Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид - 2:4 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид - 2:4 FT

Мнениеот Real » 28 яну 2019 18:35

ninjata написа:Поздрав за Бензема!
Много добре се справи, а и като цяло през сезона има най-много заслуги от офанзивните ни играчи. Но си мисля, че е много зависим от това как ще му потръгне мача. Ако показва такава игра до края на сезона, ШЛ е наша :)

Айде и аз да го поздравя. Пожелателно.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fk1CjUZ6_j8[/youtube]
7 мача. 4 склапа. Пуцай, Кариме!!!

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид - 2:4 FT

Мнениеот Real » 28 яну 2019 18:41

LevskiZavinagi написа:Не мисля, че с нашите бекове и като цяло защитата ни, КР7 ще има проблеми да ни мушне три кебапа. А атлети си го познават и няма да му дават много празни пространства. Кой знае. На финала ще бием всеки. Те вече като ни чуят и сами падат. :) :)

Той до бековете няма да стигне, Серджо няма да му даде да излезе от съблекалнята. :)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид - 2:4 FT

Мнениеот paceto » 28 яну 2019 19:21

Real написа:
LevskiZavinagi написа:Юве не се фактор в ШЛ. Да, много по-силни са с КР7, но Атлети не са Пескара или Болоня. Симеоне ще ги острани с лекота. Повече ме притесняват ГМО-тата Сити и ПСЖ. Нищо чудно на арабеските да им е писнало да дават луди пари за футболисти и направо да са си платили колкото и където трябва, за да вземат купата с ушетата.

Аааа, не! Чоло ще има да взима, Юве са наши! Да си ги плеснем, да е ясно доколко успехите на Реал се дължаха на Кристиано и доколко неговите - на Реал.
А ГМО-тата... ако вземат ШЛ, може да спрат да дават толкова луди пари за играчи -> няма да ги притеснява ФФП-то -> няма да снасят ежегодно на УЕФА-та, за да им покрива камиларските д-та. 'Начи УЕФА-та НИВГАШ нема да им продаде Ушата Ваза! Да не са луди сами да си спрат най-хубавото кранче? :mrgreen:


Не сме в състояние в момента да показваме зъби на този и онзи. Отбора не е балансиран изобщо и който и да ни хване там от големите отбори ще ни обрули яко. Дори имам притеснения с Аякс, че онези са млади и жадни за доказване, а какво по добро да се нахъсаш срещу настоящият световен и европейски клубен шампион и то при положение, че не е в най добрата си форма и имат шансове за успех. :)

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид - 2:4 FT

Мнениеот ninjata » 28 яну 2019 20:07

Фейенорд с РВП ги разби с 6-2, така че не трябва да имаме проблеми, колкото и мотивирани да бъдат.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид - 2:4 FT

Мнениеот Real » 28 яну 2019 21:09

Мда, пък предишния кръг, когато имаха шанс да се изравнят с ПСВ на върха - направиха 4:4 с Хееренвеен. Вкъщи. След паузата не са цвете, на Френки главата му е вече на Кампа, абе не се притеснявам за осминката, пък нататък - ще видим. В общи линии - към момента няма непреодолим отбор в ШЛ - Юве вчера изигра безобразни 70 минути в Рим, арабите традиционно нямат психика, Пуул е сила, но... абе има време, ще видим. Аз лично искам пак Реал и Пуул на финал, въпреки шизофреничните вълнения, които ме обземат :mrgreen:

Паце, не мой така песимистично, бре! Много щяха да ни брулят в последните 5 години и си тръгнаха обрулени... Пак ще брулим... с тия прътове дето сме ги събрали, няма кой да устои. :lol:

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид - 2:4 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 28 яну 2019 21:46

Пак ще се повторя. Ние сме едни от най-мразените. Не случайно като бием - няма никой, но когато паднем и се лее злоба. Някои от така наречените "топ отбори" падат само като чуят Реал Мадрид. И това ще бъде винаги. Ние сме тези, които пишем история и след това я пренаписваме отново.
Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта