Поредната съдийска гавра

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот PFC Litex » 05 мар 2017 20:29

Garra Dembele написа:
Drunken_Master написа:Какво мучите толкова...? И тази година турчалята ще станат шампиони...И на мен не ми е приятно,като даже предпочитам вие да станете,ако трябва да избирам...но това са фактите.Разполагат с най-добрите финансови средства...респективно и играят най-добър футбол в това измислено първенство.Даже вече не го и гледам,след като унищожиха любимият ми клуб...


Но защо трябва да ги подкрепят във всеки един кръг ??? Ако играят най-добрия футбол, както ти казваш... нека поне съдиите да не ги подпират. Не е ли така ?

Защо не ги подкрепиха срещу Нафтата?
Изображение

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот sandi74 » 05 мар 2017 20:29

Защо поклонниците на Ники Жадното така зловещо замучаха?А в мача срещу Дунав на вас каква дузпичка левскарка ви дадоха само и само да не паднете?Лудогорец е тотален хегемон и бате ви Кирчо Домусчийчето ще го направи ако иска 20 пъти поред шампион на България и ще си играе в ШЛ и ЛЕ за вас ужас а вие калъфкаджии само срамове ще берете и ще мучите по форумите.Факт.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19831
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот Drunken_Master » 05 мар 2017 20:30

1982 написа:
Garra Dembele написа:
Drunken_Master написа:Какво мучите толкова...? И тази година турчалята ще станат шампиони...И на мен не ми е приятно,като даже предпочитам вие да станете,ако трябва да избирам...но това са фактите.Разполагат с най-добрите финансови средства...респективно и играят най-добър футбол в това измислено първенство.Даже вече не го и гледам,след като унищожиха любимият ми клуб...


Но защо трябва да ги подкрепят във всеки един кръг ??? Ако играят най-добрия футбол, както ти казваш... нека поне съдиите да не ги подпират. Не е ли така ?


Вас по времето на Чорни що съдиите ви подпираха безобразно ??! Щото имахте пачките, ето затова. Сега те са богаташите и купуват.

екзактли !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот LSFC 1914 » 05 мар 2017 20:31

Drunken_Master написа:Те са цели 12 точки пред вас.Дори и да е имало подпиране (а то има очевадно),разликата в класите е ОГРОМНА.Както написах по-рано,когато разполагаш с такива финансови средства и си закупил качествени футболисти,следователно играеш и най-качественият футбол.Друг е въпроса,че доста малко хора в България,ги възприемат насериозно.Причините са колбасарски...


Тук не става въпрос на колко точки са пред нас, а какво е съдийството спрямо тях. И е нормално да водят с такава разлика след като във всеки един кръг ги подпират.

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот zaqwsxd » 05 мар 2017 20:38

Няма нужда да ми пращаш снимки гледах това "вечно дерби" и е 50 на 50 както и да го погледнеш. Вашият го игра полегнала е Тодора , вратарят на другия отбор на никакъв ъгъл пък му влиза на шпагат. Нека кажем , че е дузпа. За тази срещу Дунав какво ще кажеш? А като цяло за играта на Левски след Люпко и резултатите? Нов евросрам в ШЛ ли искаш да гледаш? Поне в ЛЕ няма да е такава излагация, стига да не фалирате до лятото.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот LSFC 1914 » 05 мар 2017 20:43

zaqwsxd написа:Вашият го игра полегнала е Тодора , вратарят на другия отбор на никакъв ъгъл пък му влиза на шпагат. Нека кажем , че е дузпа. За тази срещу Дунав какво ще кажеш?


Явно и тук имаш съмнение. Ето ти отново снимка.


Изображение

Аз поне имам доказателства за това, което спориш. А ти как ще ме обориш спрямо съдийството в полза на Лудогорец?

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот nib » 05 мар 2017 20:45

zaqwsxd написа:Няма нужда да ми пращаш снимки гледах това "вечно дерби" и е 50 на 50 както и да го погледнеш. Вашият го игра полегнала е Тодора , вратарят на другия отбор на никакъв ъгъл пък му влиза на шпагат. Нека кажем , че е дузпа. За тази срещу Дунав какво ще кажеш? А като цяло за играта на Левски след Люпко и резултатите? Нов евросрам в ШЛ ли искаш да гледаш? Поне в ЛЕ няма да е такава излагация, стига да не фалирате до лятото.

50 на 50
:?:
100% нямаше
НО това по-скоро си беше грешка на съдията и много добре изиграно падане.
подпиране нямаше в случея
Последна промяна от nib на 05 мар 2017 20:46, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот 1982 » 05 мар 2017 20:45

Да, ама срещу футболиста на Дунав има нарушение преди това. Абсолютно скандална дузпа за Левски.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот zaqwsxd » 05 мар 2017 20:52

Приятел, цял форум ти го казва. Айде свали сините очила и спри да търсиш конспирации. П.С в първия си коментар споменах за нарушението срещу играча на Дунав, ама ти си решил съвсем случайно да го пропуснеш.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Поредната съдийска гавра

Мнениеот 1982 » 05 мар 2017 20:54

Левскари, абе вие не можете да биете Пирин, Локо Горна и Дунав, играта ви е пълен потрес и безумие, седнали на Домуса отбора да гледат ...... вземете се стегнете малко, че е трагикомично това вашето.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта