Първа треньорска оставка в А група,Папарков напуска Пирин Гд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, Madridist

Потребителски аватар
botevforever
Мнения: 974
Регистриран на: 29 юли 2010 19:11
Контакти:

Re: Първа треньорска оставка в А група,Папарков напуска Пирин Гд

Мнениеот botevforever » 14 авг 2012 10:11

ehh написа:Абе ти с фена на Ботев от ирония не разбирате ли? Може и ти да си фен на този отбор, известен с първичността на привържениците си, от де да знам. Но, какво ви се чудя, малко хора от този форум разбират от ирония, метафори, перифразиране... Повече тук са на максимата "каквото на душата, това и на устата".


Е,ако нямаш време за вечерно училище,ще се опитам да помогна,отделяйки ти по 10 минути на ден(стига да не прекаляваш с постовете).

Абе ти(Вие) с фена на "Ботев" от ирония не разбирате ли? Може и ти да си фен на този отбор, известен с първичността на привържениците си, от де(отде) да знам. Но, какво ви(Ви) се чудя,(-) малко хора от този форум разбират от ирония, метафори, перифразиране... Повече тук са на максимата "каквото на душата, това и на устата".[/quote]

Според мен в този форум е по-добре да се пише,макар и неграмотно,по темата,отколкото да се спами и иронизират потребители за правопис,и отново неграмотно.
Надявам се,че съм бил полезен.Благодаря!

П.П.За "разбирачите" на метафори:По-добре "първичен"(изначален) фен на "Ботев",отколкото "вторичен"(отпадъчен) такъв на "Левски".
НИЙ ПАК ЩЕ БЪДЕМ НА ВЪРХА-ТОВА Е НАШАТА СЪДБА!
Фен на Локо:
"ПРОУМЕЙТЕ ИСТИНАТА И СЕ ПРИМИРЕТЕ ,БОТЕВ Е ПО-ПОПУЛЯРНИЯ ОТБОР И ПО УСПЕШЕН В ИСТОРИЧЕСКИ ПЛАН ,ЛОКОМОТИВ Е ВТОРИЯ ОТБОР В ПЛОВДИВ.
http://sport.plovdiv24.bg/368514.html (стр.6)

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Първа треньорска оставка в А група,Папарков напуска Пирин Гд

Мнениеот pehopeho » 15 авг 2012 10:38

Гласят Юри Васев за нов треньор на Пирин ГД. До сега Васев работеше като скаут в отбора. Някъде четох, че се обсъжда и името на Предраг Пажин.
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

Потребителски аватар
lucio
Мнения: 410
Регистриран на: 10 май 2009 09:36
Контакти:

Re: Първа треньорска оставка в А група,Папарков напуска Пирин Гд

Мнениеот lucio » 15 авг 2012 12:56

Според мен им трябва треньор с опит, по възможност и от "А" група.

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Първа треньорска оставка в А група,Папарков напуска Пирин Гд

Мнениеот pehopeho » 15 авг 2012 13:24

lucio написа:Според мен им трябва треньор с опит, по възможност и от "А" група.

Има един левскар дето го изгониха от Враца. Много ще ми хареса да ги тресне точно той врачаните!!!
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3


Върни се в “Пирин Гоце Делчев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта