Серхио Рамос - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32252
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Серхио Рамос - фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 03 дек 2020 15:56

Капитанът на Реал Мадрид Серхио Рамос е свикал своите съотборници на спешна среща. Тя се е провела сутринта, като централният защитник е призовал всички за пълна мобилизация, за да може тимът да излезе възможно най-бързо от кризата, в която се намира.

Рамос е обявил пред съиграчите си, че основната цел на отбора е да бъде спечелен предстоящия мач от Шампионска лига срещу Борусия Мьонхенгладбах, за да могат "кралете" да се класират за следващата фаза на надпреварата. Той също така е изразил пълната си подкрепа за треньора на тима Зинедин Зидан. Същото са сторили и част от другите лидери на отбора - Марсело и Лука Модрич.

"Ние сме да една победа от това да излезем от групите на Шампионска лига. Това зависи само от нас и ние трябва да дадем всичко, за да го постигнем. Това е Реал Мадрид, господа. Заедно сме излизали и от по-лоши ситуации", е казал Рамос според испанския вестник АS.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32252
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Серхио Рамос - фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 16 юни 2021 22:46

:cry: :cry: :cry: <3 <3


Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Серхио Рамос - фен тема

Мнениеот paceto » 16 юни 2021 22:52

Всичко добро му пожелавам, благодаря му за моменти с нас и успех!

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Серхио Рамос - фен тема

Мнениеот LevskiZavinagi » 16 юни 2021 22:53

Много тежка новина за всеки един фен на отбора ни. Писна ми легендите ни да си тръгват през задната врата. Не знам дали е за добро или не неговото напускане, но със сигурност не беше това начина. Велик капитан, дал сърцето и душата си за отбора и завинаги ще бъде един от нас!
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Серхио Рамос - фен тема

Мнениеот paceto » 16 юни 2021 22:54

Хора, които изнудват клуба за повече пари и то в края на кариерата си понеже е на 35 години, то е време да си ходи.

Не обичам такива неща, ама всеки човек е различен - справка Модрич.

Ди Мария си тръгна по подобен начин понеже искаше повече пари по договора си, а сега ще се съберат двамата при катарците.

Raul7Panev
Мнения: 848
Регистриран на: 31 юли 2018 11:46
Контакти:

Re: Серхио Рамос - фен тема

Мнениеот Raul7Panev » 16 юни 2021 23:02

Съгласен съм с Пацето. Ако бях на мястото на Рамос бих подписал и за 1 милион евро на сезон. Той беше казал, че и за без пари ще играе,но уви. Явно не му стига това,което е заработил до сега и иска на всяко от децата си да остави по 10-15 милиона.
Благодарим му за всичко и най-вече за 10тата , без която вероятно нямаше да ги има и следващите 3

RMCF
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Серхио Рамос - фен тема

Мнениеот RMCF » 16 юни 2021 23:07

Благодарим ти за всичко, капитане! :cry: :cry:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Серхио Рамос - фен тема

Мнениеот paceto » 16 юни 2021 23:43

Raul7Panev написа:Съгласен съм с Пацето. Ако бях на мястото на Рамос бих подписал и за 1 милион евро на сезон. Той беше казал, че и за без пари ще играе,но уви. Явно не му стига това,което е заработил до сега и иска на всяко от децата си да остави по 10-15 милиона.
Благодарим му за всичко и най-вече за 10тата , без която вероятно нямаше да ги има и следващите 3


Бих го разбрал да иска повече пари ако нещата бяха нормални т.е. да не сме в криза за пари заради Ковид-19. При положение, че мнозина играчи в други отбори си намалиха доброволно дори заплатите, то като капитан на Реал Мадрид ти би трябвало дори да поведеш подобна кампания за същото нещо. Ако се окаже вярно, че е звънял на играчите да ги кара да не си намалят заплатите това ще е много, много лошо. Пред края на кариерата си, клуба е във финансово затруднение и ти да искаш повече пари, 2 годишен договор при положение, че след това ще си на 37 за мен лично е несериозно нещо.

Ето Модрич се съгласи за 1 година договор и сега септември ще прави 36 години, а се съгласи без проблеми дори да си намали заплатата. Такава е политиката на доста клубове за играчи на тази възраст, така че това негово изнудване в този момент е много грозно.

Да не говорим, че от януари месец се опитва да извива ръцете на клуба и тези контузии поне последните си бяха много съмнителни. Дойде само за реванша с Челси и с нищо не помогна, а след това отново беше извън групите за последните мачове от сезона понеже пак имал някакви болежки, Ковид и т.н.

Благодаря му за всичко и му пожелавам всичко най-добро!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32252
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Серхио Рамос - фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 17 юни 2021 15:51

Серхио Рамос е останал наранен от ситуацията в Реал Мадрид. Той е останал неприятно изненадан, че офертата на клуба към него за нов договор е била оттеглена през март, въпреки че е бил готов да я приеме.

"Аз и моят агент бяхме изненадани, че офертата на клуба към мен е изтекла, без да знаем. Никой не ми е давал ултиматум. Бях приел последната оферта, а те ми казват, че такава вече няма", коментира испанският национал.

Той сподели още, че не е водил разговори с никой клуб, въпреки че от януари месец е можел да го направи. Неговият приоритет винаги е бил оставане в Реал Мадрид, но в крайна сметка от клуба не се отнесоха по най-добрия начин с него.

"Искам да подчертая, че първото нещо, което казах, е, че искам да продължа в Мадрид. Офертата към мен никога не е имала някакъв срок или поне аз не знам за такъв. Единствената разлика в преговорите между мен и клуба е, че аз исках договор за две години, а те ми предложиха за една. Разбира се, никой не е над клуба", допълни опитният защитник.

Рамос призна, че няма да се завърне в Севиля, след като през последните няколко дни се заговори за такъв вариант. Той допълни, че и този клуб е специален за него, но не обмисля завръщане.

"Поздравих Карло Анчелоти, когато разбрах, че отново ще поеме Реал. Тогава вече не водех разговори с клуба по договора. Зидан заслужи да е най-добрият в историята. За него имам специално място в сърцето си. Разбирам решението на Луис Енрике да ме остави извън състава на Испания за Евро 2020, ще се опитам да си върна формата и да покажа най-доброто си ниво. Все още не знам в кой отбор ще играя и дали ще бъде в Испания", обясни Рамос.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Серхио Рамос - фен тема

Мнениеот paceto » 17 юни 2021 19:20

Достатъчно време го чакахме да подпише нов договор, а той от януари месец се правеше на чук. Не било за пари, ама точно заради тях е понеже сега подписваш за 1 година и следващият сезон сядаш и договаряш още един ако и двете страни го искат.

По-добре да си мълчи на тази тема понеже не знам кой ще му повярва на думите. Благодарен съм какво е дал за клуба, легенда си е и такава ще си остане, но това мрънкане и оправдания сега са грозно нещо.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта