Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2022/2023

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

RM3313
Мнения: 1116
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2022/2023

Мнениеот RM3313 » 27 юли 2022 20:39

Хора , Реал Мадрид превъртя играта за пореден път Да имаш 14 титли от ШЛ е нещо , което други отбори няма да имат никога в нашето време . Повечето от нас ще умрем с Реал първенец в тази класация , това е забележително и е нормално да дразни опонентите.

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2022/2023

Мнениеот Real » 28 юли 2022 01:42

kingofpop написа: Прегледай раздела ви и ще видиш, че поне 60-70 % от мненията ви са ЗА Барселона. Нали, мен ми е се тая, щото сте ми напълно безразлични като отбор...

Лека корекция - в раздела ни 60-70% от мненията са НА (фенове) на Барселона. Вероятно щото сме ви напълно безразлични. Не ми се мисли на какво щеше да прилича разделът ни, ако не ви бяхме безразлични...
(...мога ли да ви нарека "комплексари" или ще е проява на омраза, расизъм, хомофобия, путинофилия?)

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2022/2023

Мнениеот LevskiZavinagi » 28 юли 2022 08:33

Добре бе пичове. Взехме си Чоу и Камавинга. Видимо това ще е бъдещето след М, К и К. Валверде е ясен, че той ще е капитан на отбора след време. В такъв случай защо ще взимаме за луди пари тоя Белингам. Като цяло англичаните в Реал не ни носят много слава, като изключим Бекъм. Мисля си че дори не са повече от 5-6 души общо. Гледал съм доста мачове на Дортмунд и не ми вдъхва толкова доверие, я и входящите трансфери от Дортмунд почти винаги са несполучливи.
Изображение

RivasAmador
Мнения: 158
Регистриран на: 27 юли 2022 11:23
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2022/2023

Мнениеот RivasAmador » 28 юли 2022 12:08

Всъщност не зная какво трябва да стане, за да се признае, че Реал Мадрид взели ШЛ заслужено. Преди се повтаряше, че бием защото няма ВАР. След това като не я взехме в три поредни сезона пък се казваше, че не сме я взели, защото вече бил въведен ВАР. Сега я взимаме с ВАР и виждаш ли опорка вече бил късмета. Да не говорим, че в същия този период (най-вече след един мач с Аякс, в който бихме с 1-2 пък се твърдеше, че сме победили точно заради ВАР, който бил измислен, за да ни помага?! :D). Не зная дали отново някой отбор ще успее да триумфира в ШЛ, след като е отстранил ПСЖ (с отбора, който преди сезона смятаха, че са фаворит най-сетне в турнира), Челси (победител в ШЛ през предишната кампания), Манчестър Сити с Пеп (най-големият фаворит на букмейкърите в последните сезони), а и за финал Ливърпул (който беше надъхан да си взима реванш, напълно нормално).

60-70% в раздела били за Барселона - абсурдно. Това го казва човек, който предимно пише за Реал Мадрид и Ливърпул. Тук в последните години преобладаваха спорове за Перес (Суперлиги, селекции, едни записи), споделяше се за неговото отношение към испанците, за треньорите, за футболистите и за т.нар. революция, която никой не можа да направи.

Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 415
Регистриран на: 26 ное 2011 11:08
Местоположение: София
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2022/2023

Мнениеот Iavor » 28 юли 2022 15:38

Ето, Белоти е свободен :-). Става за резерва на Венци.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18095
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2022/2023

Мнениеот kingofpop » 28 юли 2022 16:19

Real написа:
kingofpop написа: Прегледай раздела ви и ще видиш, че поне 60-70 % от мненията ви са ЗА Барселона. Нали, мен ми е се тая, щото сте ми напълно безразлични като отбор...

Лека корекция - в раздела ни 60-70% от мненията са НА (фенове) на Барселона. Вероятно щото сме ви напълно безразлични. Не ми се мисли на какво щеше да прилича разделът ни, ако не ви бяхме безразлични...
(...мога ли да ви нарека "комплексари" или ще е проява на омраза, расизъм, хомофобия, путинофилия?)


Моля ? тук освен мен от време на време и insaneboy някой друг изобщо пише ли ? онзи пуйол не го броя ясно е :D аз пиша сигурно 3 пъти в месеца тука и insaneboy толкова. Дали има и 5 % от мненията ви да са наши. Вие си имате 10 човека, дето си коментирате гд. Какви 60-70 % те гонят и ти не си вярваш на тъпотиите, дето пишеш
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

RM3313
Мнения: 1116
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2022/2023

Мнениеот RM3313 » 31 юли 2022 07:09

Можеше да се подсилим с Бернардо Силва и Нкунку примерно , вчера игра много прилично момчето .

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2022/2023

Мнениеот LevskiZavinagi » 01 авг 2022 11:42

Мен много ме е яд за Жезус. Сам ще вкара Арсенал в 4-ката. Помнете ми думата. Много шум има около Хааланд и Дарвин, а накрая Габриел ще ги сложи в малкия си джоб. А и щеше добре да ни пасне на стила на игра. Жалко!
Изображение

Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 415
Регистриран на: 26 ное 2011 11:08
Местоположение: София
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2022/2023

Мнениеот Iavor » 01 авг 2022 13:59

LevskiZavinagi написа:Мен много ме е яд за Жезус. Сам ще вкара Арсенал в 4-ката. Помнете ми думата. Много шум има около Хааланд и Дарвин, а накрая Габриел ще ги сложи в малкия си джоб. А и щеше добре да ни пасне на стила на игра. Жалко!

И аз писах за Джизъса.
Сега пък, гледам, че Тимо Вернер е авейлъбъл.

RivasAmador
Мнения: 158
Регистриран на: 27 юли 2022 11:23
Контакти:

Re: Трансферното лято на Реал Мадрид - сезон 2022/2023

Мнениеот RivasAmador » 01 авг 2022 16:55

Хетафе привлече официално нападателя Борха Майорал, който идва от Реал Мадрид с трансфер за 10 милиона евро, съобщиха от клуба.

Така той се завръща в отбора, в който игра през миналата пролет като преотстъпен. Майорал подписа петгодишен договор с тима от покрайнините на Мадрид.

"Нашият клуб му благодари за работата и отдадеността за времето, в което играеше в Реал Мадрид. Желаем му всичко добро на него и на семейството му в този нов етап от живота му", написаха шампионите на Испания.

Борха Майорал става третият футболист на Реал, който напуска отбора през това лято, след японеца Такефусо Кубо, който премина за 6,5 милиона евро в Реал Сосиедад, и сърбина Лука Йович, който отиде като свободен агент във Фиорентина.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта