ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот Middlesbrough » 13 яну 2014 14:08

storm написа:
eelche написа:
storm написа:
eelche написа:
storm написа:Пак намесват Ювентус в тема, която няма нищо общо с него...А как да има нещо общо с отбор който е на колосалните 30 точки разлика от него при изигран един полусезон.. :mrgreen:


Спокойно,друже...Джузепе Роси и Марио Гомез знаят как да лекуват стари чанти,а там както видяхме дори и със съдийски аванти не става :lol: :lol: :lol: ахьахьхаьхаьхахьахьахьхаьхаьхахьахьахьхаьхахьахьахьхаьхаьхахьаха

Ха да така е, но Джузепето нещо ще пропусне останалата част от сезона.. :)


Моля се да продължим в Лига Европа и да има директен сблъсък Юве - Виола на 1/8-на финал !

Ти последно си фен на : Фиорентина, Лацио, Милан, Челси или ?.. :mrgreen:

На Елче е
Иначе е хейтър :)


Офтопик:

Потребителски аватар
-Ivan-
Мнения: 518
Регистриран на: 06 окт 2010 15:45
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот -Ivan- » 13 яну 2014 14:10

Определено не харесвам Милан,но не мога да остана безучастен за случващото се в този иначе велик отбор.Истината е ,че без силни отбори като Барселона,Реал М.,Милан,Юнайтед,Байерн,Ливърпул и т.н. футболът просто не е същият.Колкото и да не ги обичам,все пак предпочитам да виждам отбори като Милан на 1/4 и 1/2 финалите в ШЛ,защото просто историята и традициите на този клуб е за подобни постижения.

За мен в Милан проблемът не е само Алегри.Той е много по-голям.Няма действаща школа,има сериозно отдръпване на всички италиански фенове.Друг проблем е,че не се мисли за бъдещето,води се за мен не добра трансферна политика,а доста от играчите не отговарят на нивото.Има един човек,който определено може да върне славните времена на този отбор и да изгради изцяло нова концепция за развитието на тима,но трябва време,поне 3 години.Човекът е играл в Милан,доказан треньор и добър ръководител.Лично според мен,ако Милан иска да заложи на нещо ново,нещо различно от това,което е в момента,то трябва да заложи на един треньор-Франк Рийкард :!:
Изображение

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот dreben23 » 13 яну 2014 14:18

Няма кво да доказвам, ти трябва да се доказваш пред мен, виж си прогнозите в игрите например. :lol: Усредни точките на всеки един във форума за всеки кръг и тогава ще си поговорим пак. :)

Освен това гледам по 20 мача на ден, което не ти е по силите нито на теб, нито на който и да е било другиго, така че имаш какво да понаучиш. :P
Не ми се водят излишни спорове, то се вижда как с мъка и пот ме догонвате, но ще напреднете малко по малко, догодина нямам и амбиция да участвам, но през тази ще играем докрай. Някой път може да опиташ да налучкаш някой мач и с резултат 2-1, може да ти върже. :)
Де Шилио ако е бъдещето на Милан, значи Милан няма бъдеще. А щом казвам като него, значи и другите не са цвете.
Голямо самочувствие имате, а от футбол не разбирате, затова налучквайте повечко и така става.. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 13 яну 2014 14:22

Винаги треньорът опира пешкира, а играчите са изцяло в бяло... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот doktora25 » 13 яну 2014 14:24

Според мен трябва да намерите заместници на Де Йонг и Балотели. Единият е призван да внася ред и стабилност в дефанзивен план, докато другият: да реализира по-голямата част от головите положения. Просто са на светлинни години от класата на Гатузо, Инзаги и Шевченко и на тях не може да се разчита. Иначе младите и надъхани италианци в отбора са неговото бъдеще и не е желателно те да отнасят най-много критики.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
alexveselinov
Мнения: 2868
Регистриран на: 14 сеп 2009 11:53
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот alexveselinov » 13 яну 2014 14:24

Разгеле, разкараха го тоя. Обаче трябва и стабилна селекция и Балотели да го разкарат.
"България има свой път и ние ще се ръководим само от нашите интереси"
/генерал Христо Луков/

"Силни са страните с чувство на национално самоуважение"
/Виктор Орбан/

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот storm » 13 яну 2014 14:25

dreben23 написа:Няма кво да доказвам, ти трябва да се доказваш пред мен, виж си прогнозите в игрите например. :lol: Усредни точките на всеки един във форума за всеки кръг и тогава ще си поговорим пак. :)

Освен това гледам по 20 мача на ден, което не ти е по силите нито на теб, нито на който и да е било другиго, така че имаш какво да понаучиш. :P
Не ми се водят излишни спорове, то се вижда как с мъка и пот ме догонвате, но ще напреднете малко по малко, догодина нямам и амбиция да участвам, но през тази ще играем докрай. Някой път може да опиташ да налучкаш някой мач и с резултат 2-1, може да ти върже. :)
Де Шилио ако е бъдещето на Милан, значи Милан няма бъдеще. А щом казвам като него, значи и другите не са цвете.
Голямо самочувствие имате, а от футбол не разбирате, затова налучквайте повечко и така става.. :)


20 мача на ден означава, че сигурно не излизаш от увас, от което следва, че Борото разбира едни други неща много по хубави и мокри май повече от теб.. :mrgreen: :)

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот Middlesbrough » 13 яну 2014 14:25

dreben23 написа:Няма кво да доказвам, ти трябва да се доказваш пред мен, виж си прогнозите в игрите например. :lol: Усредни точките на всеки един във форума за всеки кръг и тогава ще си поговорим пак. :)

Освен това гледам по 20 мача на ден, което не ти е по силите нито на теб, нито на който и да е било другиго, така че имаш какво да понаучиш. :P
Не ми се водят излишни спорове, то се вижда как с мъка и пот ме догонвате, но ще напреднете малко по малко, догодина нямам и амбиция да участвам, но през тази ще играем докрай. Някой път може да опиташ да налучкаш някой мач и с резултат 2-1, може да ти върже. :)
Де Шилио ако е бъдещето на Милан, значи Милан няма бъдеще. А щом казвам като него, значи и другите не са цвете.
Голямо самочувствие имате, а от футбол не разбирате, затова налучквайте повечко и така става.. :)

fuck this shit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:


Офтопик:

Потребителски аватар
Svetlio
Мнения: 940
Регистриран на: 27 мар 2008 17:39
Контакти:

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот Svetlio » 13 яну 2014 15:31

eelche написа:Да имаш играчи като Балотели,Матри,Kака,Робиньо,Адил Реми,Пацини,Андреа Поли и да не можеш да биеш такива отбори като Сасуоло,Дженоа,Ливорно е просто нямам думи...
Повечето от тези играчи са или изпята песен, или твърде непостоянни в изявите си. За мен бе по-скоро изненада,че Милан стигнаха до 3-то място миналата година, отколкото падението им през този...

Потребителски аватар
Antananarivo
Мнения: 180
Регистриран на: 31 окт 2012 01:07

Re: ОФИЦИАЛНО: Милан уволни Алегри

Мнениеот Antananarivo » 13 яну 2014 15:49

http://www.sportal.bg/news.php?news=466942
"Новият треньор на Милан се казва Кларън Зеедорф, който е плеймейкър на Ботафого, съобщава "Sky Sport". Името му ще бъде обявено официално в четвъртък сутринта. Днес с всяка изминала минута акциите на холандския плеймейкър се вдигаха все повече след уволнението на Масимилиано Алегри. Както е известно, той имаше договорка да води отбора от лятото, но по-рано днес стана ясно, че има интересна клауза в настоящия му контракт с Ботафого. В нея пише, че може да си тръгне по всяко време от клуба, ако няма да бъде играч в друг тим."


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта