Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
Chicharito
Мнения: 96
Регистриран на: 30 дек 2010 21:28
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот Chicharito » 29 яну 2011 02:19

drogooo написа:
Chicharito написа:Да говорим за трансфер на Уилшир в Юнайтед е смешно, въореки че им е фен. Освен това не Арсенал, а Юнайтед спечелиха всички или почти всички турнири за юноши и резерви през изминалия сезон.


Вие мнение за някой друг освен за Уилшър(ебати и недодяланика е за сега) имате ли?
Хванахте се за тоя като муха на лайно!
Дадох изватка от това какво дискутират феновете на Юнайтед преди ден във форума им и наблюденията им че той би бил добър английски заместник на остаряващите ни звезди в халфовата линия!!!
За МЕН СЪЩО този трансфер е НЕВЪЗМОЖЕН в момента,никой не казва дали е "сън" или "смешен" щото и Оуен вкарваше на Ман и беше "смешно" да си мислим че ще дойде ор Ливърпул точно ама на.../Гигс и той е от школата на Сити ама щеш ли 20 години им бримчи бековете кат селски спирки... така!!!


Това е форум тук се дискутира, коментира, потебителите дават своите мнения и така. А ти освен да постваш новини които всички могат да прочетат на сайта нещо смислено ще напишеш ли. Брой мнения ли ще гониш..

Потребителски аватар
drogooo
Мнения: 669
Регистриран на: 23 май 2009 19:17
Местоположение: Basel
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот drogooo » 29 яну 2011 09:03

Това е форум тук се дискутира, коментира, потебителите дават своите мнения и така. А ти освен да постваш новини които всички могат да прочетат на сайта нещо смислено ще напишеш ли. Брой мнения ли ще гониш..


ГотЙен,единствения пост който не е копиран от страницата на Гонг свързан с новини за Юнайтед е МОЯ!!!!!
айде пак се върни и попрегледай а :mrgreen:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
offside_my_ass_
Мнения: 126
Регистриран на: 29 юни 2010 15:01
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот offside_my_ass_ » 29 яну 2011 13:16

Уилшър бил уелсец ... бил фен на Юнайтед ... :lol: :lol: :lol: :lol: Момче, ти пи ли си лекарствата? Аз тук изобщо не коментирам титлите, Ливърпул и т.н. Фенчетата на Юнайтед верно сте най-комплексираните. Аз говоря конкретно за Джак Уилшър - англичанин, който от 9-годишен се състезава за формациите в Академията на Арсенал (най-добрата на Острова в последните години от гледна точка на резултати, статистики и реализирали се играчи). Уолкот не е от Академията, разбира се, аз не съм и твърдил, че е. Просто някой по-надолу попита кои били англичаните в първия отбор на Арсенал и аз му ги изброих. Конкретно за Джак - момчето си е фен на Арсенал от дете, един от най-постоянните титуляри в отбора за този сезон, най-големият английски талант в момента, дори вчера Капело го потвърди. Той е бъдещ капитан на Арсенал и да се надяваме да стане легенда, както вашите Скоулс и Гигс (впрочем Уилшър много наподобява Скоулс като стил). Не знам какво очакваш да е доказало едно 19-годишно хлапе, но определено Джак има потенциала и го показва във всеки един мач, в който взема участие. Аз лично негов слаб мач през този сезон не съм гледал. Да не отваряме дума за останалите английски футболисти, идващи от Академията, защото ще стане наистина дълъг разговор. Само ще ти кажа това, което констатират и специалистите в Англия - Академията на Арсенал е най-продуктивната и най-добрата в последните години. Нищо не ти пречи да си приказваш глупостите, но помисли си кой опердаши миналата година вашата голяма гордост - момченцата на Солскяр. Два пъти и то дори без да играят момчетата, за които говоря - Джак, JET, Лансбъри, Гибс и т.н. А не играха, защото детското първенство вече не е за тях. :lol: :lol:
I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one.

Потребителски аватар
Chicharito
Мнения: 96
Регистриран на: 30 дек 2010 21:28
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот Chicharito » 29 яну 2011 14:34

Chicharito написа:
drogooo написа:
Chicharito написа:Да говорим за трансфер на Уилшир в Юнайтед е смешно, въореки че им е фен. Освен това не Арсенал, а Юнайтед спечелиха всички или почти всички турнири за юноши и резерви през изминалия сезон.


Вие мнение за някой друг освен за Уилшър(ебати и недодяланика е за сега) имате ли?
Хванахте се за тоя като муха на лайно!
Дадох изватка от това какво дискутират феновете на Юнайтед преди ден във форума им и наблюденията им че той би бил добър английски заместник на остаряващите ни звезди в халфовата линия!!!
За МЕН СЪЩО този трансфер е НЕВЪЗМОЖЕН в момента,никой не казва дали е "сън" или "смешен" щото и Оуен вкарваше на Ман и беше "смешно" да си мислим че ще дойде ор Ливърпул точно ама на.../Гигс и той е от школата на Сити ама щеш ли 20 години им бримчи бековете кат селски спирки... така!!!


Това е форум тук се дискутира, коментира, потебителите дават своите мнения и така. А ти освен да постваш новини които всички могат да прочетат на сайта нещо смислено ще напишеш ли. Брой мнения ли ще гониш..


Да лека грешка се получи това не беше за теб а за Rolfes и genkov, но като цяло и тримата ви искам тихички :mrgreen:

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот Rofles » 29 яну 2011 14:59

Какъв ти е проблема с мене бе .. :?:
Изображение[/center]

Потребителски аватар
drogooo
Мнения: 669
Регистриран на: 23 май 2009 19:17
Местоположение: Basel
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот drogooo » 29 яну 2011 15:48

Chicharito написа:Това е форум тук се дискутира, коментира, потебителите дават своите мнения и така. А ти освен да постваш новини които всички могат да прочетат на сайта нещо смислено ще напишеш ли. Брой мнения ли ще гониш..


Да лека грешка се получи това не беше за теб а за Rolfes и genkov, но като цяло и тримата ви искам тихички :mrgreen:


Ми иди в форума на глухонемите като искаш "тихички" смешко! :mrgreen:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
sMotLiO
Мнения: 1453
Регистриран на: 27 ное 2010 22:24
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот sMotLiO » 29 яну 2011 20:32

Уилшър да си рита в галактическия Арсенал,все ми е тази за него. Мен ме интересуват изявите на нашите момчета - Уелбек,Клевърли и т.н
You run fast? Ill run 10 paces faster. You jump high? Ill jump 3 inches higher. You train hard? Ill train 5 times harder

Потребителски аватар
Chicharito
Мнения: 96
Регистриран на: 30 дек 2010 21:28
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот Chicharito » 29 яну 2011 22:18

Горките, просто се шегувах, не плачайте, не разбирате ли от шега.

drogooo написа:
Chicharito написа:Това е форум тук се дискутира, коментира, потебителите дават своите мнения и така. А ти освен да постваш новини които всички могат да прочетат на сайта нещо смислено ще напишеш ли. Брой мнения ли ще гониш..


Да лека грешка се получи това не беше за теб а за Rolfes и genkov, но като цяло и тримата ви искам тихички :mrgreen:


Ми иди в форума на глухонемите като искаш "тихички" смешко! :mrgreen:


Ех колко си забавен :)

А сега по темата: Честито на всички фенове на Юнайтед за поредната победа.

Потребителски аватар
drogooo
Мнения: 669
Регистриран на: 23 май 2009 19:17
Местоположение: Basel
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(трансфери,новини, т.н)

Мнениеот drogooo » 30 яну 2011 11:58

Chicharito написа:Ех колко си забавен :)

А сега по темата: Честито на всички фенове на Юнайтед за поредната победа.



Ма за тебе винаги бе душко !!!! :lol:
Айде настроение за мача във вторник че трябва да го взимаме! :geek:
ИзображениеИзображение


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта