Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 22 яну 2020 16:46

[center]ТРОФЕЯТ, КОЙТО ЛИПСВА НА ЗИДАН

Зинедин Зидан достига финала за Купата на Краля два пъти като играч, но това е една от малкото надпревари, които той не успява да спечели. Загубите от Депортиво Ла Коруня през 2002 и Сарагоса през 2004 слагат край на надеждите му да вдигне трофея като играч. Купата на Краля е и единствения трофей, който французинът не е печелил и като треньор на Реал Мадрид.

През сезон 2015/16, когато Зидан замени Рафаел Бенитес, Реал Мадрид вече бяха отпаднали от надпреварата, както и през сезон 2018/19, когато замени Солари. През 2016/17 Селта успя да елиминира Реал Мадрид от надпреварата, а през сезон 2017/18 изненадата бе още по-голяма след като белите отпаднаха от Леганес.

„Ние сме напълно концентрирани, това е важен турнир за нас и сме готови за победа“, заяви французина преди срещата с Унионистас Саламанка, демонстрирайки желанието си да спечели единствения липсващ трофей във витрината си.
[/center]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 02 фев 2020 11:19

ТРЕНЬОРСКИ РЕКОРД И ЗА ЗИДАН

След мача с Атлетико М Зинедин Зидан е на трето място в историята на Реал Мадрид по победи като треньор и вече има 129. Той изпревари Жозе Моуриньо, който е със 128 спечелени мача.

Пред френският наставник са само Висенте дел Боске със 133 победи и Мигел Муньос с впечатляващите 357.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Real » 02 фев 2020 23:09

1914.1902 написа:ТРЕНЬОРСКИ РЕКОРД И ЗА ЗИДАН

След мача с Атлетико М Зинедин Зидан е на трето място в историята на Реал Мадрид по победи като треньор и вече има 129. Той изпревари Жозе Моуриньо, който е със 128 спечелени мача.

Пред френският наставник са само Висенте дел Боске със 133 победи и Мигел Муньос с впечатляващите 357.

Впечатляващо!
Все пак, малко вероятно е да достигне Муньос, предвид текучеството при треньорите ни, ама кой знае - процентът на победите му е значително по-висок (и то при далеч, далеч по-сериозна конкуренция) - ако продължава с това темпо да го гони при спечелените трофеи, Перес може и да му отпусне едни 5 годинки и Зизу като нищо да оглави класацията...

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 02 фев 2020 23:42

Муньос все пак беше треньор 14 години без прекъсване, така че бройката му от победи е нормално да е такава.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Real » 04 фев 2020 00:00

paceto написа:Муньос все пак беше треньор 14 години без прекъсване...

Именно, затова споменавам текучеството. Но Зизу се движи с по-добро темпо, а и мачовете сега са повече. Ако оцелее още една петилетка - като нищо ще счупи и този рекорд. Но не вярвам...

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 21 фев 2020 16:40

[center]Зидан: Ще подкрепя Рамос, ако той реши да играе на Олимпиадата

Наставникът на Реал Мадрид Зинедин Зидан заяви, че ще подкрепи капитана на тима Серхио Рамос, ако той реши да участва на Олимпиадата в Токио през това лято със състава на Испания, заемайки една от трите квоти за играчи над 23-годишна възраст.

“Преподписването на Рамос? Според мен това ще стане лесно. Искам Серхио до себе си, всичко е наред. Защо той никога не е бил резерва при мен? Той е нашият капитан, нашият лидер и нашият модел за пример. За никого не е от полза той да седи на пейката. Аз взимам решенията. Той е важен за всички мадридисти и играчи. Самият аз съм бил резерва 3-4 пъти. Желанието му за Олимпиадата? Разбира се, че трябва да участва на нея, ако той го иска. Аз ще го подкрепя, много е приятно да играеш за своята родина.

Не ме притеснява защитата ни в последните няколко мача. Просто в предишните ни три срещи допуснахме някои грешки. Задачата ни е да даваме 100% от себе си. Знаем, че когато сме с топката, имаме много опции и можем да навредим на съперника. Решенията ми спрямо Гарет Бейл, Иско и Марсело? Аз живея с моите идеи. Казват, че човек умира с тях. Аз живея с моите идеи и винаги ще е така. Това, с което се занимавам, е страст. Не всеки може да каже същото. Много хора трябва да работят нещо, което не им харесва, за да живеят. Може и да греша, но давам всичко от себе си”, коментира Зидан на пресконференцията си преди мача с Леванте.
[/center]

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4965
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот LaRgO » 09 мар 2020 00:10

Тотален некадърник! ВЪН!

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13295
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот sapio0o » 09 мар 2020 13:03

Този приятел се измъква от бан дълги години. :lol: От 10 коментара, в 9 гони играчите и треньора. И това го имаше в най-силните ни години също.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 20 мар 2020 12:17

Коронавирусът оставя Зидан в Реал и следващия сезон


Епидемията с коронавирус, спирането на първенствата и все още тегнещата опасност те да не приключат оставят Зинедин Зидан треньор на Реал Мадрид и през следващия сезон, твърди AS. Според изданието бъдещето на специалиста не бе толкова сигурно, ако кампанията бе се развила по план и без това принудително спиране. При така стеклите се обстоятелства обаче Зидан ще бъде треньор на Реал и следващата година, а решението вече е взето от ръководството на "белия балет". Това решение вече не зависи от резултатите до края на сезона, а именно евентуалното спечелване на Ла Лига или Шампионската лига.

Първоначалният план на ръководството на клуба е бил да изчакат края на сезона, да направят равносметка базирана на окончателния финансов отчет, както бе правено предишни години. Ако спечели Ла Лига Зидан трябваше да продължи да изпълнява своя договор, който приключва през 2022 година. При двоен провал - загуба на титлата в Испания и Шампионската лига то се планираше треньорска смята, като фаворит бе Маурисио Почетино, който в момента е свободен.

Последиците от коронавируса обаче промениха плановете. Реал Мадрид е под карантина заради положителната проба на баскетболиста Топкинс. Зидан ще продължи да ръководи отбора независимо дали след рестартирането на футбола успее да спечели един от двата трофея, които гони.

Зидан и екипът му вече работят по плана за новия шампионат. Първоначално французинът трябва да вземе тежкото решение кои футболисти няма да влязат в плановете му за новия сезон и кои играчи да върне в отбора след изтичащите наеми. Решения, които Зидан може да вземе на спокойствие през седмиците на карантина.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта