Ла Лига: Реал Мадрид - Лас Палмас - 3:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Лас Палмас - 3:3 FT

Мнениеот CSKA69 » 02 мар 2017 00:56

Добре де, само аз ли виждам нещо позитивно от този, а и последните мачове :?: Шотгъна сигурно се гордее, ако чете мненията тук :lol: Тази непримиримост, тази воля да преодолееш и съдии и противник и собствената си посредствена игра - това е нещо, което не си спомням да съм виждал от играчи на Реал почти никога :idea: Никакъв късмет няма Зидан - резултатите които постига (често въпреки тактическите му решения) са плод на интензитета и отдадеността на колектива в Реал в момента - нещо, което си е изцяло заслуга на Зизу :!: Това ме кара засега да продължавам да съм спокоен за остатъка от сезона и да вярвам, че ще станем шампиони, пък в ШЛ каквото сабя покаже ;)

PS - Спечелване на ШЛ за втора поредна година ще е колосално постижение и неспечелването на титлата (колкото и да я искаме), няма да има никакво значение. И 5 поредни титли не могат да се равняват на такъв успех, който каквото ще да си говори :lol:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Лас Палмас - 3:3 FT

Мнениеот Furious_Monk » 02 мар 2017 00:57

sapio0o написа:Бензи обаче си е класа. Влиза, предоставят му се 2-3 шанса и бие на 10 метра над вратата. Друго си е.


Бензема търсеше контакт с НЛО. Хитрецът добре прецени, че само с извънземна помощ ще спечелим този мач. :mrgreen:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Лас Палмас - 3:3 FT

Мнениеот paceto » 02 мар 2017 01:04

CSKA69 написа:Добре де, само аз ли виждам нещо позитивно от този, а и последните мачове :?: Шотгъна сигурно се гордее, ако чете мненията тук :lol: Тази непримиримост, тази воля да преодолееш и съдии и противник и собствената си посредствена игра - това е нещо, което не си спомням да съм виждал от играчи на Реал почти никога :idea: Никакъв късмет няма Зидан - резултатите които постига (често въпреки тактическите му решения) са плод на интензитета и отдадеността на колектива в Реал в момента - нещо, което си е изцяло заслуга на Зизу :!: Това ме кара засега да продължавам да съм спокоен за остатъка от сезона и да вярвам, че ще станем шампиони, пък в ШЛ каквото сабя покаже ;)

PS - Спечелване на ШЛ за втора поредна година ще е колосално постижение и неспечелването на титлата (колкото и да я искаме), няма да има никакво значение. И 5 поредни титли не могат да се равняват на такъв успех, който каквото ще да си говори :lol:


То с това темпо скоро ще ни стигнат и надминат. Ние сме с 32 титли, а те с 24.
Те случиха на добро поколение и от 2004 от както започна това те имат 8 титли, а ние само 3.

Интересно ще ми е да проследя какво ще се случи след 3 години да речем, след като вече поколението им ще е пред залез визирам Меси и още няколко човека, които ги носеха в последните години. Шави вече го няма, скоро и Иниеста няма да го има, така че малко по малко си тръгват и ще е интересен прехода им.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 913
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Лас Палмас - 3:3 FT

Мнениеот Stones.66 » 02 мар 2017 01:04

Бейл плаче за сериозно вътрешно-клубно наказание за тъпо изкарания си червен картон! Между другото, дано му се размине с един мач наказание, защото за такова поведение, в Англия гори най-малко три. Още при първото му посягане отзад, без шанс за топка, в Англия е директен червен!

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Лас Палмас - 3:3 FT

Мнениеот отец Онуфри » 02 мар 2017 01:08

Лошото е че губим Бейл и Мората за гостуването на Ейбар, което най-вероятно ще е доста тегаво. А още по-лошото е че играем с тия кирливи центрирания и никаква идея. С тая палава защита абсолютно всеки отбор ще ни разкрие. Ако не стане някакво чудо не виждам как ще вземем нещо. Байерн примерно биха ни изнасилили ако продължаваме да играем така. Ако наистина не спечелим нищо, а и продължим със скапаните центрирания, Зизу ще трябва да си вдига партакешите в края на сезона.


Image

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Лас Палмас - 3:3 FT

Мнениеот paceto » 02 мар 2017 01:12

Като се сетя, че имаме и мач със Селта да играем, който е отложен направо се чудя дали да се радвам или да се притеснявам.
Не знам как ще го вземем този мач, ама трябва на всяка цена това да стане ако искаме да се върнем на първо място, стига до тогава да не глътнем още някоя водичка.

То май още няма дата за мача със Селта, но вероятно ще е по-другата седмица, защото другата имаме реванш с Наполи.

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Лас Палмас - 3:3 FT

Мнениеот отец Онуфри » 02 мар 2017 01:15

Доколкото съм чел, мачът със Селта ще се играе през май.


Image

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Лас Палмас - 3:3 FT

Мнениеот paceto » 02 мар 2017 01:22

Чак тогава? Няма логика да го отлагат за толкова далече, който дори може да се окаже решаващ за титлата.
Това са 3 месеца след отлагането му. :roll:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Лас Палмас - 3:3 FT

Мнениеот Furious_Monk » 02 мар 2017 01:33

Доказани психопати като ЪпсурТ са го признали.

"За твоя срам ти не би отмъстил, не е един Зинедин Зидан в твоя стил."

Така че, чакаме отмъщението на Зизу. 8-)
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

облак
Мнения: 284
Регистриран на: 25 сеп 2013 19:29
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Лас Палмас - 3:3 FT

Мнениеот облак » 02 мар 2017 01:56

Май е мача със Селта. По-другата седмица играят в ЛЕ, после идват мачове на националите, април има ШЛ и ЛЕ и междинни кръгове. Тоя мач със Селта ще се окаже без значение. Ние титлата ще сме я загубили отдавна. Традиция при нас от средата на март вече сме аут от титлата и цъкаме за здраве. Традиционно в най-слабата си форма шиеб Барса лошото е, че обикновено е на Камп ноу.
Не го мислете много това е есна игра. Ние имаме най-длсбото поколение на вътрешно ниво


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта