ШЛ 1/8 финал Арсенал - Милан 06.03.2012

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал Арсенал - Милан 06.03.2012

Мнениеот daniel875 » 07 мар 2012 00:13

milan199440barca написа:Паралелите с Айндховен, Ла Коруня и второто на финала с Ливърпул са много уместни. Не искам да омаловажавам труда на футболистите на Арсенал, но такива отигравания в защита...
Грешка при нареждането при ъглов удар. Детинско изчистване на Тиаго, вместо да прати топката в тъч или ъглов. Дузпа... Сякаш изгледах отново финала с Ливърпул: центриране - гол, далечен удар - гол, дузпа - гол. Поздрави за Абиати и публиката на отбора. Каква вина има Алегри, след като няма здрави футболисти? Положителното... положителното е, че Милан се класира и ще извлекат нужните поуки от този мач. Първото полувреме бяха излезли да убиват време, второто заиграха нещо, но... Не знам. Не искам да коментирам тезите, че някой се меси в срещите, защото иначе няма да има смисъл да продължавам да гледам футбол. Честито класиране на всички миланисти.

Хубаво е, че си оптимист, но аз от много години, от незапомнено време не гледам футбол заради самата игра. Загубил съм тръпката към играта понеже парите развалиха нещата.
Как може Кака да бъде продаден за 68 милиона евро? Как може Роналдо да бъде купен за 94 милиона евро? Как може вратар да бъде купен за 52 милиона долара? Това са хора, ало, това са хора, не са магьосници. Имат като всички две ръце и два крака.
Това ако не корупция, тези пари ако не са изкарани по нечестен начин, друго не може да е.
"Милан" измъчено се класира тази вечер и за да заблуди бъдещия си съперник, че е изключително слаб отбор. Истината е някъде по средата. "Милан" не е отбор висша класа, но не е и просто добър отбор. Може да се каже, че е много добър, но толкова. Със сигурност Алегри ако го разкарат и бъде взет например Гуидолин, успехите ще бъдат повече. Макар че самият Гуидолин да признава, че имал проблем да води големи отбори. За Италия не съм толкова убеден, че щеше или ще има проблем.
Последна промяна от daniel875 на 07 мар 2012 00:18, променено общо 1 път.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал Арсенал - Милан 06.03.2012

Мнениеот turbogena » 07 мар 2012 00:17

Честито на росонерите ;) Очевидно Милан бяха подценили мача и можеха да съжаляват много ,ако не беше пропуска на Ван Перси. Вярно е ,че и Ночерино направи уникален пропуск :shock: Като цяло Милан изстрадаха това класиране. Сега ще ги видим на 1/4 финалите :)
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал Арсенал - Милан 06.03.2012

Мнениеот daniel875 » 07 мар 2012 00:18

turbogena написа:Честито на росонерите ;) Очевидно Милан бяха подценили мача и можеха да съжаляват много ,ако не беше пропуска на Ван Перси. Вярно е ,че и Ночерино направи уникален пропуск :shock: Като цяло Милан изстрадаха това класиране. Сега ще ги видим на 1/4 финалите :)

Берлускони и Галиани си напълниха джобовете до шушка, а букмейкърите да не говорим. Който и да е треньор, след такъв мач е длъжен да си подаде оставката. Не мисля, че футболистите бяха намесени чак толкова, но ръководните фактори със сигурност.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
milan199440barca
Мнения: 3615
Регистриран на: 04 мар 2011 19:20
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал Арсенал - Милан 06.03.2012

Мнениеот milan199440barca » 07 мар 2012 00:21

daniel875 написа:Хубаво е, че си оптимист, но аз от много години, от незапомнено време не гледам футбол заради самата игра. Загубил съм тръпката към играта понеже парите развалиха нещата.
Как може Кака да бъде продаден за 68 милиона евро? Как може Роналдо да бъде купен за 94 милиона евро? Как може вратар да бъде купен за 52 милиона долара? Това са хора, ало, това са хора, не са магьосници. Имат като всички две ръце и два крака.
Това ако не корупция, тези пари ако не са изкарани по нечестен начин, друго не може да е.


Оптимист? Не искам да се лишавам от футбол ;) За цените на футболистите съм напълно съгласен. Меси, може би, струва 60-на млн., но да се дават по 30-35млн. за Керъл, Торес, не знам си кой, Кавани да се оценява на 70-80млн...
Don't drink and drive, don't smoke and fly, take LSD and TELEPORT!!!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал Арсенал - Милан 06.03.2012

Мнениеот daniel875 » 07 мар 2012 00:24

milan199440barca написа:
daniel875 написа:Хубаво е, че си оптимист, но аз от много години, от незапомнено време не гледам футбол заради самата игра. Загубил съм тръпката към играта понеже парите развалиха нещата.
Как може Кака да бъде продаден за 68 милиона евро? Как може Роналдо да бъде купен за 94 милиона евро? Как може вратар да бъде купен за 52 милиона долара? Това са хора, ало, това са хора, не са магьосници. Имат като всички две ръце и два крака.
Това ако не корупция, тези пари ако не са изкарани по нечестен начин, друго не може да е.


Оптимист? Не искам да се лишавам от футбол ;) За цените на футболистите съм напълно съгласен. Меси, може би, струва 60-на млн., но да се дават по 30-35млн. за Керъл, Торес, не знам си кой, Кавани да се оценява на 70-80млн...

Меси не може да струва 60 милиона евра, защото не е нещо особено. Цените на тези играчи, особено в период на криза, трябва да бъдат сериозно намалени. 35 милиона за Меси е напълно приемлива цена. А за другите пишман футболисти, които посочваш, наистина исканите пари за тях са смешни.
Случаите Пато и Неймар доказват колко мръсна игра е футболът. Не може за едно хлапе да даваш 22 милиона евро, а за Неймар да се искат 40???
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
MainEventer
Мнения: 1390
Регистриран на: 19 апр 2011 17:52
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал Арсенал - Милан 06.03.2012

Мнениеот MainEventer » 07 мар 2012 00:32

daniel875 написа:Хубаво е, че си оптимист, но аз от много години, от незапомнено време не гледам футбол заради самата игра. Загубил съм тръпката към играта понеже парите развалиха нещата.
Как може Кака да бъде продаден за 68 милиона евро? Как може Роналдо да бъде купен за 94 милиона евро? Как може вратар да бъде купен за 52 милиона долара? Това са хора, ало, това са хора, не са магьосници. Имат като всички две ръце и два крака.
Това ако не корупция, тези пари ако не са изкарани по нечестен начин, друго не може да е.
"Милан" измъчено се класира тази вечер и за да заблуди бъдещия си съперник, че е изключително слаб отбор. Истината е някъде по средата. "Милан" не е отбор висша класа, но не е и просто добър отбор. Може да се каже, че е много добър, но толкова. Със сигурност Алегри ако го разкарат и бъде взет например Гуидолин, успехите ще бъдат повече. Макар че самият Гуидолин да признава, че имал проблем да води големи отбори. За Италия не съм толкова убеден, че щеше или ще има проблем.

Тогава защо слагаш Милан в графата велики отбори ? Един отбор, който продава мачове е всичко друго, но не и велик.
И защо все пращаш Юнайтед в аматьорския футбол заради корупция, а за пращане на Милан там нищо не казваш ?

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал Арсенал - Милан 06.03.2012

Мнениеот daniel875 » 07 мар 2012 00:40

MainEventer написа:
daniel875 написа:Хубаво е, че си оптимист, но аз от много години, от незапомнено време не гледам футбол заради самата игра. Загубил съм тръпката към играта понеже парите развалиха нещата.
Как може Кака да бъде продаден за 68 милиона евро? Как може Роналдо да бъде купен за 94 милиона евро? Как може вратар да бъде купен за 52 милиона долара? Това са хора, ало, това са хора, не са магьосници. Имат като всички две ръце и два крака.
Това ако не корупция, тези пари ако не са изкарани по нечестен начин, друго не може да е.
"Милан" измъчено се класира тази вечер и за да заблуди бъдещия си съперник, че е изключително слаб отбор. Истината е някъде по средата. "Милан" не е отбор висша класа, но не е и просто добър отбор. Може да се каже, че е много добър, но толкова. Със сигурност Алегри ако го разкарат и бъде взет например Гуидолин, успехите ще бъдат повече. Макар че самият Гуидолин да признава, че имал проблем да води големи отбори. За Италия не съм толкова убеден, че щеше или ще има проблем.

Тогава защо слагаш Милан в графата велики отбори ? Един отбор, който продава мачове е всичко друго, но не и велик.
И защо все пращаш Юнайтед в аматьорския футбол заради корупция, а за пращане на Милан там нищо не казваш ?

Защото играете тото непрекъснато, а Берлускони играе, когато му е угодно. Ето ти момент за печалба и той се възползва. А вие сте точно обратното - искате само да печелите мачовете си, защото сте прекалено алчни и особено Фъргюсън. В този живот има победи и по двата начина, когато губиш и печелиш. Когато се научите на това, тогава ще станете наистина големи. Големите затова са големи, защото не са непрекъснато лаптящи за върха. Те знаят, че животът е колело, кръговрат.
Завръщането към върха е във времето, а да искаш да го направиш за момента.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
MainEventer
Мнения: 1390
Регистриран на: 19 апр 2011 17:52
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал Арсенал - Милан 06.03.2012

Мнениеот MainEventer » 07 мар 2012 00:45

daniel875 написа:Защото играете тото непрекъснато, а Берлускони играе, когато му е угодно. Ето ти момент за печалба и той се възползва. А вие сте точно обратното - искате само да печелите мачовете си, защото сте прекалено алчни и особено Фъргюсън. В този живот има победи и по двата начина, когато губиш и печелиш. Когато се научите на това, тогава ще станете наистина големи. Големите затова са големи, защото не са непрекъснато лаптящи за върха. Те знаят, че животът е колело, кръговрат.
Завръщането към върха е във времето, а да искаш да го направиш за момента.

Продаден мач си е продаден мач. Дали е постоянно или, когато е угодно, наказанието трябва да е едно и също.
И не съм фен на Юнайтед!

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: ШЛ 1/8 финал Арсенал - Милан 06.03.2012

Мнениеот deepblue1963 » 07 мар 2012 01:26

SANSIRO7 написа:Арсенал-3
Мексес-0
Тоя мач ако не беше нареден те па на.
Толко безобразно и вяло дори ние не можем да играем.
Дано на четвъртфинала сме по-съсредоточени.

Корекция
Арсенал-3
Т.Силва-0
Или,по-точно
Т.Силва-3
Милан-0
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

SANSIRO7
Мнения: 2227
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал Арсенал - Милан 06.03.2012

Мнениеот SANSIRO7 » 07 мар 2012 10:07

deepblue1963 написа:
SANSIRO7 написа:Арсенал-3
Мексес-0
Тоя мач ако не беше нареден те па на.
Толко безобразно и вяло дори ние не можем да играем.
Дано на четвъртфинала сме по-съсредоточени.

Корекция
Арсенал-3
Т.Силва-0
Или,по-точно
Т.Силва-3
Милан-0

Напротив, срещу Арсенал игара само Мексес и пак не ни отстраниха. Така, че Арсенал-3, Мексес-0


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта