Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот insaneboy1 » 26 мар 2018 19:43

paceto написа:Иско може да се ползва само като разменна монета например с Челси за Азар.

тва би било много глупаво и не го виждам да стане Азар е звезда в ИПЛ което се равнява на резерва (Иско) в Примера
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 26 мар 2018 19:58

Глупаво или просто не ти се иска да идва при нас, че като гледам доста лиги точите за него? :mrgreen:
Ако пристигне в Каталуния сигурно няма да е с този статут, който му лепиш. :mrgreen:

CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот CSKA69 » 26 мар 2018 20:05

Иско под ръководството на Гуардиола ще стане истински звяр. Навсякъде другаде да го шитнем, но не и в Сити :!:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 26 мар 2018 21:40

Иско и Асенсио не се пипат, с Карвахал, Лукас Васкес и Начо поддържат испанското в отбора. Само някой английски отбор като Сити може да бяга от националното си наследство, за да може да се бори с големите континентални отбори. Италианци, немци, испанци, държат на школите и на това което се произвежда в тях.

По-добре с Иско и без Азар, отколкото с Азар, но без Иско, макар в момента белгиецът да се котира по-високо.

Кова също. Въобще халфовата линия е идеална към момента.

Бейл и Бензема вече трябва да си ходят. Единия губи с много надпреварата и с Асенсио и с Васкес, другият не може да даде това което се иска от него.

Бейл още има шанс да си върне репутацията в някой друг отбор, дори и този сезон няма лоша статистика, но за това трябва да се справи първо с физическите си проблеми.

Бензема също може да свърши добра работа в някой друг клуб, където ще е натоварен изцяло и само с организаторски функции.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43885
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот rhaegar » 26 мар 2018 21:57

Furious_Monk написа:Ще видим.

Общото е, че Деле Али не е нещо по-голямо от Йодегаард в момента


За талант и бъдеще е излишно са ги сравняваме, но да кажеш че не е нищо повече в момента? Единият е редовен титуляр с прилични статистики в отбор от топ 4 в Англия, а другият за момента е с посредствено представяне в смешно първенство като холандското.....
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот insaneboy1 » 26 мар 2018 22:57

paceto написа:Глупаво или просто не ти се иска да идва при нас, че като гледам доста лиги точите за него? :mrgreen:
Ако пристигне в Каталуния сигурно няма да е с този статут, който му лепиш. :mrgreen:

о повярвай ми много ще се радвам Азар да дойде при вас, заедно с Хари Кейн ако може. Азар има сезони в които е невидим - справка 2015/16, а Кейн ще е новият Бейл

виж Де Бройне или Ериксен може но точно пък Азар не съм чул някой в Барселона да го иска
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 26 мар 2018 23:25

Furious_Monk написа:Ще видим.

Общото е, че Деле Али не е нещо по-голямо от Йодегаард в момента, а и със сигурност никога не е имал толкова талант колкото Йодегаард, но пък има здрава машина зад гърба си. Същия медиен феномен като Кейн, който Игуаин го направи смешен насред Уембли.


Сити давали 75 млн. за Иско... тези съвсем са се побъркали. За тези пари могат да вземат някой талант като Одриосола, който тепърва има да се доказва в голям отбор.

Англичаните май наистина не знаят как стоят нещата на пазара за тях. За всеки играч, тройна на пазарната цена.


Мда, а Франциско е колкото Гаел Какута :lol: Точно така звучи сравнението ти, направо е 1 към 1.

пп Как точно Игуаин може да прави смешен Кейн? Освен ако не играе в защита? :lol:

---
И за какво им е на Сити някакъв талант? Те искат успехи сега. Това искаме и ние. Хич не ми трябват таланти. Искам играчи, които да играят сега, а талантите като станат добри ще си ги купим.


И политика с повишаването на цената за някой по-богат е много опасен нож с две остриета, който може да избие страшно. Особено ако по-богатия се ядоса и почне да атакува директно играчите с многократно по големи заплати.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 26 мар 2018 23:41

Ами например, въпреки пропуска от дузпата, във важните моменти бе там където трябва да бъде и направи това което се очакваше от него.

Пропусна дузпа, но в следващия мач направи каквото трябваше. А говорим за Игуаин, човекът, който щеше да е звезда в Реал, ако имаше психиката на голям нападател.

Хари Кейн също имаше отлична възможност на реванша, най-вече за централен нападател с неговата репутация. Крайният резултат обаче е за аржентинеца, който в крайна сметка измъкна своя отбор.


rhaegar написа:
Furious_Monk написа:Ще видим.

Общото е, че Деле Али не е нещо по-голямо от Йодегаард в момента


За талант и бъдеще е излишно са ги сравняваме, но да кажеш че не е нищо повече в момента? Единият е редовен титуляр с прилични статистики в отбор от топ 4 в Англия, а другият за момента е с посредствено представяне в смешно първенство като холандското.....



Това с първенството е много относително и редовно се открояват играчи, които преди това са се изявили силно в по-слабо такова.

Сегашната сензация на Рома Ченгис Юндер дойде от Турция, Дибала преди Палермо мисля че бе играл във втородивизионен аржентински отбор, Канте, Марез и още доста други. Че дори и в Реал... Асенсио бе талант на Майорка, а след това направи силен сезон в Еспаньол, Лукас Васкес и той бе звезда при папагалчетата(когато става дума за играчи, дошли и от по-слаби клубове, не само първенства).

Мисълта ми е, че като техника, футболна мисъл и умение да борави с топката, талантът на Йодегаард е доста по-голям от този на Али. Другото вече е много труд. Да попадне в точен отбор, в точен момент и при подходящ треньор.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 26 мар 2018 23:44

Сега ако смениш името на Какута и ще има същия смисъл :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43885
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот rhaegar » 26 мар 2018 23:46

Не е относително. Все нещо са видяли в тези играчи дето ги даваш за пример, за да ги купят в по-силни отбори и да заблестят. Какво виждаш в момента в Одегаард?

Мисълта ми е, че като техника, футболна мисъл и умение да борави с топката, талантът на Йодегаард е доста по-голям от този на Али.


Ами не личи. Далеч съм от мисълта че Али е някакъв футболен бог, той дори не е най-добрият халф в Тотнъм, но за момента е две класи над малкия, чиято "техника и футболна мисъл" не ги е виждал никой извън Норвегия.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта