Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 2:1 FT

Мнениеот sapio0o » 16 яну 2017 08:38

Монк, Роналдо не може да се адаптира към схема от 2 години, брат. И стига с тия оправдания за нападател и крило. Той не мърда от дузпата от достатъчно много време, за да се е нагодил. Той не търси топката. Не се връща назад да я иска. Няма как да очаква, че всеки път ще го намират в малкото наказателно и ще завършва на празна. Севиля не е Хихион и Писхуан не е Бернабеу. Проблемът с КР не е формата, а възрастта и егото. Той знае, че не може да играе по-добре, но и не прави усилия да опита. Просто чака топката и ако е малко по-дълга отколкото трябва, не гони и ръкомаха. Не знам дали сте забелязали, но сбърка ли пас, веднага се кара на съотборник, вместо да се извини. Ала Модрич и Кроос не му мълчат вече.

Вярвате или не, тая му симулация я сънувах вчера. Ужасно грозно поведение, а този човек се явява водещ реализатор в цялата ни история. Срам.

Според мен схемата на Зидан бе най-малкият проблем. Просто все някога трябваше да паднем. Хубавото е, че стана сега, а не април или май. Лошото е, че ни обърнаха за 5 минути. Все пак подобен резултат трябва да послужи за мотивация и това е. Не забравяйте, че Реал се справяше отлично до автогола. Севиля нямаха идея как да застрашат вратата. Вярвам, че ни предстои нова серия от мачове без загуба. За мача като цяло аз си
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 2:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 16 яну 2017 09:14

Човек, само едно ще ти кажа за предното мнение, а и за това на други потребители.

Когато обидиш някого в повечето случай, той не чете онази част която е насочена към аргументите в даден спор, а обръща голямо внимание на самата обида.

Няма смисъл от подобно поведение. В крайна сметка всички сме Реал Мадрид, от футболисти, до фенове. Мадрид нямаше да е това което е, ако отсъстваха феновете от неговата история.

И понеже вчера Серхио си вкара решителен автогол, аз ще наблегна на една негова проява преди мача. На излизане от терена той подари своя фланелка на една красива фенка на Реал, а жената искрено и много чувствено се разплака от щастие. Каква ирония само, приблизително 80 минути след тази му постъпка, футболът ще накаже Серхио или просто ще му даде шанс да стане още по-силен и решителен като личност.

Никой автогол не може да отнеме тази емоция, която предостави Рамос на този фен. Така че, нека да е критика без обиди и тъй като има доста негативни емоции след мача, да добавя едно красиво и звучно. Пута Барса, Пута Барса, ей,ей. Нека негативната емоция да не е насочена към нас самите. И без това онези имат достатъчно шакирита и стоичковци за обиди.

Песничката е добра, само ако можеше момента с Пепе, който рита Меси да не присъстваше...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=bxUbZRXY9C8[/youtube]
Последна промяна от Furious_Monk на 16 яну 2017 09:28, променено общо 1 път.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 2:1 FT

Мнениеот sapio0o » 16 яну 2017 09:27

Furious_Monk написа:Когато обидиш някого в повечето случай, той не чете онази част която е насочена към аргументите в даден спор, а обръща голямо внимание на самата обида.


:!:

Аз опитах да обясня на пичовете, че нито критикувам, нито хейтя, а просто говоря с факти. Няма футболист, който да има имунитет от критики. Дори Рамос и Марсело. Само че Серхио далеч не направи слаб мач, а дори напротив. Бе железен до автогола, а такива изпълнения се случват и на най-добрите. Марсело като цяло не знаеше къде се намира, а като за сефте и в атака не го биваше, но пък има такива мачове, не може всеки път да е на макс. Може и схемата да го е объркала, макар пък Данчо на другия фланг да мачкаше както винаги.

Много пъти съм казвал, че мен в Роналдо не ме дразни толкова формата, колкото държанието. Все пак е на 32 и представлява най-големият футболен клуб в света. Някак не е уместно да удря противници, да симулира и ръмомаха пред съотборник за собствени грешки. Радвам се, че Модрич и Кроос почнаха да му отвръщат. Бензема и той опита на световното клубно. Само това е рецептата, иначе той им се качва на главата. Дават му една идейка дълго пасченце, не гони. Е.. Да не говорим, че защитниците го надбягват без да си дават зор, а уж скоростта му бе силно оръжие. Как да е, минало заминало. Никой не е вечен.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13803
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 2:1 FT

Мнениеот Pichichi » 16 яну 2017 10:53

Момчета напълно нормално е Реал да загуби мач на Писхуан още повече че Севиля са в явен възход.
Серията на Реал преди този мач си беше впечатляваща и нищо не се е променило с тази загуба.
Реал е 1-ви и е основен фаворит за титлата, понеже стана дума за програмата на Барселона то пропускате
факта че имат 2 гостувания в Мадрид. Аз не вярвам че ще спечелят и на Бернабеу и на Калдерон а пък
ако го направят то няма да има нищо незаслужено ако вземат титлата.
Вече ако почнете да губите точки след този мач примерно с/у- Селта,Валенсия,Виляреал, Атлетик ще е друго.
Изтеглихте и крив отбор за купата и пак ще имате серия от 3 мача с/у един противник- Селта.
Топка е!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19111
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид / 15.01 / 21:45ч.

Мнениеот TodorT » 16 яну 2017 11:37

sapio0o написа: :) Грозната истина е, че и в това им състояние не можем да се възползваме и да решим титлата като хората. Жалко.

Младеж, пишеш много глупости! Титлата не се решава декември или в първите седмици на януари. Сезонът е дълъг и има много мачове, тепърва ще се губят точки и от двата отбора. Ние нямахме загуба от 40 мача, но иначе не сме се възползвали :lol: Не знам защо някой подценява Барса. Да, изгубиха точки, допуснаха една-две загуби, но като цяло си играят доста добре, бият си и са по петите ни. Няма непобедими отбори, стават изненади. Имахме късмет в 90-тата минута в доста мачове, вчера загубихме в 90+. Това е футболът. Тази серия все някога щеше да свърши. Жалко, че се случи вчера, но има още много мачове, битката за титлата е в разгара си и според мен няма да се реши преди 36-тия кръг. :roll:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 2:1 FT

Мнениеот sapio0o » 16 яну 2017 13:27

Окей, опитвам за последно и ако ме разберете, супер. Ако ли не, животът продължава. Положението е следното. Барселона мина през всички традиционно трудни стадиони. Победи над Севиля, Валенсия и Билбао, равенства със Сосиедад и Виляреал и едничка загуба на Балаидос срещу Селта. Междувременно Реал не е играл нито на Местая, нито на Сан Мамес, нито на Мадригал, нито на Балаидос, а преднината не е да кажеш 10 точки, а 2. Две! Което чисто математически, имайки предвид и историята от последните години, прави каталунците фаворити. Не е ли така?

Някъде да съм казал, че Реал играе зле? Че Зидан не се справя? Точно обратното! Аз бях единственият тук, който подкрепяше момчетата след уж ''грозните победи'' и мачове, измъквани в 90-та минута. ПФК Левски го правеше също от време на време. Недейте така бе хора, не можете ли да четете между редовете? Какво ми хващате едно изречение от цялото мнение и го правите да изглежда така все едно съм развял бялото знаме. Нищо общо. Нито титлата е решена, нито аз се сърдя на отбора за загубата. Просто казвам, че Барса са фаворити, което си е така, не виждам нищо лошо. Иначе за загубата вчера бе ясно, че така или иначе ще се случи в един момент. На Писхуан помня основно поражения през годините, което си е нормално. Едно от най-тежките места за гостуване. Факт е, че имаме и мач повече от каталунците, което е предпоставка да поведем с 5 точки, но това гостуване е на Валенсия, където абсолютно всеки сезон губим точки и в двата мача. :lol: Та да, това са просто факти и разсъждения. Никъде не казвам, че сме загубили титлата.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 2:1 FT

Мнениеот insaneboy1 » 16 яну 2017 14:01

Абе направо си я загубихте, сега само като се види класирането и разликата от 1-2 точици независимо мача по-малко, това така ще надъха каталунците, че до април ще ви минат.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 2:1 FT

Мнениеот Furious_Monk » 16 яну 2017 14:35

Всеки има право да се притеснява колкото иска и да си го изрази с думи. Има резон в думите на Сап, а логиката и реалността обикновено са като камшик-за силните в техните ръце, за слабите по техния гръб.

Просто нищо няма да стане и при най-лошия вариант. Какво ще се случи ако не се спечели титлата, ще се води подготовка за следващата година, ще се хвърлят повече усилия, ще се направи някоя и друга корекция по състава... и така нататък, това е животът, вечна борба до самия край, а след него, кой знае... може да е борба за ново начало. И нека Буда да бъде с вас. :mrgreen:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид - 2:1 FT

Мнениеот sapio0o » 16 яну 2017 18:24

Хората просто си имат една теория за нещата и като чуят някой с различно мислене, скачат и не пускат. Т'ва е. А уж е форум. ;) Как да, важното е момчетата да забравят за този мач и да спечелят възможно най-много точки оттук до края на шампионата. Целта е да няма 14/15 all over again и вчерашната загуба да послужи като обица на ухото.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид / 15.01 / 21:45ч.

Мнениеот LSFC 1914 » 16 яну 2017 18:25

LSFC 1914 написа:2:1

Севиля не е случаен отбор. За купата Реал имаха голям късмет, че изравниха.


Разбирам тази игра ! 8-)


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта