Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот stoper » 27 май 2018 00:16

sapio0o написа:Във всички 90 минути бяхме по-добрият отбор. Не знам как за теб не сме го показали. Може да не сме доминирали както ни се иска, но и този прагматичен стил се оказа ефективен. Във втори пореден финал не натискаме в първите минути, а в края противникът няма зъби. Оставям на теб да си помислиш защо и дали всичко не е заучено.

Мисълта ми е, че не се наложи да я изстрадаме. Просто всичко се получи твърде лесно.
Съгласен съм, че в началото ги оставихме да си пресират. И натиска ни след това не се дължеше само на излизането на Салах. Но с него в игра и без глешките на вратаря им, щеше да е по-тежък мач.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 27 май 2018 00:18

paceto написа:
e4sy написа:Само един ник имам :О
Все едно да се кефиш вчера , че Локо отпаднаха за сметка на Витоша..
Така се чувствам аз :mrgreen: :mrgreen:


Не визирах теб.

Furious_Monk написа:
paceto написа:Хайде да спрете 1-2 човека да пишете от 5-6 ника и да провокирате и да се опитвате да накланяте везните към уж неутралните фенове. Няма да казвам кои са, те си се знаят, ама е адски грозно и детинско това.


Щом и теб успяха да подразнят, кой знае какви глупости са писали... и все пак това е триумфална вечер...странно е, че точно ти не приемаш нещата с повече усмивка, особено след такава вечер.


Какво да гледам с усмивка като 1-2 човека тук през целият мач провокират и постоянно излизат съобщения за провокативните им мнения. Човек мача не може да гледа така и най противното е че влизат тук с други никове и казват как не сме заслужавали титла и ей такива все заучени фрази. Търпях, търпях ама всичко си има граници и не им се размина само с триене на мнения.

За капак дори си се самоцитират, за да има повече тежест.


Еми възприятията на човек за жалко се различават спрямо много индивидуални критерии... Усмивката ги дразни повече от всичко друго. Просто нямат качествата да могат да развалят такава вечер.... наздраве за нашето щастие, а не за тяхната мъка....


Изображение
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот paceto » 27 май 2018 00:21

Ти пийвай и заради мен, че при мен е едва 14:20 и някак си не идва да седна да пия малко след обед. :lol:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13350
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот sapio0o » 27 май 2018 00:23

Роналдо изравни Барселона по брой спечелени финали в най-престижният европейски клубен турнир. От мен толкова, на лято си пожелавам реформи и по-добри игри в Ла Лига и за купата на краля. В Европа е ясно, че всичко рано или късно си свършва. Не знам дали Зидан трябва да остане, но пък вярвам, че с ръководството ще вземат правилните решения, за да видим един по-силен Реал Мадрид за сезон 2018/2019.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул , 26 май 2018

Мнениеот Red_Neck » 27 май 2018 00:24

sapio0o написа:
Tiberius написа:Честита победа! 13-тата е факт!!! Тотално надиграхме Пуул през второто полувреме, което показа, че все нямат необходимото качество за да спечелят турнира.


Качества по-скоро имат, но нямат треньор. Без въздух ШЛ не се печели. Срещу този Мадрид с дълбока преса в началото не се печели. Загубите учат и Ливърпул ще получи своя нов шанс.

:mrgreen: :mrgreen:
Изби рибата..... Щом имаме качество, но Клопо не става, .... я кажи колко от игралите днес биха влезли в групата за мач при вас, Байерн, Юве, Барса, ПСЖ, Сити....

Ливърпул далеч надскочи възможностите си в ШЛ тази година!
Цял сезон играем почти без ротации на няколко фронта! До последно се борехме за ШЛ квота.

Контузията на Салах беше капак на всичко.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

e4sy
Мнения: 276
Регистриран на: 24 апр 2012 23:50
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот e4sy » 27 май 2018 00:28

Иначе не знам какво да кажа за Кариус , пускаше повече от Николета Лозанова :mrgreen:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот paceto » 27 май 2018 00:29

sapio0o написа:Роналдо изравни Барселона по брой спечелени финали в най-престижният европейски клубен турнир. От мен толкова, на лято си пожелавам реформи и по-добри игри в Ла Лига и за купата на краля. В Европа е ясно, че всичко рано или късно си свършва. Не знам дали Зидан трябва да остане, но пък вярвам, че с ръководството ще вземат правилните решения, за да видим един по-силен Реал Мадрид за сезон 2018/2019.


Трябва да остане и това не го казвам заради сега спечеленият финал. Казах го още декември месец, че е редно да му се даде шанс и другият сезон, за да видим какво ще направи + че евентуално би трябвало да има и нови попълнения, най накрая понеже забравихме какво е това в последните сезони 4 сезона. :lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот paceto » 27 май 2018 00:35

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот smoothc » 27 май 2018 00:35

Честито, Мадридисти!
Успеваемостта на финалите ви продължава да е безупречна.
Евала на Гарет Бейл, любимият ми футболист в съвременния футбол!
Продайте ни го най-накрая, спечели всичко възможно с вас, време е да се завърне в добрата стара Англия.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига (финал): Реал Мадрид - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 27 май 2018 00:36

paceto написа:Ти пийвай и заради мен, че при мен е едва 14:20 и някак си не идва да седна да пия малко след обед. :lol:


Само не ме карай и да изтрезнявам като за двама, че главата няма да издържи. :lol:

Третия гол го пропуснах, ходейки за биричката... по принцип ударите на Бейл са много тежки и силно фалцирани, какъвто бе и този... и въпреки това е трудно да не обвиниш вратаря за него.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта