Ла Лига: Реал Мадрид - Райо Валекано - 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Райо Валекано - 1:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 16 дек 2018 04:33

То всичко вече е казано и преповтаряно хиляди пъти. Въпросът е че когато ти пука, от гняв пак си повтаряш едно и също нещо, само и само да го изкараш от себе си... а когато го няма този гняв,просто седиш и чакаш да свърши или се отказваш.

Никой не задължава насила да се гледа тази пародия, така че, реално погледнато човек сам си е виновен за нервите. А и честно казано, самите футболисти не са виновни за това. Просто в момента това са им възможностите, личи си че се стараят... това не значи че утре няма да си отнесят псувните, но реално погледнато излизат и играят колкото могат. Другото са грешки на ръководителите.

Бензема стигна дотам, че да има хора които да се радват на контузията му, при това след победен гол на Бернабеу и въпреки сравнителните добрите му статистики за всичките години в Мадрид( изкуствената протекция не носи на никого нищо добро)... А кога човек прескача границата... най-често когато е отчаянието е стигнало до крайност.

Това не е оправдание за слабата воля, загубата на разум и липсата на самоконтрол, но със сигурност е голям сизифов камък в градината на управляващите... и ако мнението на един, двама, трима няма значение... то ако тази картина продължи да ни "радва" със своята мрачна тоналност и хаотичен и неясен образ на нея, вместо бели кърпички, ще се появат все повече празни седалки.

Защото колкото и да се преплитат на моменти- разликата между любовта и мазохизма продължава да разделя човешкото съзнание между неговата лоялност и разочарование. И няма такова нещо като по-голям фен, има обаче различен тип хора.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Райо Валекано - 1:0 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 16 дек 2018 09:19

Мен ми е обидно отношението на публиката и треньора към Иско. Надявам се още зимата момчето да отиде на друго място, защото не заслужава да си прахосва таланта в такава неблагодарна атмосфера. В друг отбор няма да му се налага да е резерва на някакви анонимници. Колкото и да налага Васкес, Валверде и Йоренте максимума им е до среден клас играч. Да, Йоренте прави не лоши мачове, но като дойде някой важен и момчето си глътва граматиката (тим Ияраменди). Такива като него бол. Въобще няма да коментирам мача. Единствената причина да вземем трите точки е вратаря ни. Едно от малкото правилни решения на ръководството. Някой по-горе пръска оптимизъм, че сме близо до 1-вото място, за сметка на миналата година с Зидан и Роналдо. Да, ама миналата година Барса почти нямаха загуба, а сега и те са слабичко, особено като Меси не е в настроение. Предпочитам да сме 30 точки зад Барса, но отбора ни да играе хубав и динамичен футбол и да има развитие. В момента това, че Барса са на 5 точки не ме топли особено.
Изображение

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Райо Валекано - 1:0 FT

Мнениеот LaRgO » 16 дек 2018 12:34

И аз мисля, че Иско трябва да напусне зимата, защото нещастниците в клуба ще му провалят кариерата. Дори искам да отиде в Барселона и да го нач*ка на всички малоумници по трибуните и в ръководството.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Райо Валекано - 1:0 FT

Мнениеот Real » 16 дек 2018 17:49

LevskiZavinagi написа:...Някой по-горе пръска оптимизъм, че сме близо до 1-вото място, за сметка на миналата година с Зидан и Роналдо. Да, ама миналата година Барса почти нямаха загуба, а сега и те са слабичко, особено като Меси не е в настроение. Предпочитам да сме 30 точки зад Барса, но отбора ни да играе хубав и динамичен футбол и да има развитие. В момента това, че Барса са на 5 точки не ме топли особено.

Чак оптимизъм... просто сме в по-добра стартова позиция, ако изведнъж нещата потръгнат. Оптимистично щеше да е, ако вярвам, че нещата ще потръгнат. Ама не го вярвам, щото ни треньор се очертава да имаме, ни читави нови играчи. Все пак исках да се разгранича от общия тон, много мрачни взехте да ставате, все пак това е само игра, няма нужда от толкова страдания ;)

LaRgO написа:И аз мисля, че Иско трябва да напусне зимата, защото нещастниците в клуба ще му провалят кариерата. Дори искам да отиде в Барселона и да го нач*ка на всички малоумници по трибуните и в ръководството.

Аз пък искам Перес да отиде в Барселона. И Солари. И Бензема. И тогава Иско да го начука на тия по трибуните. Като наш играч! :)
Иначе, да, отношението към него е престъпно, както беше към Мората, примерно. Алваро си тръгна, но кариерата му не тръгна нагоре. Мястото на Иско е в Мадрид, други трябва да напуснат.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Райо Валекано - 1:0 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 17 дек 2018 13:26

Real написа:
LevskiZavinagi написа:...Някой по-горе пръска оптимизъм, че сме близо до 1-вото място, за сметка на миналата година с Зидан и Роналдо. Да, ама миналата година Барса почти нямаха загуба, а сега и те са слабичко, особено като Меси не е в настроение. Предпочитам да сме 30 точки зад Барса, но отбора ни да играе хубав и динамичен футбол и да има развитие. В момента това, че Барса са на 5 точки не ме топли особено.

Чак оптимизъм... просто сме в по-добра стартова позиция, ако изведнъж нещата потръгнат. Оптимистично щеше да е, ако вярвам, че нещата ще потръгнат. Ама не го вярвам, щото ни треньор се очертава да имаме, ни читави нови играчи. Все пак исках да се разгранича от общия тон, много мрачни взехте да ставате, все пак това е само игра, няма нужда от толкова страдания ;)

LaRgO написа:И аз мисля, че Иско трябва да напусне зимата, защото нещастниците в клуба ще му провалят кариерата. Дори искам да отиде в Барселона и да го нач*ка на всички малоумници по трибуните и в ръководството.

Аз пък искам Перес да отиде в Барселона. И Солари. И Бензема. И тогава Иско да го начука на тия по трибуните. Като наш играч! :)
Иначе, да, отношението към него е престъпно, както беше към Мората, примерно. Алваро си тръгна, но кариерата му не тръгна нагоре. Мястото на Иско е в Мадрид, други трябва да напуснат.


Напълно съгласен съм, че други трябва да напуснат. Лошото е, че заради тези "други" ще напуснат малкото качествени, които имаме.
Изображение

Raul7Panev
Мнения: 855
Регистриран на: 31 юли 2018 11:46
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Райо Валекано - 1:0 FT

Мнениеот Raul7Panev » 17 дек 2018 13:33

Бензема пореден мач е сам напред. Няма с кой да си подаде 2 паса... как да стане .Асенсио го няма никакъв , опредлено не оправда доверието и ще има януарски трансфери

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Райо Валекано - 1:0 FT

Мнениеот paceto » 17 дек 2018 19:07

Асенсио не му върви като титуляр, което е странна ситуация.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта