Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 1:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 25 фев 2019 00:11

Абсолютно безотговорно ритане на посоки в стил "Ако счупя крака на съперника, така се е получило, аз целех топката".

На мен ми се струва, че няма дузпа, но наказанието за такова поведение трябва да е поне 10 мача.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот paceto » 25 фев 2019 00:20

Той дори не играе с топката и Каземиро я чуква леко напред и този му замах остана във въздуха. Ако беше играл с топката съм сигурен, че нямаше да свирне дузпа.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32559
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот 1914.1902 » 25 фев 2019 07:52


Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15562
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот fcb_bg » 25 фев 2019 08:36

Туй момче в бяло какво му стана, че тъй страстно аварира? :roll:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 25 фев 2019 09:24

Значи апелирам всички да не казваме на черното бяло и да не ставаме като феновете на други отбори. Взехме точки незаслужено. Първо благодарение на късмета и Куртоа. Второ благодарение на двете дузпи, от които едната беше измислена. Това е. Кой какъв замах и как за малко да го убие - няма такова животно. Някъде четох, че Модрич бил играч на мача. АБСУРДНО. Имаше към края мача около 68% точни паса. За човек с златна топка е срамно. Дори Бодуров е по-стабилен от Начо. Като цяло се надявам причината за този мач е отписването на титлата и пазенето за Сряда. Силно се надявам.
Изображение

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот Real » 25 фев 2019 10:15

Слаб мач, освен ако не сме се развихрили след изгонването на Начо, щото там някъде съм заспал. Леванте можеше (и заслужаваше) да бие Мадрид, но тоя път играхме като ВАРненски отбор. Непобедимо. Няма само Барса да подпират, я...
Минало. Титлата не сме я отписали. В сряда, на варненското дерби Касемиро ще покаже на Меси как и той може да размаха брадва със 190 км/час, но точно, не като левантаджията. После всичко се обръща и приключваме сезона с требъл. Общината да стяга Сибелес, щото ще е много натоварено май месец.

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот ninjata » 25 фев 2019 11:54

LevskiZavinagi написа:Значи апелирам всички да не казваме на черното бяло и да не ставаме като феновете на други отбори. Взехме точки незаслужено. Първо благодарение на късмета и Куртоа. Второ благодарение на двете дузпи, от които едната беше измислена. Това е. Кой какъв замах и как за малко да го убие - няма такова животно. Някъде четох, че Модрич бил играч на мача. АБСУРДНО. Имаше към края мача около 68% точни паса. За човек с златна топка е срамно. Дори Бодуров е по-стабилен от Начо. Като цяло се надявам причината за този мач е отписването на титлата и пазенето за Сряда. Силно се надявам.


Пак ще се позаяждам малко за Куртоа :lol: , но как при 2 удара в нашата врата, тоест 1 спасен от него, сме спечелили благодарени на него?

Иначе съм съгласен, че победата ни е незаслужена, защитата неадекватна и имаше едва няколко човека, които знаеха какво правят.

RM3313
Мнения: 1110
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот RM3313 » 25 фев 2019 12:34

Нямаше дузпа, но се прекалява с тези обвинения, че само нас подпирали. По-рано през сезона срещу други отбори не се свириха къде по кристални неща, а Варселона да плямпа за съдии е нелепо.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 25 фев 2019 12:38

Когато пред себе си имаш Начо Бодуров и Варан, който върна поне 3 пъти неадекватно топката назад към Куртоа и не си допуснал гол - значи си си свършил добре работата. В този ред на мисли Навас се е сбогувал с част от агитката, което ме навежда на мисълта, че ще напусне. Има резон, защото той е вратар, който може да пази във всеки топ отбор.
Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 25 фев 2019 18:01

“Нощта на Оскарите започна с нещо грандиозно. Филм? Една вечна история. Атлетикос, какво бихте избрали вие?”.

Карвахал реши да се включи с хаплив коментар: “Бих ви препоръчал “Сърцето на Десетата” и “Единадесетата”. Имам ги на DVD”.

:mrgreen:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта