Емполи-Милан 23.09.2014 | 21:45

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Емполи-Милан 23.09.2014 | 21:45

Мнениеот Santiago Munezz » 23 сеп 2014 23:56

Дано вече Пипо разбере,че инвалиди като Бонера и Маймунтари както и непостоянния Сапата нямат място в Милан.Отделно Хонда не става за крило,далеч по полезен е като е в средата на терена.Но каквото и да си говорим тука само си чешем езиците,сигурен съм че ще продължи да се залага на тази света троица и занапред !
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Емполи-Милан 23.09.2014 | 21:45

Мнениеот daniel875 » 23 сеп 2014 23:59

Santiago Munezz написа:Дано вече Пипо разбере,че инвалиди като Бонера и Маймунтари както и непостоянния Сапата нямат място в Милан.Отделно Хонда не става за крило,далеч по полезен е като е в средата на терена.Но каквото и да си говорим тука само си чешем езиците,сигурен съм че ще продължи да се залага на тази света троица и занапред !

Дали Мунтари беше Маймунтари, когато вкара на "Ювентус", но някои не видяха съвсем умишлено? Този ганаец е много повече футболист от онова недоразумение, което беше продадено в Англия.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Емполи-Милан 23.09.2014 | 21:45

Мнениеот Черният козел » 23 сеп 2014 23:59

Santiago Munezz написа:
Черният козел написа:Поредния тото мач ! Сега ще изтичам до пункта да пусна една десетарка за Милан.Утре ще тръгна със сто кинта напред ;)

Поредния капацитет,който много ги разбира "уговорените мачове" :lol: Аз се чудя защо Черепа толкова намали коефициентите в последно време ,а това е било щото ти си бил принуден да почнеш да залагаш при него :lol:

Това е защото съм лаком !!! Ако бях пуснал и хиксче на 4коеф една десетунка,щях да съм напред ! Много ясно,че има уговорки трябва да си много наивен да смяташ,че всичко е сълза ;) Ако щеш вярвай но месечно минимум 500лв съм напред от футболни мачове,при положение,че играя скромно :)
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Емполи-Милан 23.09.2014 | 21:45

Мнениеот Santiago Munezz » 24 сеп 2014 00:02

Черният козел написа:
Santiago Munezz написа:
Черният козел написа:Поредния тото мач ! Сега ще изтичам до пункта да пусна една десетарка за Милан.Утре ще тръгна със сто кинта напред ;)

Поредния капацитет,който много ги разбира "уговорените мачове" :lol: Аз се чудя защо Черепа толкова намали коефициентите в последно време ,а това е било щото ти си бил принуден да почнеш да залагаш при него :lol:

Това е защото съм лаком !!! Ако бях пуснал и хиксче на 4коеф една десетунка,щях да съм напред ! Много ясно,че има уговорки трябва да си много наивен да смяташ,че всичко е сълза ;) Ако щеш вярвай но месечно минимум 500лв съм напред от футболни мачове,при положение,че играя скромно :)

Вярвам! 8-)
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Емполи-Милан 23.09.2014 | 21:45

Мнениеот Черният козел » 24 сеп 2014 00:03

Santiago Munezz написа:
Черният козел написа:
Santiago Munezz написа:
Черният козел написа:Поредния тото мач ! Сега ще изтичам до пункта да пусна една десетарка за Милан.Утре ще тръгна със сто кинта напред ;)

Поредния капацитет,който много ги разбира "уговорените мачове" :lol: Аз се чудя защо Черепа толкова намали коефициентите в последно време ,а това е било щото ти си бил принуден да почнеш да залагаш при него :lol:

Това е защото съм лаком !!! Ако бях пуснал и хиксче на 4коеф една десетунка,щях да съм напред ! Много ясно,че има уговорки трябва да си много наивен да смяташ,че всичко е сълза ;) Ако щеш вярвай но месечно минимум 500лв съм напред от футболни мачове,при положение,че играя скромно :)

Вярвам! 8-)

Блажени са верующите ;)
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Емполи-Милан 23.09.2014 | 21:45

Мнениеот Groucho » 24 сеп 2014 00:22

Футболистите на Емполи през първите 40 минути успяха да не вкарат 5-6 гола на Абиати, Менес и червено-черните бидони в будна кома между тях.
Хубаво попадение на Торес, биерховска класа в отиграването с глава. Хареса ми как се представи испанецът. Дано му тръгне играта и бележи по-често. Хонда също се разбуди второто полувреме.

Абате с трето успешно центриране-асистенция-чудо!!! Недолюбвам много неговата игра, но бих оценил положително представянето му в първите четири мача.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Емполи-Милан 23.09.2014 | 21:45

Мнениеот stefani » 24 сеп 2014 00:37

И Индзаги разочарова ! Какво очаква още от Бонера Запата, че и Пацо
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44169
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Емполи-Милан 23.09.2014 | 21:45

Мнениеот rhaegar » 24 сеп 2014 00:51

Първото полувреме си беше трагедия. Добре че накрая падна тоя гол, та да има надежда поне за точка. Второто малко по-добре, но като цяло нямахме кой знае какви положения.

Не съм съгласен, че Менез е бидон. Той беше един от малкото, които изглеждаха способни да променят нещо в мача.

Малко ме е яд за лалето, защото заслужаваше по-добър дебют, но просто се налагаше по-офанзивна смяна. Дано получи шанс в следващите мачове, защото има доста качества. Има класата да "изяде" мястото на един измежду Поли и Мунтари, ако приемем, че Де Йонг и Монтоливо са сигурни, когато вторият се завърне.

Искам да видя малко по-отворена схема, или ако е това тъпо 4-3-3, да има поне един халф, който може да задържи топката и да организира някаква атака. Искам никога повече да не виждам Бонера с екипа на Милан.

Индзаги не ми изглежда като човек, който ще промени нещата, дори и колкото му позволяват възможностите, но дано ме опровергае.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Dexter Lord
Мнения: 581
Регистриран на: 30 юни 2008 15:37
Местоположение: Трибуна Изток
Контакти:

Re: Емполи-Милан 23.09.2014 | 21:45

Мнениеот Dexter Lord » 24 сеп 2014 00:54

Кои са им алтернативите? Да, зле са, но Пипо няма качествен ресурс за първите 11, а какво да говорим за положението при резервите. Милан ще се възроди, когато има нов собственик, дотогава ще тъне в посредствеността... за съжалание.
КРАСОТА,ВЯРА,БОРБА!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44169
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Емполи-Милан 23.09.2014 | 21:45

Мнениеот rhaegar » 24 сеп 2014 00:56

Dexter Lord написа:Кои са им алтернативите? Да, зле са, но Пипо няма качествен ресурс за първите 11, а какво да говорим за положението при резервите. Милан ще се възроди, когато има нов собственик, дотогава ще тъне в посредствеността... за съжалание.


Ще ме извиняваш, ама който и защитник от Примаверата да пуснат, ще играе по-добре от Бонера.

Иначе Армеро вляво, Рами-Алекс централни и Шилето вдясно, не е много сложно.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Милан”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта