Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Red_Neck » 18 фев 2019 21:34

paceto написа:Значи щяло да бъде спам да се коментира в дадена тема бивш играч на клуба, а в същото време няма да е спам да има цяла тема за него като бивш играч на клуба? Логика, нула.

Като искате да има тема за футболиста пускате една в Националният отбор и там ще се коментират изявите му на клубно и национално ниво.

Паца, .... като си почнал, що не архивираш и темите за Трифон Иванов (лека му пръст) и Ицо?
.... и кога последно писа в подфорума на ЦСКА, че ти е неугледен?


Ей, на....
https://forum.gong.bg/realmadrid/viewtopic.php?f=27&t=205763
Човекът вече е забравил, че е бил в РМ... ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот paceto » 18 фев 2019 23:15

Темата на Роналдо отдавна е в Архива, а тази която даваш за пример изобщо не е такава.
https://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=6 ... &start=790

И не е задължително да си писал всеки ден някъде, за да ти е ясно кое как стои в даден раздел.
Това тук е тема за сигнали, а не за разискване кое е правилно и кое не.

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот gihuelo » 22 фев 2019 08:30

Имам въпрос към модераторите на форума. Синчеца в единия форум "чупи дзурли" в другия казва кой е тъп и кой не е ...в третия продължава със съвсем други обидни квалификации .
Има ли някакъв особен статут този екземпляр ? Чак пък толкова да го обичат Модор и Делянски ?! Просто обяснете на потребителите защо не го пипате този човек. Модор ако е задръстване в момента да обясни по-пространно :)

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот modor » 22 фев 2019 08:35

gihuelo написа:Имам въпрос към модераторите на форума. Синчеца в единия форум "чупи дзурли" в другия казва кой е тъп и кой не е ...в третия продължава със съвсем други обидни квалификации .
Има ли някакъв особен статут този екземпляр ? Чак пък толкова да го обичат Модор и Делянски ?! Просто обяснете на потребителите защо не го пипате този човек. Модор ако е задръстване в момента да обясни по-пространно :)

Пускай и линк към тези прегрешения.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23663
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот delqnski47 » 22 фев 2019 10:14

gihuelo написа:Имам въпрос към модераторите на форума. Синчеца в единия форум "чупи дзурли" в другия казва кой е тъп и кой не е ...в третия продължава със съвсем други обидни квалификации .
Има ли някакъв особен статут този екземпляр ? Чак пък толкова да го обичат Модор и Делянски ?! Просто обяснете на потребителите защо не го пипате този човек. Модор ако е задръстване в момента да обясни по-пространно :)

Да кажеш на обществена личност,нямаща нищо общо с форума,че е ''тъп''(в случая към Любо Пенев)...не мисля,че може да се води като нарушение на правилата ВЪВ форума.Все пак говорим за хора в самия форум,а не извън него.Поне аз така мисля.Вече,ако кажат на тебе,че си тъп, е съвсем отделен въпрос.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот gihuelo » 22 фев 2019 10:35

delqnski47 написа:
gihuelo написа:Имам въпрос към модераторите на форума. Синчеца в единия форум "чупи дзурли" в другия казва кой е тъп и кой не е ...в третия продължава със съвсем други обидни квалификации .
Има ли някакъв особен статут този екземпляр ? Чак пък толкова да го обичат Модор и Делянски ?! Просто обяснете на потребителите защо не го пипате този човек. Модор ако е задръстване в момента да обясни по-пространно :)

Да кажеш на обществена личност,нямаща нищо общо с форума,че е ''тъп''(в случая към Любо Пенев)...не мисля,че може да се води като нарушение на правилата ВЪВ форума.Все пак говорим за хора в самия форум,а не извън него.Поне аз така мисля.Вече,ако кажат на тебе,че си тъп, е съвсем отделен въпрос.


Не говоря за определението му към Любо Пенев. Както и да е .

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23663
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот delqnski47 » 22 фев 2019 10:43

gihuelo написа:Както и да е .

Окей.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот TristaNNN » 28 фев 2019 15:21

Здравейте,
Пиша тука, понеже в другите теми, касаещи техническото състояние на форума сякаш вее вятър.
Та, нещо е сгънала функционалността за регистриране на нови потребители. Като цъкнеш и ти изписва: "Не е зададен активиращ линк или от неговото създаване са минали повече от 24 часа!", пробвахме с Гугъл Хром и Интернет Експлорър. Пробваме с един пич да го регистрираме тука, ама нанайси, не става и през смартфоните. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот modor » 28 фев 2019 15:38

На умирачка е .............
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот Red_Neck » 28 фев 2019 15:48

modor написа:На умирачка е .............

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
В Петричев ни е надеждата ... :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Soulen, tmanolov и 19 госта