Миньор напуска "А" група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Единни Перник!
Мнения: 161
Регистриран на: 05 фев 2012 19:49
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот Единни Перник! » 16 фев 2013 01:26

На Ковачки му дадоха отбора без пари, обаче сега нагляра не иска да отпусне дълговетеее! :@

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот ivo_gf » 16 фев 2013 08:52

Аз вече не вярвам, че нещо ще се промени, просто защото по всичко личи, че един евентуален фалит е в интерес на Ковачки, това си е негов личен почерк, хваща едно дружество и го унищожава. Омръзна ми един ден да се говори, че нещата се оправят и в следващия, че отбора фалира. В момента ако обявиме фалит и стартираме наесен от В група си е вариант и определено мисля че вече това е най-разумния вариант.Все пак с една серизона организация още веднага влизаме в Б група и от там нататък всичко е относително, ще се чака амбициозен собственик... Все пак винаги ма някаква малка надежда, но дори и да се намери спонсор сега, отбора е слаб, подготовка до тук нулева, един ден тренират, пет си седят вкъщи, контроли с измислени отбори, просто няма да има време за реакция за да отървем изпадането. А най лошия вариант би бил да стартираме първенството без нов собственик, просто защото първо загубите ще са главоломни, а тъй или иначе края на март ще загубим и лиценза си с тея задължения...

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот petrof » 16 фев 2013 16:27

Контролната среща между Спартак Плевен и Миньор Перник, която трябваше да се играе днес, пропадна. Причината е финансовото състояние на плевенчани. Ръководството на клуба не успя да намери сумата от около 800 лева, за да пътува отборът до Правец. Според запознати, клубът от Плевен ще се откаже от участие в "Б" група в понеделник.
Значи има и отбори по зле от нас. Иначе жалко че днес не са имали възможност да поиграят нашите момчета.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

BOSS
Мнения: 314
Регистриран на: 27 юни 2012 17:29
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот BOSS » 18 фев 2013 16:30

Трима футболисти от чужбина се очаква да пристигнат в Миньор. По непотвърдена информация играчите са сърби и ще изкарат пробен период при перничаните. Тримата ще се опитат да убедят треньора Николай Тодоров - Кайзера в качествата си. Бъдещето на “жълто-черните” все още не е ясно. До ден-два ръководството ще решава ще го има ли Миньор и напролет. В края на миналата седмица отборът поднови тренировки след петдневна пауза и победи със 7:0 Витоша (Долна Диканя).
Септември (Симитли) среща утре в контрола елитния Миньор (Перник). Двубоят ще се играе на градския стадион в Симитли от 14.00 часа.
Това ще бъде втора проверка между двата тима през зимната подготовка .В края на януари „чуковете” победиха с 2:0 втородивизионния тим на стадион „Металург” в Перник.

Айде ще изчакаме ден-два още ....... Може да изчакаме и до втори март , да отидем на стадиона и да видим ще излезе ли Миньор да загрява !!!

Потребителски аватар
Единни Перник!
Мнения: 161
Регистриран на: 05 фев 2012 19:49
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот Единни Перник! » 18 фев 2013 22:05

Казаха ми, че ще се играе първенството.. ще се вземат 4-5 момчета от школата и така.....

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот v.r.s. » 18 фев 2013 22:08

Единни Перник! написа:Казаха ми, че ще се играе първенството.. ще се вземат 4-5 момчета от школата и така.....


По-важното е дали ще има финансова стабилност, защото дори и да се доиграе първенството какво ще правим другият сезон.

Потребителски аватар
Единни Перник!
Мнения: 161
Регистриран на: 05 фев 2012 19:49
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот Единни Перник! » 19 фев 2013 14:59

Днеска пак ми казаха някакви хубави работи, но не искам вече да споменавам нищо!

BOSS
Мнения: 314
Регистриран на: 27 юни 2012 17:29
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот BOSS » 19 фев 2013 18:50

Единни Перник! написа:Днеска пак ми казаха някакви хубави работи, но не искам вече да споменавам нищо!



Казвай какво знаеш , а каквото има да става - да става . Всички сме зажадняли за хубави новини :)

BOSS
Мнения: 314
Регистриран на: 27 юни 2012 17:29
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Миньор напуска "А" група

Мнениеот BOSS » 20 фев 2013 21:50

Падналият сняг в Етрополе попречи на подготовката на Миньор. "Чуковете" трябваше да изиграят контрола с местния Чавдар на стадиона в града.

Тежките условия в планинския град обаче не позволиха на двата тима да премерят сили. Ръководствата на двата клуба са преценили да не рискуват здравето на играчите.

Така вместо мач в Етрополе, играчите на Миньор тренираха в Перник. Заниманието им мина на стадион "Металург".

Във вторник "чуковете" играха контрола със Септември Симитли. Те искаха задължително и днес да имат мач заради изоставането в подготовката.
Още по темата.

Момчетата на Николай Тодоров пропуснаха доста тренировки заради безпаричието. Затова Кайзера е надяваше да навакса изоставането с няколко контроли в края на подготовката.

Явно обаче и атмосферните условия са срещу него. Все още не е ясно дали ще се насрочи нова проверка за Миньор до края на седмицата.
Наставникът на Миньор Николай Тодоров-Кайзера не е особен оптимист за състоянието на отбора си в момента. Той е недоволен от подготовката на перничани.

Тя ту се провеждаше, ту спираше и това в крайна сметка явно се е отразила лошо на "чуковете".

"Не съм доволен от играта ни, много грешки допускаме. Но на мен ми е пределно ясно, че с тази разкъсана подготовка не можем да очакваме много.

Отделно още играчите не се познават. Надявам се до два-три дни да има яснота за бъдещето на клуба и се надявам да се спасим", заяви Кайзера.
Още по темата

Миньор пак мина лесно през Септември Симитли


Въпреки затрудненото положение на отбора с него тренират двама чуждестранни играчи - сърбин и черногорец. Още не е ясно обаче дали ще останат.

"Тези момчета показаха качества. Ще ги тествам обаче в още една контрола - срещу Чавдар Етрополе", сподели още Кайзера.



Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта