ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид - 2:5 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33134
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид, Вторник от 22:00

Мнениеот 1914.1902 » 22 фев 2023 00:45

Furious_Monk написа:Не е много добър пример да даваш с ултра сур, които в определен момент са имали близки отношения дори и с френте атлетико....по отношение на расовата търпимост.


Съгласен съм, но така или иначе развалиха цялата организация за голямо съжаление. Поне е хубаво, че са останали такива клипчета в нета.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11107
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид, Вторник от 22:00

Мнениеот Furious_Monk » 22 фев 2023 01:00

Доколкото знам Ултра сур и Перес воюваха в един момент , но в последно време това май не е така. Вече няма официално такава организация, поне със знамена и шалове на стадиона, но членовете им са към ултра трибуната на Мадрид и никой не им пречи да са на стадиона.

Не знам дали е вярно или не, но съм чувал, че Перес лично е говорил с тарторите на Сур.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид, Вторник от 22:00

Мнениеот Capitano_Puyol » 22 фев 2023 01:16

Опашкарите в Ла Лига ви дават повече отпор от Ливърпул тая вечер, и ви лупат, пък вие се заблуждавайте колко добри сте били. Вижте си коментарите в първите 20 минути на мача, когато Ливърпул реши малко да поиграе сериозно и ви набута набързо 2 гола. После като ви приземи отново някоя дънна риба в Ла Лига, да не се чудите защо изоставате с 8 точки в класирането. Второто полувреме не съм сигурен че дори си изпотиха фланелките, ще ми бъде интересно да видя и навъртяния километраж от играчите, все едно гледах мач на забавен каданс. Това просто не е сериозно, и не знам защо се правите всички на слепи - това беше като мачле от лятно турне в САЩ, неотговарящо на стандартите на ШЛ. Не вярвам обаче мафията УЕФА да разследва нещо, още по-малко мултимилиардера Флорентино Перес, който има повече власт и от премиера на Испания.
Барса и Лудогорец, але, алеее...

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11107
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид, Вторник от 22:00

Мнениеот Furious_Monk » 22 фев 2023 01:23

Човек, аз не се чудя защо сме в това положение, и не вярвам че знаейки кой е виновен, според моето разбиране, това би променило нещата.

Просто ти завиждаш, че в големите мачове, големите хора печелят. От гледна точка на отборите, резултатите са категорични.

Ти сам си си избрал да бъдеш фен на Барселона, носи последиците от това.

ПП

Перес няма чак толкова власт, колкото болното ти съзнание си представя.
Последна промяна от Furious_Monk на 22 фев 2023 01:25, променено общо 1 път.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33134
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид, Вторник от 22:00

Мнениеот 1914.1902 » 22 фев 2023 01:27

Furious_Monk написа:Доколкото знам Ултра сур и Перес воюваха в един момент , но в последно време това май не е така. Вече няма официално такава организация, поне със знамена и шалове на стадиона, но членовете им са към ултра трибуната на Мадрид и никой не им пречи да са на стадиона.

Не знам дали е вярно или не, но съм чувал, че Перес лично е говорил с тарторите на Сур.


Не всички влизат на ултра трибуната, някои не ги допускат. По едно време стана разцепление - млади и стари, там някъде беше сложен края на УС.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11107
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид, Вторник от 22:00

Мнениеот Furious_Monk » 22 фев 2023 01:34

Ултра сур са си на стадиона. Реал получава нужната подкрепа. Според мен, това е най-важното. Но си има някаква вътрешна политика за която се знае само от определени хора.

Между другото Diario de un Skin, според мен е добър филм.https://www.google.bg/search?q=Diario+de+un+Skin+&source=hp&ei=T1T1Y_DZDaL97_UPu5qjgAI&iflsig=AK50M_UAAAAAY_ViX5IzMB609B6UuVhhVNVMxDvtlft_&ved=0ahUKEwiwvdft4qf9AhWi_rsIHTvNCCAQ4dUDCAw&oq=Diario+de+un+Skin+&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAwyBwgAEIAEEBMyBwgAEIAEEBMyBwgAEIAEEBMyBwgAEIAEEBMyBwgAEIAEEBMyBwgAEIAEEBMyBwgAEIAEEBMyBwgAEIAEEBMyBwgAEIAEEBMyBwgAEIAEEBNQAFgAYMsSaABwAHgAgAFdiAFdkgEBMZgBAKABAqABAQ&sclient=gws-wiz#fpstate=ive&vld=cid:bfb555b7,vid:CC4CPzGtFm0
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид, Вторник от 22:00

Мнениеот Capitano_Puyol » 22 фев 2023 01:49

Furious_Monk написа:Човек, аз не се чудя защо сме в това положение, и не вярвам че знаейки кой е виновен, според моето разбиране, това би променило нещата.

Просто ти завиждаш, че в големите мачове, големите хора печелят. От гледна точка на отборите, резултатите са категорични.

Ти сам си си избрал да бъдеш фен на Барселона, носи последиците от това.

ПП

Перес няма чак толкова власт, колкото болното ти съзнание си представя.

Глупости на търкалета. Поздравявал съм ви когато наистина сте правели големи мачове в Европа - ШЛ и сте печелили след истинска битка на терена. Тая вечер нямаше такова нещо, нямаше дори наченка на подобно. То и вие играехте на 20% по простата причина че в средата на първото полувреме Ливърпул СПРЯ да играе даже и на 5%, т.е. нямаше нужда дори да се напрягате и да изпотите фланелките за да постигнете тоя резултат. Битка на терена нямаше, не съм сигурен че дори мач от лятното ви турне в САЩ не се играе на по-високо темпо. Това беше един позорен мач, който е ясно че никога няма да бъде разследван, но както написах и в темата за ШЛ в общия раздел, чакам с огромно нетърпение коментара на CSKA69, който е фен и на двата отбора, и се тупа в гърдите как наблюдава в детайли мачовете на своите любими отбори, как би коментирал тая пародия на мач, която гледахме на Анфийлд, изобщо неотговарящ на стандартите на ШЛ.
Барса и Лудогорец, але, алеее...

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11107
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид, Вторник от 22:00

Мнениеот Furious_Monk » 22 фев 2023 02:07

Това е твое мнение с което просто не съм съгласен, но и не ми се спори.

Имай предвид, че съм на втората бутилка водка.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид, Вторник от 22:00

Мнениеот Capitano_Puyol » 22 фев 2023 02:42

Не ме интересува на коя бутилка водка си. Мнението ми за тая пародия на мач НИКОГА няма да се промени докато съм жив, в това може да бъдеш сигурен. Ще ми е интересно реванша как ще се развие, Челси падна с 3-1 в Лондон в първия мач, да видим дали Ливърпул ще окаже някаква съпротива в Мадрид или просто играчите бойкотират Клопо, както се видя тая вечер. Но поне за честта на клуба си трябва да покажат нещо на реванша, и да играят повечко от 20-30 минути. Когато играха сериозно се видя какво представлявате, личи си и по коментарите ви в тоя период от мача.
Барса и Лудогорец, але, алеее...


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта