Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23818
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 11 мар 2019 22:45

Зидан: Обичам президента и клуба, затова съм отново тук

Изображение

Зинедин Зидан застана пред медиите при повторното си представяне като треньор на Реал Мадрид. Днес французинът замени на поста Сантяго Солари и подписа договор до лятото на 2022 година.

Зизу обясни решението си да напусне клуба само преди десет месеца и се обоснова, че тази промяна е била наложителна. Специалистът също призна, че в клуба предстоят нови промени за следващите години

„Тогава смятах, че клубът и отборът имат нужда от промяна след всички тези успешни години. Това е, което стана. Това е, което мислех. Сега съм тук отново, защото президентът ми звънна, а аз го обичам, обичам и клуба толкова много, така че ето ме тук. Това е най-важното нещо и няма търпение да започна тренировки отново”, коментира Зидан при представянето си.

„Трябва да направим някои промени за следващите години и ще ги направим. Сега обаче нямаме време да говорим за това. Ще видим какво можем да свършим. Имаме да изиграем още 11 мача и искаме да приключим сезона на висота. Обичам този клуб и затова съм тук”, продължи той.

„Искам да съм ясен. Когато напуснах мислех, че това е нещо, от което играчите имат нужда. Не е това, че съм искал да напусна. Смятах, че имаме нужда от промяна, след като за два сезона спечелихме почти всичко. Знам как работи този клуб, но мисля, че постъпих правилно”, каза още той.


Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23818
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 12 мар 2019 18:52

Малко забава. :mrgreen:

Изображение

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Real » 12 мар 2019 21:06

Дано наистина има карт-бланш, Перес да му осигури средствата и да не му се бърка в работата. Чака ни интересен прозорец и следващ сезон...

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23818
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 12 мар 2019 21:12

Аз си мисля, че няма да му се меси поне докато отбора стъпи на краката си т.е. след около 2 години пак ще се опита да прокара някой негов трансфер. Сега просто няма да посмее в следващият нов сезон, така че в това можем да бъде спокойни.

Сега остава да разберем какви наистина играчи ще вземе Зидан като 99% е сигурно, че единият ще е Азар заради отношенията между тях през годините, а и нашият казваше не един път, че харесва Азар и би се радвал да играе при нас. От там нататък вече нещата са пълна тъмна Индия, а гледам днес се прокрадва името и на Мане от Ливърпул. :roll:

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Real » 12 мар 2019 21:20

Мани Мане, ама край него се прокрадва и Погба, което вече ме изприщва... :lol:
Мане наскоро преподписа и понеже не е латино, дето от дете мечтае да играе в Реал (като Коутиньо и Неймар) - не вярвам да се продава.
Мисля, че Азар ще ни е звездния трансфер и толкова. Надявах се на Мбапе, ама той твърдо отрече. За Ней и Кейн се моля да не припарват, Икарди (или по-скоро благоверната му) е проблемен... Ще се радвам да се пробваме за Дибала, ама не ми се вярва. Абе колкото - толкова. Гоеш като излезе един неподозиран талант и Вини като почне да цели вратата - ще газим! :)

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот sinfen14 » 13 мар 2019 16:37

Зидан има да решава много ребуси.За мен е много по-важно дали ще успее да овладее отново съблекалнята и дали клубът ще успее да разкара "плявата от отбора,тези,които тровят атмосферата в съблекалнята.

Задължително е да върне Навас на вратата.Куртоа и да бъде продаден е все тая.
Задължително е Марсело и Рамос да останат.Варан ми се вижда леко изчерпан за нас.Млад е и може да му вземем много висока сума.От него не очаквам да стане клубна легенда и да завърши кариерата си при нас.Аз лично бих продал и Каземиро.Бейл пък е абсолютно задължителен.Иско?!?

Нови - Задължително централен защитник.Този Милитао от Порто е малко фифти-фифти.Прави добър сезон НО в португалското първенство...Освен това е в Европа от едва година.Все пак личните ми очаквания са да е по-скоро успешен трансфер.Вчера имаше спекулация за Канте.100% бих одобрил да разменим Каземиро за Канте с Челси.Всички доволни. :lol: Крило задължително - Лично аз предпочитам Неймар пред Азар,но втория е по-евтиния вариант.Вероятно ще е белгиеца.100000% е сигурно,че се нуждаем от нов централен нападател.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23818
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 13 мар 2019 19:14

Навас тази година прави 33 години, така че няма как да продадеш млад вратар, за да сложиш играч пред пенсия така да го речем. Отделно отдолу Лунин дърпа здраво и гледам дори в момента е избран за вратар на 27 кръг в отбора за кръга.

Зидан решава съдбата на играчите под наем

Старши треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан ще трябва да вземе важни решения относно съдбата на играчите, които са преотстъпени в други отбори. Има футболисти, които в момента не са на „Сантиаго Бернабеу“, но преди това имаха доверието на Зизу и дори бяха част от титулярния му състав.

Такъв е случаят с Ашраф Хакими, който в момента е преотстъпен на Борусия Дортмунд. Зидан е този, който му даде първата възможност в професионалния футбол. Беше през миналия сезон, когато Хакими бе само на 18 години. Сега мароканският футболист е неизменен титуляр в състава на Люсиен Фавр. Ако Зидан реши да си върне Хакими, Реал Мадрид ще трябва да преговаря с Борусия Дортмунд за начина, по който ще компенсира германския клуб, защото в договора под наем има още една година, в която той трябва да играе на „Сигнал Идуна Парк“. Хакими може да смени Марсело в състава на Зизу.

Раул де Томас е друг футболист, който е много добре познат на Зидан. „Ще се върна в Реал Мадрид през юли“, потвърди нападателят преди две седмици. Зизу го познава от общата им работа във втория отбор на „кралете“. Раул де Томас и Зидан поддържат добри отношения. Това лято те отново ще се срещнат в предсезонната подготовка на отбора.

Друг футболист, който може да замени Марсело при положение, че бразилецът напусне Реал Мадрид е Тео Ернандес. Той е преотстъпен в Реал Сосиедад само за един сезон без опция за покупка от страна на баския клуб.

Зидан едва ли ще иска да върне Мартин Йодегаард на „Сантиаго Бернабеу“. Норвежкият футболист, който бе определян като голям талант се очертава да бъде продаден през следващото лято, а ако не се намери отбор, който да го купи, ще следва поредното преотстъпване.

Почти нищожни са шансовете на Матео Ковачич да се завърне на „Сантиаго Бернабеу“ при Зидан. Реал Мадрид при всички положения се очаква да изслуша всяко едно предложение за хърватина, за да го продаде.

Борха Майорал не успя да впечатли до този момент в престоя си в Леванте. Зизу знае неговите качества и е малко вероятно да му гласува ново доверие.

Оскар се очаква да бъде преотстъпен на друг отбор в Примера дивисион, където да може да натрупа повече игрово време.

Ситуацията с вратаря Лунин изглежда много любопитна. Малко вероятно е той да се завърне в Реал Мадрид при положение, че Зидан иска да налага своя син Люка.

Бъдещето на Хамес Родригес изглежда все по-вероятно да бъде обвързано за постоянно с Байерн Мюнхен. Германският клуб има възможност да откупи изцяло неговите права за сумата от 42 милиона евро. Колумбийският футболист не се разбира със Зидан и завръщането му в Мадрид изглежда невъзможно.

Лукас Силва е проблемът на Реал Мадрид. Зидан няма никакво намерение да разчита на него. „Кралете“ платиха 14 милиона евро за него през 2015 година. Той има договор с клуба до лятото на 2020 година. Много е вероятно Силва да се завърне за постоянно в Бразилия.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Tiberius » 13 мар 2019 20:41

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ry5C6TFkr4E[/youtube]
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23818
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 13 мар 2019 21:20

Жалко, че няма как да върти сега Навас с Куртоа и остава само варианта единият да варди при гостуванията, а друг при домакинствата. Да видим дали ще има някаква промяна в тази насока понеже Зидан харесваше Навас и дори заради него стопира трансфера на Кепа при нас.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта