Що за индивид трябва да си след като нон стоп тролиш Реал под дърво и камък, сега в най-слабият им мач за сезона да идваш да ми обясняваш колко удари отправили и как гредите били всъщност точни удари. :lol: :lol: :lol: :lol:

ами истински нападатели и тогава ще им се стъжни живота...


По-истински от тези на актуалния носител на КЕШ ли? :lol: Разбирам, да. Еми ще видим на четвъртфинала кой на кого ще вкарва.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта