Пирин Вековен!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Пирин Вековен!

Мнениеот obi4am_pirin » 18 май 2022 07:35

Една от емблемите на българския футбол празнува 100 годишен юбилей!Отборът дал толкова много талант на България може да се нарече вековен!Честит празник орлета!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Пирин Вековен!

Мнениеот tmanolov » 18 май 2022 09:58

От мен - честито. Бях за вас на финала на Герена, като играхте със сегашното ЦСКА-София (София) и много се забавлявах, когато вашата агитка, в която бях и аз, викаше на ловешките "селяни, селяни". Сега вие кой точно Пирин сте и дали имате нещо с ЯМКС, няма да споря, пък и ти си припок, така че нямаш драма в тази насока!

Извън шегата, Благоевград е един от най-футболните градове у нас и заслужава място в елита ни. Пирин е голема планина...
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Пирин Вековен!

Мнениеот obi4am_pirin » 18 май 2022 21:44

tmanolov написа:От мен - честито. Бях за вас на финала на Герена, като играхте със сегашното ЦСКА-София (София) и много се забавлявах, когато вашата агитка, в която бях и аз, викаше на ловешките "селяни, селяни". Сега вие кой точно Пирин сте и дали имате нещо с ЯМКС, няма да споря, пък и ти си припок, така че нямаш драма в тази насока!

Извън шегата, Благоевград е един от най-футболните градове у нас и заслужава място в елита ни. Пирин е голема планина...

Ние сме Пирин Благоевград!И в този ред на мисли...Левски какви задължения има към днешна дата?И знаеш ли за какви задължения изхвърлиха Пирин?И веднага ще се сетиш, кой го изхвърли...Питам, понеже ме питаш, кой Пирин сме.
И понеже с усмивка ме подкапаш, да ти кажа и аз. От динамовци не се обиждам!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Пирин Вековен!

Мнениеот tmanolov » 19 май 2022 10:38

Не ми се спори с теб, защото си не само юридически доста бос, но и функционално неграмотен. Пирин го изхвърлиха, защото имаше едни пари, които ЦСКА му дължеше, но не му ги плати, а хората от югозапада не са особено умни и нямаха план Б като как да се договорят с НАП и да разсрочат, докато им се плати или дойде някой превод от трансферите на Бербатов.

Вероятно познавам повече хора, свързани с Пирин, от теб, затова и винаги съм изпитвал респект към този клуб. Честит юбилей и догодина в топ 6!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Air_Smuggler
Мнения: 81
Регистриран на: 12 мар 2021 08:50
Контакти:

Re: Пирин Вековен!

Мнениеот Air_Smuggler » 19 май 2022 20:13

ЧЕСТИТО НА ОРЛЕТАТА !
Огромна люпилня на таланти през годините, на моменти надминаваща и софийската и пловдивската школа !
Емблематичен отбор, с който са свързани прекрасни моменти в БГ футбола !

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Пирин Вековен!

Мнениеот sandi74 » 21 май 2022 19:41

Mи честито на Перун-Симитли-Мак.слава и ..... последният да загаси лампата и да удари кепенците и на двамата им фена.Не забравяйте да си приберете и онова недоразимение с диадемата Барбуков-бербатката и да го скриете под нечия фуста че много се излага завалията нищо че и той клетника и несретника душа носи.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Пирин Вековен!

Мнениеот sandi74 » 21 май 2022 21:06

Кой ли не ги би тези дайрета и нещастници в групата на изпадащите.Истински тъпахи,дънни риби и червени фенери.ФАКТ.

orlando7
Мнения: 1859
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: Пирин Вековен!

Мнениеот orlando7 » 21 май 2022 21:59

Само не разбрах ,що легнаха толкова грозно на Ботев Враца? Тия неща се правят по-елегантно!


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта