Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 24 юли 2019 11:56

Real написа:
Furious_Monk написа:
Tiberius написа: ...Ето малко за характера на Касияс.
https://www.sportal.bg/news.php?news=611848

Спортал? Ти сериозно ли? :lol:

Отвратителен мач снощи - Марко приключи може би най-важния си сезон, преди да го е започнал... Такива контузии съсипват кариери. И що? Някакво измислено "френдли" с по американски звучно заглавие... Бесен съм!
И Бейл продължава да играе по-малко и да вкарва повече от алжирския ни герой. Сега как ще го подарим в Китай, с какви обяснения? Още по-вбесяващо се получи... Поне Йович ивадиха, да не пречи на Бензо.
Начко е мадридист по сърце и винаги ще го уважавам. Ама все повече си мисля, че можеше да не подаряваме Ермосо за едни 7м.
Добри новини от Марсело поне...


Не е спортал, Дел Боске е... Тогава беше гръмнал скандал, но от испанските медии набързо го потулиха. Иначе Касияс направи същото нещо с националния отбор, каквото направи и с Реал. Постави своите интереси над тези отбора.

Бейл не показа нищо особено, но реагира бързо и адекватно при положението за гола и при онова спасяване пред вратата, но това няма никакво значение, първо-защото извън тези отигравания бе същия ограничен футболист, второ-защото той вече прекрачи граница от която няма връщане назад.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Tiberius » 24 юли 2019 13:04

Пълни глупости!
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32565
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот 1914.1902 » 24 юли 2019 14:30

МЕДИЦИНСКИ ДОКЛАД: МАРКО АСЕНСИО

"След направените медицински прегледи Марко Асенсио е диагностициран с разкъсване на предни кръстни връзки и менискус на лявото коляно. В следващите дни футболистът ще бъде опериран." - съобщиха от Клуба.

Периодът за възстановяване може да достигне и 9 месеца, което означава, че Асенсио пропуска голяма част от новия сезон.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот LevskiZavinagi » 24 юли 2019 14:33

Бях прав. Колкото и крайно да звучи, това момче свършва с големият футбол. Поне в следващите години. Дано не съм прав, пепел ми на устата....
Изображение

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Bernaleo » 24 юли 2019 14:33

А щяхте да го продавате в Англия за 80 милиона .. :o

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23315
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 24 юли 2019 15:22

уф много жалко за Асенсио. Рядко в нашето време има Испанци, които да ми харесват толкова много. :cry:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 24 юли 2019 18:14

Thsmith написа:уф много жалко за Асенсио. Рядко в нашето време има Испанци, които да ми харесват толкова много. :cry:


Май имаме хакване на акаунт тука. :roll: :mrgreen:

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот LaRgO » 24 юли 2019 18:34

Много ми е гадно от новината за Асенсио, много съм разочарован. Пълна липса на късмет. Пожелавам му напълно да се излекува по-бързо от очакваното и да си върне познатата силна форма.


Марсело:
"Еден е топ играч, футболист от високо ниво. Такъв е и Неймар, той има класата да е в топ 5. Той е впечатляващ, но няма място за сравнение. Неймар е по-добър според мен.

Той е непредвидим играч. Когато се защитаваш ти очакваш нещо, но той вече мисли за нещо съвсем различно и е невъзможно да се браниш срещу него.

Да имаш Неймар в Реал Мадрид ще е голямо удоволствие. Мадрид трябва да направи всичко за да привлече най-добрите в света и неговото минало в Барселона няма да е проблем."

Прочети още на: https://www.gol.bg/juventus/2019-07-20/ ... ar-ot-azar

Тъпанар! Понякога трябва да си запазиш мнението за себе си и да се изкажеш по-дипломатично. Не спря да говори за Неймар. Да ходи в ПСЖ или в Барселона ако циганина отиде там, за да са заедно като толкова много иска.

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот LM10 » 24 юли 2019 19:43

И мен много ме яд заради контузията на Асенсио.

Бразилчетата и япончето ще получат по-голям шанс за изява и дано се възползват.
Изображение

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот LevskiZavinagi » 24 юли 2019 19:47

Дани Алвеш 2. Като цяло Бразилците си пазят мангалското в себе си. Както и да е. Бързо възстановяване на нашето момче и дано се върне по-силен. Да видим този сезон Вини какво ще покаже и направо, ако отново мисли от 100 удара да вкарва по 1 гол, да си взимаме Мбапе и да се прикючва. В момента Барса изглеждат по-опасния от двата отбора.
Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта