Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот отец Онуфри » 27 фев 2017 01:05

Нямам думи да опиша наглостта на този */@№$€§§№*. Нямам думи да опиша и колко мразя клуба от онази циганска област.

Верно е голям идиот, сам не подозира как зловещо се тролна.



Image

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот paceto » 27 фев 2017 01:14

На този не му ли забраниха да говори за съдиите? Май пак се налага да го наказват, голям наглец е вярно си е.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3186
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид / 26.02 / 21:45ч.

Мнениеот sirius123 » 27 фев 2017 01:20

sapio0o написа:Абе Бейл може и да не го пуска. :lol: Предпочитам Иско. Иначе Марселиньо не им е треньор от няколко месеца. Напусна.


Точно Бейл и Мората свършиха работата. А, Марсело ме опреверга , тръгна напред в края и асистира на Мората. Той Мората , не знам защо Зидан не го пуска като титуляр. Мощен , влекач , отлично играе с глава , голаджия. Като нищо заменя и Роналдо.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот paceto » 27 фев 2017 02:37

Аз се чудя на слепи ли се правят, на глупави или просто не знаят правилата? :lol:

nqmashe duzpa zashtoto nqmashe futbolist na real izobshto dori i da go e udarilo beshe nevolno i nqmashe opasnost, moje da se sviri noje i da ne... i za barca i za real shte q svirat v purvenstvoto tova e istinata


Значи нямало било дузпа, защото нямало играч на Реал в близост до топката и не представлявало опасност. Значи няма да стане нищо ако защитника реши да я хване в наказателното ако около него няма противников играч т.е. няма опасност и спокойно може всеки да си цъка с ръчички. :roll: :lol: :mrgreen:

Чиста дузпа.

Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13354
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот sapio0o » 27 фев 2017 08:43

Гледам, че Пике пак заревал в социалните мрежи. Отново си показват класата каталунците.

П.С: Иско за 30 минути изработи два от трите гола. Enough said. Задължителтен титуляр срещу палмите.

Засада при втория им гол.

Изображение


Игра с ръка + нарушение срещу Марсело при борба в наказателното преди топката да попадне в Тригерос.

Изображение
[center][/center]

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2571
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот rmfan5 » 27 фев 2017 10:34

Пикето си е голям балък,няма такъв наглец.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот Furious_Monk » 27 фев 2017 11:43

Има игра с ръка в наказателното поле на Виляреал, а вече при какви обстоятелства става и дали тя влияе на играта, е по съдийска преценка.

Нали това искаха- по-голяма свобода за реферите. Вече има само едни формални правила, всичко друго зависи от настроението и интерпретацията на рефера.

От Виляреал къде бяха миналата година, когато не дадоха чиста дузпа за Реал срещу Валенсия, такава, която в края на сезона реши титлата.


За това казвам, че когато нещо не е наред, винаги трябва да се каже, дори да е в твоя полза. Защото иначе изглежда цинично.

За мен дузпата е лека и е по-вероятно в повечето мачове да не се свири, но въпреки всичко, съдията има основание и да го направи. Толкова по тази тема.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13354
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот sapio0o » 27 фев 2017 11:45

Срещу Валенсия не помня, но помня такава срещу Малага. Чиста дузпа в края на мача при резултат 1:1, която не бе свирена. Това са минус две точки, а в края Барса спечели с една. 8-) В първенство като испанското, една съдийска аванта повече може да реши титлата. Почти винаги от една до пет точки разделят първия и втория.

Казвал съм го и преди, че фен на Реал, Барса, Юве, Байерн, Манчестър и т.н. не трябва да се оплаква от съдии. Но и ми писна всеки път да се отбелязват само грешки в наша полза. Никой не видя засадата при гола на Виляреал и нарушението при другия. Случайно или не, също никой не обели думичка за несвирената дузпа срещу Валенсия в сряда. Дузпа, която можеше тотално да промени развоя на срещата.
[center][/center]

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот ZinedineZidane » 27 фев 2017 16:05

Гледам, че говорите основно за съдийството. На него, майната му. Продължава кошмарната безидейност в атака, което е крайно неприсъщо за Реал. Това ме дразни и протеснява най-много, а не 3 точки повече или по-малко.
Снощи хубав обрат - добре, но два гола с глава от центрирания и един от дузпа... С Валенсия - гол с глава от центриране...
Бензема вече едвам го трая... Същото важи и за Зидан в тази връзка. Как не се контузи той тежко, а все някой от важните играчи...
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13354
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Виляреал - Реал Мадрид - 2:3 FT

Мнениеот sapio0o » 27 фев 2017 19:57

ZinedineZidane написа:Гледам, че говорите основно за съдийството. На него, майната му. Продължава кошмарната безидейност в атака, което е крайно неприсъщо за Реал. Това ме дразни и протеснява най-много, а не 3 точки повече или по-малко.


Е, то това го говорим от две години. Специално аз съм погнал ббс-то от ранните седмици на 2015. Оттогава обаче промяна няма, а решението е супер просто. Реал ще заиграе като хората, когато се махне безумното 4-3-3 и се пусне един измежду Иско и Хамес, ама не за 1-2 мача на всеки 5-10, а за постоянно. На отбора му трябва човек, който да може да създава положения. Нито Бейл, нито Роналдо (вече), нито Бензема го могат. Модрич и Кроос пък имат съвсем друга роля на терена. Трети мениджър не го разбира това или не иска да го разбере, за да се угажда на звездите. Затова и се налага на бековете да ни правят играта, от което пък страда защитата. Това са много дребни, но значителни проблеми.

Най-много ме е яд, че чуждестранните фенове на отбора виждат проблема в Модрич и Кроос. Видиш ли ти, не можели да създават положения. Ами може би защото не им е това работата? И защото нападателите не търсят топката, а я чакат. Никъде го няма това да играеш с трима нападатели (струващи около 250 милиона общо) и да чакаш от халфове и бекове (изцяло) да ти градят играта. Това е нечувано в цялата история на футбола. :lol: Анчелоти го измисли. И Барса цъка 4-3-3, но там атаката работи. Меси и Неймар създават положения, а Суарес дебне за грешки и пространства. Центриранията ще продължат до момента, в който не заиграем в друга схема и не дадем шанс на Иско или Хамес. Това е положението.
[center][/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта