Moнтана-Литекс

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Moнтана-Литекс

Мнениеот POPCORN » 20 мар 2010 19:15

PFC Litex написа:
POPCORN написа:е да не би да е само за вас?кои журналисти са това?От кой сайт?*** ли?Такива несериозни сайтове не ми ги споменавайте.Това, че ги четете е ваш проблем!четете само гонг и фокуса да видиме дали някой ще напише че сте уредили титлата!Такижа жълти сайтове го правят с цел посещението им!

Не е така. Дай само в един сайт да гледаме какво се пише.
Журналистика ни е под всякаква и вече не ги чета толкова, спрял съм се на момента само да ги слушам, но и там нещата са трагични.

Утре дано вашия мач с Мездра не се развие първо/краен 1/2, че тогава ще е още по интересно.

ще поживем и ще видиме !
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23731
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Moнтана-Литекс

Мнениеот paceto » 20 мар 2010 19:25

Не фенове на Литекс говореха, че отбора им ходи със съдиите и че титлата е била купена.
Е днес видяхте, че не е така относно съдиите и т.н.

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Moнтана-Литекс

Мнениеот batmanlevski » 20 мар 2010 20:25

отборчето от село осъм за пореден път показа,че без съдийска помощ е за никъде
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Moнтана-Литекс

Мнениеот _RoKi_ » 21 мар 2010 01:25

Както спомена Червенков,очакванията му за тежък мач се оправдаха.Не виждам как Литекс ще станат шампиони с такива непостоянни игри.Един мач падат с 4-1,другият бият с 3-0,3-я пък Х....Да му мислят,ако утре ЦСКА-то бият.Иначе поздравления за домакините за хъса и желанието ;)

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Moнтана-Литекс

Мнениеот защо » 21 мар 2010 04:13

paceto написа:То това се знаеше дни преди мача, че Червенков е сложил край на кариерата си като футболист (ако не се лъжа) именно в Монтана :)


Не съм сигурен дали след Монтана игра още някъде, но си спомням, че го изгонихме като куче, като го обвинихме във всички възможни футболни грехове, щото всъщност нямахме пари да му плащаме и е по-вероятно Нелсън Мандела да стане расист, отколкото Червенков да уговори нещо точно с Монтана.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23731
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Moнтана-Литекс

Мнениеот paceto » 21 мар 2010 07:52

Изобщо не ми е минавало през главата, че Червенков е тръгнал да уговаря мача или пък да има да си връща на Монтана за нещо през годините.

_RoKi_ Задачата на ЦСКА е много по трудна от тази на Литекс с оглед следващите мачове на отбора.При една победа на Левски тази седмица нещата стават доста сериозни за ЦСКА още повече ако сините бият и Локо Сф в сряда.
ЦСКА ще трябва хем да се стреми да се докопа до първо място, хем ще трябва да се варди Левски да не го измести от второ място, така че ЦСКА имат да му мислят, а не Литекс :)

Потребителски аватар
tonito
Мнения: 504
Регистриран на: 25 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Moнтана-Литекс

Мнениеот tonito » 30 мар 2010 21:38

bade6tiq 6ampion na Bulgariq e tragi4en kogato se sviri kakto trqbva a pak lokoto ot Sofiq za poreden ma4 sadiisko podpirane ina4e ne6tata za tqh otivat kam zaguba

Потребителски аватар
arekusanderu
Мнения: 886
Регистриран на: 30 авг 2009 18:47
Контакти:

Re: Moнтана-Литекс

Мнениеот arekusanderu » 22 апр 2010 22:01

difeza написа:
arekusanderu написа:На всички ни се иска Монтана да вземе нещо от Литекс ,но Гришата вече се е договорил със съдията и е ясно.. ама нищо чудно и да направим нещо , понеже като видях терена каква нива е .. ще е мъка :lol: Иначе очаквам Едуардо да ги работи :mrgreen:

От Чезена ли го видя терена каква нива е?Мисля че е доста по добър от доста Български отбори с претенции.

ДА .. от Google Earth го видях :mrgreen:
Терена го видях на живо , така ,че не ми говори на мен :)
FORZA CESENA !!!


Върни се в “Монтана”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост