Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот анто маина » 15 май 2021 22:13

Обаче и нашия ВАР е един ВАР :lol:
Хората по 10 камери от различен ъгъл,наще смях.
Второто разглеждане да видяхте нещо :lol: :lol:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 15 май 2021 22:17

Dust написа:Това си е една възможна ситуация без да има нищо гадателско.
Най-големия ташак ще е да изгубите купата и Левски да стигнат до седмо място.
В един мач(финал) абсолютно всичко е възможно и е ясно, че Киров добре ще затвори отбори и ще разчита основно на контраатаки.

Всичко е възможно, но коментираш загубен бараж, а още не сме играли Купата. Тук ми стана смешно просто :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот W84me » 15 май 2021 22:18

bubka написа:3 от 5-те точки на програма минимум са изпълнени - две победи срещу Динамовци, мега жлембене на "шампиона"(бонус подточка 3.1 отстраняване на "шампиона" за купата), точка 4 е купата, точка 5, която ще остане неизпълнена - 2-ро място(така беше заръчал Гришата на Бруно :lol: ), но това в крайна сметка може да се окаже без значение.

Значи едвам сте изпълнили половината на програма минимум... Радвам се все пак, че целите на Тирето с 30 милиона бюджет, 15 конгоанеца и двама българи са второ място в класирането.
Последна промяна от W84me на 15 май 2021 22:19, променено общо 1 път.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот W84me » 15 май 2021 22:19

delqnski47 написа:
Dust написа:Това си е една възможна ситуация без да има нищо гадателско.
Най-големия ташак ще е да изгубите купата и Левски да стигнат до седмо място.
В един мач(финал) абсолютно всичко е възможно и е ясно, че Киров добре ще затвори отбори и ще разчита основно на контраатаки.

Всичко е възможно, но коментираш загубен бараж, а още не сме играли Купата. Тук ми стана смешно просто :lol:

Тия мисли със сигурност се въртят в главата на много от феновете ви. 3 години съм го гледал тоя филм :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 15 май 2021 22:22

delqnski47 написа:[Всичко е възможно, но коментираш загубен бараж, а още не сме играли Купата. Тук ми стана смешно просто :lol:

Погледни в отговор на какво мнение съм споделил същото, а и нищо повече не съм написал от това, че има теоретична възможносъ да останате без нищо, малко възможно, но го има в зара.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 15 май 2021 22:22

W84me написа:
delqnski47 написа:
Dust написа:Това си е една възможна ситуация без да има нищо гадателско.
Най-големия ташак ще е да изгубите купата и Левски да стигнат до седмо място.
В един мач(финал) абсолютно всичко е възможно и е ясно, че Киров добре ще затвори отбори и ще разчита основно на контраатаки.

Всичко е възможно, но коментираш загубен бараж, а още не сме играли Купата. Тук ми стана смешно просто :lol:

Тия мисли със сигурност се въртят в главата на много от феновете ви. 3 години съм го гледал тоя филм :mrgreen:

Мене лично ми е все тая дали ще сме втори или трети, защото последните години сме все там. По добре бараж без Купа отколкото второ място без Купа :arrow:
Конкретно за ''Купата'' ( или Тенекето, както го наричам 8-) ) лично придобих отново интерес към тоя трофей не за друго, а защото го загубихме последния път и ми стана малко тъпо. Но само малко.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9206
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот bubka » 15 май 2021 22:24

W84me написа:
bubka написа:3 от 5-те точки на програма минимум са изпълнени - две победи срещу Динамовци, мега жлембене на "шампиона"(бонус подточка 3.1 отстраняване на "шампиона" за купата), точка 4 е купата, точка 5, която ще остане неизпълнена - 2-ро място(така беше заръчал Гришата на Бруно :lol: ), но това в крайна сметка може да се окаже без значение.

Радвам се, че целите на Тирето с 30 милиона бюджет, 15 конгоанеца и двама българи са второ място в класирането.


Е нали съм писал програма-минимум бе, Блатере. На теб явно ти липсват 1-ви до 7-ми клас - четене с разбиране, преразказ, осмисляне на прочетеното :lol: . Ако програма-минимум ни е титла, каква ще ни е програма-максимум - междугалактическата купа на Алфа Кентавър ли :?

П.П: В момента ме подсети за много важна точка 6 - плейофен кръг на Лига Европа, чиято точка превъртяхме двойно и тройно с влизане в групите и 5 точки от тях.

4 от 6 с потенциал за 5 от 6 не е зле 8-) .
Последна промяна от bubka на 15 май 2021 22:24, променено общо 1 път.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 15 май 2021 22:24

Dust написа:
delqnski47 написа:[Всичко е възможно, но коментираш загубен бараж, а още не сме играли Купата. Тук ми стана смешно просто :lol:

Погледни в отговор на какво мнение съм споделил същото, а и нищо повече не съм написал от това, че има теоретична възможносъ да останате без нищо, малко възможно, но го има в зара.

Така е, възможно е и да умрем утре всички. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 15 май 2021 22:25

Купата сама по себе си просто ти отваря вратата за ЕКТ, иначе стойността й е ясно, че е никаква, за това в случая за вас същата се оказва важна.
Един евентуален бараж срещу Черно море ще си е доста крива работа
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 15 май 2021 22:30

Dust написа:Купата сама по себе си просто ти отваря вратата за ЕКТ, иначе стойността й е ясно, че е никаква, за това в случая за вас същата се оказва важна.
Един евентуален бараж срещу Черно море ще си е доста крива работа

Имаме три шанса . Един изгърмяхме( и то теоретично не напълно , първенството не е завършило) , остават два . Ако не можем да бием поне един от два отбора на места по ниски от нас в класирането значи хич не сме за ЕКТ и тук не става въпрос за шанс , а за немърливост и нещата ще бъдат абсолютно справедливи
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 95 госта