Пламен Константинов

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, Madridist

Yoni
Мнения: 22
Регистриран на: 10 авг 2008 15:28
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот Yoni » 10 авг 2008 16:42

Stefani, без посрещането на Пламен Матей хич не може да развива атаката си. Едва ли Пламен обира лаври незаслужено!
MrKennedy, абсолютно съм съгласна с теб. Няма нищо по-нормално дори и със счупен крак капитана на отбора да е на пейката. Крият нещо, но съм сигурна, че ще се разбере истината. Лошото е, че отбора не е същият без Пламен.

barri
Мнения: 203
Регистриран на: 19 май 2008 12:30
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот barri » 10 авг 2008 16:57

А защо не видите какво пише в спортал.бг.Там малко по-друго инфо дават за Пламен- че още е в Пекин. Аз не знам от гонг как още не са научили за какво става дума точно. Занимават се да отразяват някакви изказвания на Гонзо ( той след вчера не трябва даже да говори).

Потребителски аватар
Apostola
Мнения: 223
Регистриран на: 29 май 2008 18:15
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот Apostola » 10 авг 2008 17:04

Ако това с Гибона и Мартин Стоев е вярно означава,че в отбора нещата не са твърде розови.Успях да хвана последния гейм само,но ми стигна да видя,че нашите играят,но го няма оня плам, с който играеха преди.Нормално е все пак-няма го капитана.След мача най-ентусиазиран от победата беше Христо Цветанов,а той дори май не беше в игра.Трябва нещата да се изгладят и проблемите да се изчистят до мача с Япония,защото тепърва идва трудното.Успех по нататък на всичките ни състезатели!
Дела трябват,а не думи!

barri
Мнения: 203
Регистриран на: 19 май 2008 12:30
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот barri » 10 авг 2008 17:16

Очаквам да кажат:"Пламен игра баскетбол с Гуйдя. Единия скъса ахилес, другия счупи пръст..това е спорта." Пак едва ли ще се разбере. Но каквато и да е причината отбора губи, аз вече не виждам шансове за медал, особено след това, което видях днеска.

Yoni
Мнения: 22
Регистриран на: 10 авг 2008 15:28
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот Yoni » 10 авг 2008 17:25

Никакъв шанс за медал нямаме вече... Дано да съм лош пророк, но 1/4 финал ще е успех с тази игра. Пак ще повторя - момчетата ихраха без настоение, без хъс, нямаше една усмивка през целия мач... Преди месец четох, че Мартин Стоев лично е предложил Пламен да е знаменосец, а сега пък се оказа, че същият му е забранил, за да не се умори. И Стоев ги прави еднииии... Според запознати Пламен е бил изритан... Което не прави чест на този, който го е направил, защото точно Пламен е този, който изнесе всичките мачове на нац. отбор на гърба си. Може и да мотивира, и да надъхва. За играта му просто няма какво да кажа - абсолютно незаменим! И за да си тръгне трябва нещо ужасно сериозно да е станало!

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот Gil-galad » 10 авг 2008 17:37

Има нещо гнило! Обикновено има! Ето защо ние не сме толкова силни в отборните спортове за разлика от индивидуалните! Просто не всички могат да се разбират със съотборниците или трньорите си! Ще излезе истината наяве но няма да е веднага! Като отпаднем евентуално! А дано да отпаднем на последни! ;) :) :) :)
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

joanita64
Мнения: 1
Регистриран на: 10 авг 2008 17:42
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот joanita64 » 10 авг 2008 17:48

ПОГЛЕДНЕТЕ ИНФОРМАЦИЯТА В DIR.BG.ПИШЕ,ЧЕ ПЛАМЕН Е ИЗЛЕТЯЛ ОТ ПЕКИН ОКОЛО 9.00 ЧАСА БЪЛГАРСКО ВРЕМЕ С ГУЙДЯ И ЩЕ КАЦНЕ В БЪЛГАРИЯ МЕЖДУ 21.00 И 22.00 ЧАСА

Yoni
Мнения: 22
Регистриран на: 10 авг 2008 15:28
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот Yoni » 10 авг 2008 17:55

Ако е вярна последната информация единствения вариат е да каца в 21.55ч. с полета от Москва.

Yoni
Мнения: 22
Регистриран на: 10 авг 2008 15:28
Контакти:

Re: Пламен Константинов

Мнениеот Yoni » 10 авг 2008 17:57

Последната информация обаче е, че Пламен още е в Пекин.



Върни се в “Пекин 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост