Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13350
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид / 26.02 / 21:45ч.

Мнениеот sapio0o » 26 фев 2017 23:47

Hohohoho написа:
sapio0o написа:Част от работата е свършена. Остава да бием в отложения мач със Селта, да не паднем на Сан Мамес и да си вземем класикото. При такъв развой ще сме шампиони.

Далеч не съм толкова оптимистично настроен. Всеки добре организиран отбор ни е проблем. Колко му е да се издъним в Ейбар, у Палмово и още някъде, където ни водят спечелили още преди началото на мача. С подобна игра си го просим.


Е, аз да вкарам малко настроение, бре. Далеч съм от мисълта, че ще сторим и част от написаното. :lol: Нищо, и каталунците ще сбъркат някъде.

П.С: Освен ако Неймар не се прояви отново.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид / 26.02 / 21:45ч.

Мнениеот Furious_Monk » 26 фев 2017 23:48

sapio0o написа:Честита победа. Победа, която носи ужасно важни три точки, но не променя факта, че Реал играе като отбор от средата на таблицата, а дори и такъв, който се бори за оцеляване. Не променя и факта, че не се зарадвах дори за миг при нито един от трите гола. Това говори много.

Част от работата е свършена. Остава да бием в отложения мач със Селта, да не паднем на Сан Мамес и да си вземем класикото. При такъв развой ще сме шампиони.


Айде бе, то че и аз виждам играта по подобен начин, не ми попречи да извикам името на Мората няколко пъти, ей така, просто инстинктивно. Не ти вярвам, че не си се зарадвал при третия гол. 8-)

Иначе Зизу има много проблеми за решаване, но засега ще го оставя този пуст футбол, че тази седмица мамичката ми разкатаха играчите в бяло.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13350
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот sapio0o » 26 фев 2017 23:49

rmfan5 написа:Че играта е много зле в големи части от мача и че в защита сме супер зле,така е,но важното е че взехме 3-те точки от супер трудна ситуация.


Общо взето. Загубата от Валенсия ни вкара в нокдаун за днес, но някак успяхме да се съвземем. Сега остава да видим дали обратът ще повлияе за следващите срещи. Дано заиграем както можем или както се очаква да можем поне. :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид / 26.02 / 21:45ч.

Мнениеот TodorT » 26 фев 2017 23:49

Баси, не мога да повярвам, че това е форумът на РЕАЛ. 3-4 страници по-назад чета едва ли не да пожелавате успех на Атлети, Сосиедад и Севиля в борбата за титлата с Барса. :shock: Ми взеха трите точки и толкова! Иско обърна мача с влизането си. Бейл е нужен, а Бензи е за пейката. Да, пак вкараха голове от центирирания, но пък Дани и Марсело сложиха топката на главата на съотборника (точно като снимката в "Денят за отбора" :lol: ). Дузпа имаше! Ръката не беше до тялото и за мен това е дузпа. Дреме ми на задните части, че не било с хубава игра. Факт е, че сме първи с точка пред съперника и мач по-малко. Факт е, че отборът е в криза и от доста време не играе убедително, но пък още сме лидери. Щеше да хубаво днес Чоло да издрапа до Х срещу Барса, но уви... както и да е. Грозна победа и 3 точки са по-добре от хубава игра и зрелищно 3-3 :geek:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13350
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот sapio0o » 26 фев 2017 23:50

Бейл бил нужен. :lol: :lol:

TodorT написа:Грозна победа и 3 точки са по-добре от хубава игра и зрелищно 3-3 :geek:

Стига да не се превръща в тенденция, а то май точно това се случва.
Последна промяна от sapio0o на 26 фев 2017 23:51, променено общо 2 пъти.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот CSKA69 » 26 фев 2017 23:51

Като чета мненията сякаш съм гледал друг мач ли, не знам :lol: Реал доминираше през цялото време и леко отпускане в началото на второто позволи на Виляреал да си помислят, че могат да вземат нещо от мача. Да, ама не - ако и да имах някакви съмнения дали може Реал да стане шампион през този сезон, то тази вечер отпаднаха.. Манталитетът на победители и желанието да се борят докрай не бяха качества, които да са типични за Реал в предишните години. Дори в шампионския сезон с Моуриньо. Сега Зидан успя за година и нещо да ни превърне в машини, което е невероятно постижение :idea: Това го и спасява до момента, защото тактически французинът допуска доста грешки, което отдавам на неопитнoстта му все още като треньор. По-комплексен отбор на Реал не съм виждал. Бъдещето е повече от прекрасно ;)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13350
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот sapio0o » 26 фев 2017 23:52

CSKA69 написа:Като чета мненията сякаш съм гледал друг мач ли, не знам :lol: Реал доминираше през цялото време и леко отпускане в началото на второто позволи на Виляреал да си помислят, че могат да вземат нещо от мача. Да, ама не - ако и да имах някакви съмнения дали може Реал да стане шампион през този сезон, то тази вечер отпаднаха.. Манталитетът на победители и желанието да се борят докрай не бяха качества, които да са типични за Реал в предишните години. Дори в шампионския сезон с Моуриньо. Сега Зидан успя за година и нещо да ни превърне в машини, което е невероятно постижение :idea: Това го и спасява до момента, защото тактически французинът допуска доста грешки, което отдавам на неопитнoстта му все още като треньор. По-комплексен отбор на Реал не съм виждал. Бъдещето е повече от прекрасно ;)


На такова мнение бях и аз доскоро, но загубата от Валенсия ме накара да тръгна в друга посока. Дано си прав, но според мен Зидан се нуждае от известна чистка, за да може да си продължи похода. Някои от играчите са изчерпани.

Подчертаното е нещо, с което съм напълно съгласен.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот paceto » 26 фев 2017 23:55

rmfan5 написа:Дузпата за мене си е 100%.Имаше си игра с ръка.


Дори фенчета на Барселона от друг форум си казаха, че има дузпа.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот Furious_Monk » 26 фев 2017 23:57

CSKA69 написа:Като чета мненията сякаш съм гледал друг мач ли, не знам :lol: Реал доминираше през цялото време и леко отпускане в началото на второто позволи на Виляреал да си помислят, че могат да вземат нещо от мача. Да, ама не - ако и да имах някакви съмнения дали може Реал да стане шампион през този сезон, то тази вечер отпаднаха.. Манталитетът на победители и желанието да се борят докрай не бяха качества, които да са типични за Реал в предишните години. Дори в шампионския сезон с Моуриньо. Сега Зидан успя за година и нещо да ни превърне в машини, което е невероятно постижение :idea: Това го и спасява до момента, защото тактически французинът допуска доста грешки, което отдавам на неопитнoстта му все още като треньор. По-комплексен отбор на Реал не съм виждал. Бъдещето е повече от прекрасно ;)



Как ми се искаше това да не звучи като реч на пиян комунист. :lol:

Ай, дано да си прав, колкото и абстрактно да изглежда към момента.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13350
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот sapio0o » 26 фев 2017 23:57

Иско бе впечатляващ между другото. Заслужи си 90 минути в следващия мач. Е, освен ако Зидан пак не заложи на Каземиро... срещу Лас Палмас.......... на Бернабеу.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта