ШЛ: Реал Мадрид - Шериф Тираспол - 1:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 5011
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Шериф Тираспол - 1:2 FT

Мнениеот LaRgO » 29 сеп 2021 14:34

Абсолютно невъзможно е да се намерят адекватни причини за тази загуба, защото НЕ съществуват такива! Такъв отбор трябва да го бият! Точка! Няма обстоятелства, които да променят това! Срам за Реал и то огромен срам!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23836
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Шериф Тираспол - 1:2 FT

Мнениеот paceto » 29 сеп 2021 18:58

Хайде напънете се още мъничко, за да минем 10 страници, но като победим някой отбор искам пак да сте тук всичките, които сега изникнахте като гъби след дъжд.

Интер - Реал Мадрид - пет странички с коментари предимно на 3-4 човека.
Днес сме на 8 страничка. 8-)

Ако трябва ще помагам, да давам ли тон за скандиранията с Карло вън, Перес вън и т.н.? :lol:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5485
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Шериф Тираспол - 1:2 FT

Мнениеот insaneboy1 » 29 сеп 2021 19:19

Iavor написа:
Sstefanov написа:
Iavor написа:
bubka написа:Това е най-срамната загуба в историята на Реал.

Доста по-срамни сме имали. От 3-то и 4 -тодивизионни отбори за купата.
Нормалното се случи - натрупаната умора, недостатъчната мотивация срещу този отбор, липсата на късмет. Явно, идеята на Анчелоти да продължи с инерцията, не сработи. Нищо фатално не е станало. Просто мотивацията срещу отбори като Шериф, явно, не е на достатъчно професионално ниво.
Хубаво, че се случи сега. Ще са като оси в следващите мачове. :)

Не знам защо оправдавате играчи, които взимат по 1 мил. на месец, че ако не и повече. Нямали мотивация ? Женчовци и разглезени примадони значи. Такива загуби не трябва да се приемат. Някой пита ли те дали си уморен след като работиш примерно, 6-7 дни в седмица ? За изключително по малко пари. На тях им се иска да играят 2-3 пъти за 10 дена по 90 мин и били много уморени. А като бачкат 90% от хората по 8-10-12 часа на ден, всеки ден, дай да не ходим на работа през ден,два. И да не вършим както трябва. Фубтбола се е превърнал в едно посмешиште и така наречените грандове, или играят черно тото (яко), или просто са едни принцески с розови шалчета, взимащи една торба с пари за нищо. Това важи за всеки едни отбор, който не си дава зор.

Не оправдавам играчите, а отбора. Изброил съм, според мен, три причини за загубата, като, най-вероятно, са поне 10, а ти се хвана за една от тях.
Футболистите не са на работа само 2-3 пъти по 90 минути, за 10 дни. Поне тези, на това ниво. Свободното им време е по-малко от моето или твоето.
Hough!

Това е невярно твърдение. Футболистите имат супер много свободно време като правят по една или две тренировки в ден в който нямат мач и това им е. Спрете да величаете ритнитопковците сякаш правят нещо велико и си скъсват гъза. По голямата част от тях са абсолютни тъпанари особено от новите като Дембеле (и още сумати примери), които просто имат някакъв талант или са ги набедили за таланти.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33245
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Шериф Тираспол - 1:2 FT

Мнениеот 1914.1902 » 29 сеп 2021 19:30

paceto написа:Хайде напънете се още мъничко, за да минем 10 страници, но като победим някой отбор искам пак да сте тук всичките, които сега изникнахте като гъби след дъжд.

Интер - Реал Мадрид - пет странички с коментари предимно на 3-4 човека.
Днес сме на 8 страничка. 8-)

Ако трябва ще помагам, да давам ли тон за скандиранията с Карло вън, Перес вън и т.н.? :lol:


Дано е към някой друг подмянето, аз пиша редовно - дори съм първия, който пише в темите. :mrgreen:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23836
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Шериф Тираспол - 1:2 FT

Мнениеот paceto » 29 сеп 2021 20:08

Е, не е към теб.
То дори се е случвало само двамата да си пишем в някоя тема след даден мач. :lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23836
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Шериф Тираспол - 1:2 FT

Мнениеот paceto » 30 сеп 2021 00:08

Малко статистика.

Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33245
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Шериф Тираспол - 1:2 FT

Мнениеот 1914.1902 » 30 сеп 2021 00:19

Не се утешавам с нея. Аз мисля, че си играл футбол и знаеш, че когато отправяш удар не само трябва да е точен, а и да е насочен по такъв начин, че вратаря да не може да го спаси или поне да му е възможно най-трудно. Добре е футболист да има техника на удара, а не само удар.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23836
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Шериф Тираспол - 1:2 FT

Мнениеот paceto » 30 сеп 2021 00:23

То въпроса не е до утешаване, а от това да се види по статистиката, че късмет не беше при нас и колко прибрани са играли. Мач на една врата като те дори нямат ъглов удар. Отправени са 30 удара в посока вратата, а точните са 11, а при тях и трите им удара бяха гол, ама нали единият беше в засада.

Явно ги подценихме в началото и го карахме спокойно, но като ни мушнаха онзи гол и вече беше късно и никакви схеми не се получаваха в опит да ги изкараме от наказателното поле. Просто не оставяха празни пространства и гледахме Опълченците на Шипка почти 80 минути, а така не може да се използва скоростта на Винисиус и на Родриго. Всички високи топки за опит да стане нещо там бяха обирани от защитниците им, а имаше един там висок като върлина. :lol:

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33245
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Шериф Тираспол - 1:2 FT

Мнениеот 1914.1902 » 30 сеп 2021 00:26

Повярвах сляпо за известно време, тази загуба обаче много ще ми помогне и ще ме върне към първоначалните очаквания. Станахме за срам, най-жалкият ни мач в Европа сигурно.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23836
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Шериф Тираспол - 1:2 FT

Мнениеот paceto » 30 сеп 2021 00:34

Този мач минава и се забравя, а аз никога не бих изпитвал срам дори и да падаме от някакви подобни отбори. Случват се такива неща и на най-добрите и не може да се пада само от големи отбори. В цялата си история сигурно имаме едно 10 подобни падания, така че честно ми е все тази, защото се помнят успехите.

Колко от вас се сещат за онова отпадане за Купата на Испания от отбор от трета дивизия? Дори наскоро пак паднахме от подобен отбор, така че ако някой хейтър не те подсети изобщо няма да се сещаш за този мач. :lol:

За вас все едно светът свършва и почваме да падаме дори и от Марек Дупница ако ни се паднат сега. :lol: Знаем си отбора какъв е и знаем какво да се направи и кога ще се излезем от това положение, а то дори не е толкова черно каквото виждаме сега при онези от областта. Ние дори след Роналдо не изглеждахме така зле за разлика от тях в момента след Меси и то това са първите месец и нещо без него. И не говорим само за резултати, а от това, че дори в Испания отправят адски малко удари във вратата, а в ШЛ от два мача все още са с 0 точни удара.

Така, че горе главите и свалете тези траурни физиономии. :mrgreen:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта