Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот W84me » 12 май 2021 21:47

bubka написа:
W84me написа:
bubka написа:Блатерчо, тая вечер май ще пукнеш хемороидче от яд :mrgreen: :lol: :lol: .

Хемороид няма, да не съм застояла маймуна. С кеф ще гледам битката на маймуните срещу Локо Пд за второто място. 30 милиона за второ място и 95% мургави чужденци не се вижда всеки ден.


Пук, хемороидче :mrgreen: .

Нормално да гледаш, няма да седнеш да гледаш твоя убит отбор в битка за 10-тото място, я :mrgreen: . Ще гледаш отборите в топ 3.

Не бързай, засилили сме се и може да се докопаме до 7 място, а там идва бараж :?: :?:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 12 май 2021 21:48

Тази вечер мирише на сьоНга!
:mrgreen:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот honda » 12 май 2021 21:48

[offtopic][/offtopic]
CaptainBertorelli написа:
honda написа:
CaptainBertorelli написа:
honda написа:
CaptainBertorelli написа:
honda написа:[offtopic]Изненадан,съм че си тук ,ако си държеше на думата трябваше да си напуснал форума[/offtopic]

Защото си написал нещо, което са написали Капитал, една година преди теб? Аз също съм изненадан...

[offtopic]Все още очаквам да посочиш какво са написали "Капитал" 1 година преди мен и да ти напомням ли ,че във въпросния период от 1 година ЦВ беше избран за мистър "Икономика".
Писах ти и нещо друго - очаквам и там да посочиш някой дето го е писал преди мен ;) . А къде са чеченците?[/offtopic]

Бяха написали в детайли, какво ще се случи с КТБ. Капитал е със свободен достъп. Това, което писа за ГГ са предположения, не факти. Опитваш да смелиш публична информация, но... Нищо не си писал пръв!

[offtopic]Покажи какво са писали "Капитал"1 година преди мен?
Писал съм и нещо друго за ДП -някой да го е писал преди мен :lol:
95% от работата на един анализатор е анализ на публична информация. :lol:
Все още очаквам някакви потвърждения за чеченците :lol:[/offtopic]

Нищо съществено не си написал за Пеевски, поредни недомлъвки. Задай пак още 30 въпроси, за разводняване на темата. Понеже се натискаш, а поста ми е в "нецензурна" за чеченците. Да ти го копирам ли или можеш сам? :lol:

[offtopic]В цензурна или не ,май няма нищо вярно
Примерно за проблеми със захарния бизнес на ГГ
https://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=1 ... 3#p2830373[/offtopic]

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Тони » 12 май 2021 21:49

W84me написа:
Тони написа: Киро купува първенството?

Голям виц, първенството не се купува, а уговоря. Точно между Киро и ГГ.

Вицът е съвсем друг. Докато останалите се боричкат с някакви бленувания по миналото, той си го взима.
Точно за това ми се ще всички да ви пратят при аматьорите и лудогорец да си цъка с царско село. Това заслужавате.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 12 май 2021 21:49

W84me написа:
bubka написа:
W84me написа:
bubka написа:Блатерчо, тая вечер май ще пукнеш хемороидче от яд :mrgreen: :lol: :lol: .

Хемороид няма, да не съм застояла маймуна. С кеф ще гледам битката на маймуните срещу Локо Пд за второто място. 30 милиона за второ място и 95% мургави чужденци не се вижда всеки ден.


Пук, хемороидче :mrgreen: .

Нормално да гледаш, няма да седнеш да гледаш твоя убит отбор в битка за 10-тото място, я :mrgreen: . Ще гледаш отборите в топ 3.

Не бързай, засилили сме се и може да се докопаме до 7 място, а там идва бараж :?: :?:

И ако стигнете до баража какво ще се случи? Най-много да го спечелите и да направите ново географско откритие.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот W84me » 12 май 2021 21:49

ugly bug написа:Тази вечер мирише на сьоНга!
:mrgreen:

Прегорих я мама му стара, докато гледам маймунарника.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот W84me » 12 май 2021 21:50

Ozzimozzi написа:И ако стигнете до баража какво ще се случи? Най-много да го спечелите и да направите ново географско откритие.

Не мисля че срещу този интернационален сбирщайн имаме шанс. Много цвят има, много нещо.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 12 май 2021 21:51

ugly bug написа:Тази вечер мирише на сьоНга!
:mrgreen:

Бих казал, че тази вечер сьоНгата МУ има вкус на нещо друго с биологичен характер! ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот CaptainBertorelli » 12 май 2021 21:53

honda написа:[offtopic][/offtopic]
CaptainBertorelli написа:
honda написа:
CaptainBertorelli написа:
honda написа:
CaptainBertorelli написа:Защото си написал нещо, което са написали Капитал, една година преди теб? Аз също съм изненадан...

[offtopic]Все още очаквам да посочиш какво са написали "Капитал" 1 година преди мен и да ти напомням ли ,че във въпросния период от 1 година ЦВ беше избран за мистър "Икономика".
Писах ти и нещо друго - очаквам и там да посочиш някой дето го е писал преди мен ;) . А къде са чеченците?[/offtopic]

Бяха написали в детайли, какво ще се случи с КТБ. Капитал е със свободен достъп. Това, което писа за ГГ са предположения, не факти. Опитваш да смелиш публична информация, но... Нищо не си писал пръв!

[offtopic]Покажи какво са писали "Капитал"1 година преди мен?
Писал съм и нещо друго за ДП -някой да го е писал преди мен :lol:
95% от работата на един анализатор е анализ на публична информация. :lol:
Все още очаквам някакви потвърждения за чеченците :lol:[/offtopic]

Нищо съществено не си написал за Пеевски, поредни недомлъвки. Задай пак още 30 въпроси, за разводняване на темата. Понеже се натискаш, а поста ми е в "нецензурна" за чеченците. Да ти го копирам ли или можеш сам? :lol:

[offtopic]В цензурна или не ,май няма нищо вярно
Примерно за проблеми със захарния бизнес на ГГ
https://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=1 ... 3#p2830373[/offtopic]

Пак само публични тайни към онзи момент. Това ти ли го писа?
"Дали братята Домусчиеви ще бъдат особено настоятелни в борбата за шампионската титла , при положение че неизпълненията на задължения по договора за приватизация на ПБМФ се мерят в стотици милиони лева( около 500) "
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9219
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот bubka » 12 май 2021 21:54

W84me написа:
bubka написа:
W84me написа:
bubka написа:Блатерчо, тая вечер май ще пукнеш хемороидче от яд :mrgreen: :lol: .

Хемороид няма, да не съм застояла маймуна. С кеф ще гледам битката на маймуните срещу Локо Пд за второто място. 30 милиона за второ място и 95% мургави чужденци не се вижда всеки ден.


Пук, хемороидче :mrgreen: .

Нормално да гледаш, няма да седнеш да гледаш твоя убит отбор в битка за 10-тото място, я :mrgreen: . Ще гледаш отборите в топ 3.

Не бързай, засилили сме се и може да се докопаме до 7 място, а там идва бараж :?:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Значи който играе с вас, може да пуска юношките и пак ще ви отнесе с поне 2-3 парцала.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 68 госта