Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 2:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 15/01/15

Мнениеот Madridist » 15 яну 2015 23:08

От коментара на шотгъна едно нещо много ми хареса . Бензема наистина го е страх да влиза в единборства, иска се повече мъжество. Един Иско, който е доста по-слаб физически от него е в пъти по-борбен. Ако трябва да посоча виновник в една дума за отпадането - Рамос. Да, това ми е любимия играч в тима, да това е футболистът, който сбъдна мечтата за десетата, но негови грешки ни костваха отпадането. Първия мач си беше напълно равностоен, докато не направи онази излишна дузпа. Днес, второто - отново левашка грешка, която мисля, че обезкуражи напълно отбора. ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 15/01/15

Мнениеот paceto » 15 яну 2015 23:10

За първи път да се радвам, че отпадаме :mrgreen:
Честито на Атлетико и успех срещу Барселона и дано поне те вдигнат купата. 8-)

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33322
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 2:2 FT

Мнениеот 1914.1902 » 15 яну 2015 23:13

Дано не се паднем с Атлетико в Шампионска лига. ;)

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 15/01/15

Мнениеот shotgun blues » 15 яну 2015 23:15

Рамос съм 100 % сигурен ,че ще е по-полезен от Бензема като номер 9 срещу АТлетико...представете си всички тези центрирания с Рамос вместо Бог Бензи... :shock: та той може да направи хеттрик съвсем сериозен съм ,а и се блъска добре ПЕРФЕКТЕН Е,отзаде Пепе и Варан,а останалите центрират и квото стане ,едва ли ще е по-зле 8-)
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

CSKA69
Мнения: 4571
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 2:2 FT

Мнениеот CSKA69 » 15 яну 2015 23:17

Разочароващ двубой от гледна точка най-вече на тактическото надиграване на Симеоне над Анчелоти. Това няма как да ми хареса, при положение, че треньорът на Реал няма отговор над противниковата тактика! Успокояващото е, че само още няколко треньори в Европа са способни на подобно нещо - Енрике не е един от тях, Моуриньо е ;) Другото, което малко ме дразни е, че Реал позагуби от скоростта си напоследък, явно в желанието да владее повече топката и я няма тази експлозивност в играта на контраатака, така характерна за бързите играчи в предни позиции като Бейл и Роналдо.. Центриранията също ми идват в повече, но да се надяваме, че това е временно явление и италианецът ще вземе необходимите мерки, както направи в началото на сезона, защото след новата година Реал излезна от форма..
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13873
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 2:2 FT

Мнениеот Pichichi » 15 яну 2015 23:36

Бензема и Бейл ви ги няма никакви, Мората и Хесе повече работа щяха да свършат!

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 2:2 FT

Мнениеот ZinedineZidane » 16 яну 2015 09:01

Заслужено отпадане. Каквото сам си направиш, никой не може да ти го направи. С толкова грешки в двата мача, толкова.
Притеснителното не е отпадането, а слабата форма на "звездите". Бейл повече пречи. За Бензема не ми се говори даже. Да изтървеш от един метър, когато можеш да върнеш интригата... Роналдо не е същият от поне два месеца. Хамес - абсолютен фигурант напоследък. Само с Иско и Кроос не става.
Честито на Жако и успех срещу Барселона!
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13620
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 2:2 FT

Мнениеот sapio0o » 16 яну 2015 10:09

Аз не успях да гледам хубаво мача, защото бях на гости и тук там поглеждах - по арабските го даваха на Мсат. Направи ми впечатление, че Пепе беше трагичен и, че нямаме отговор за пореден път срещу автобуса на Атлетико. Значи нямам намерение да плюя по нашите играчи, отпадаме и това е. По-добре донякъде. Момчетата от Атлетико си взимат големите мачове в повечето случаи, но с отвратителна игра. Аз не бих се зарадвал, ако моят отбор печели по-подобен начин. С владеене на топката 20-30%, с някое друго центриране и с непрекъснати нарушения и провокации - отвратителен футбол. Бяха ми горе долу симпатични през миналия сезон, но през този съвсем грозен футбол практикуват. Според статистиката сме имали около 15-20 удара, някъде около 10 корнера и 80% владеене на топката. Трудно играем срещу Атлетико, няма спор. Това, обаче е временно. ;) Продължаваме напред! Ла Лига е основен приоритет през този сезон, а ШЛ е бонус.




Не знам какво се случва с Бейл, но дори и когато прави асистенция или гол, пак не изглежда като този човек от миналата година. Да сменя прическата незабавно. :lol: Междувременно Пепе се очаква да отсъства между 2 и 3 седмици.
Последна промяна от sapio0o на 16 яну 2015 10:55, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

CSKA69
Мнения: 4571
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 2:2 FT

Мнениеот CSKA69 » 16 яну 2015 10:16

sapio0o написа:Не знам какво се случва с Бейл, но дори и когато прави асистенция или гол, пак не изглежда като този човек от миналата година. Да сменя прическата незабавно. :lol:


Не изглежда щастлив уелсецът, това е очевидно - дoри когато прави успешни отигравания или вкарва гол.. Всеки път, като го улови камерата в близък план е с каменна физиономия или забил поглед надолу.. Започвам да се чудя дали слуховете за негов трансфер в Юнайтед през лятото няма да излезнат верни, още повече, че се зародиха и такива за идването на Марко Ройс :roll:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид 2:2 FT

Мнениеот JackPackage » 16 яну 2015 10:19

Относно лошите Атлетико и многото ритане.... фауловете от снощи са 14 - 9 в полза.....на РЕАЛ. Картоните обаче са 4-4 :|

Не чух нещо да казваш за влизането на Арбелоа срещу Габи първия мач или вчера на Иско и Карвахал срещу Габи и Сикейра....ние снощи имахме точно 1 груб фаул - на Раул срещу Хамес, за който си получи картона :roll:

Мерси, Зидане :)

Срещу Барса имаме малки шансове, че играят много крив футбол за нас, ама все пак ще се борим до край :twisted:
Победителя от Барса/Атлети на 80% взима Копата с оглед на другите отбори :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта