Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 08 фев 2019 22:45

Много хора му се кефят на джоунс, че е сърцат и т.н., но вече в модерния футбол това не достига, докато при САФ бе съвсем друго. Той убиваше отборите с такива като него.
Грехота е Бейи и Линдо да не са двойка в момента.

Другото, което е притеснително, е че йънг бива налаган на бека, а не далот. Може би с една идея за подсигуряване, но там Юнайтед е пълна дупка и няма нищо такова. А бавноразвиващият меси и португалеца са млада генерация и биха се разбирали по-добре дори, но това има кой да го мисли.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 09 фев 2019 02:14

t0bl3ro_bg написа:Много хора му се кефят на джоунс, че е сърцат и т.н., но вече в модерния футбол това не достига, докато при САФ бе съвсем друго. Той убиваше отборите с такива като него.
Грехота е Бейи и Линдо да не са двойка в момента.

Другото, което е притеснително, е че йънг бива налаган на бека, а не далот. Може би с една идея за подсигуряване, но там Юнайтед е пълна дупка и няма нищо такова. А бавноразвиващият меси и португалеца са млада генерация и биха се разбирали по-добре дори, но това има кой да го мисли.

И на мен не ми харесват тия приказки от сорта на :Да бе, не е нещо особено, ама поне се раздава.Е, Рашфорд също се раздава, но и има умения.Лингард се раздава, няма умения, но има завиден интелект и все ще намери празното пространство и да мушне гол в даден момент.Филката направи 4-5 поредни добри мача всеки сезон, вдигне малко надеждите на хората и пак почват приказките за:"Айде да му дадем още един сезон".САФ го няма, само той можеше тези дървета да ги направи шампиони.Че аз предпочитам Блинд да го върнем-поне имаше акъл и можеше да подава.Той Филката и физически вече не е нещо особено.Глен Мъри и Крис Ууд му взеха всяка висока топка.
А за Ашлито просто съм сигурен, че е нужен, защото е лидер на терена.Линдата мълчи като пукал, Филката постоянно е притеснен, Байи си е някакъв меланхолик дето си гледа своята игра, Шоу и той мълчи.ДДХ, колкото и да го хвалим, няма това умение на ван дер Саар-летящият холандец при всяко едно статично положение си нареждаше играчите все едно са пионки на дъска за шах.Едно фенче на Арсенал, като ги бихме там, ми каза, че ни завижда за Ашлито.Йънг при всяка една ситуация крещи, намества играчите, опитва се да ги държи на една линия,а и на моменти критикува другите за своите грешки.То затова ни трябва качествен централен защитник с лидерски качества-защото ако докараме някой талантлив и мълчалив защитник, и следващия сезон ще гледам Ашли титуляр само и само да има някой да строява останалите.Някога Рио вършеше работа, която сега би ни била доста полезна.
Имам спомени как и на Лоран Блан даже се караше при някои ситуации.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот diplomat » 09 фев 2019 02:57

Попаднах и на доста интересно клипче от 2рия мач на Погба за Франция и първият му като титуляр за националния, като това се случва 6-7 месеца след напускането му в посока Ювентус, където директно измести Маркизио от отбора на Ювентус, редом до играчи като Андреа Пирло и Видал.



Това го споделям заради хората, които все още се опитват от време на време да припомнят как Сър Алекс го махнал за доброто на отбора и т.н. А ние тогава още налагахме Андерсон и Клевърли, че даже върнахме Скоулс от пенсия. Сър Алекс е бог за нас, тоя човек го чувствам като втори баща понякога :lol: , но и той правеше грешки, което е напълно естествено. В случая не успя да прикрие омразата си към свинята Райола и заради това Погба си тръгна. Този момент, заедно с продажбата на Стам и отказът да купим Азар заради това, че агентът му поискал 5-6 млн. паунда бонус за подписване на договора, са едни най-големите грешки на САФ, поне по мое мнение. Но по-важното е, че сега Погба е тук и трябва да направим всичко възможно да не си тръгне повече, което значи да сме конкуренти за титлата и ШЛ всеки сезон.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 09 фев 2019 10:42

Scholesy93 написа:
t0bl3ro_bg написа:Джоунс не е за Юнайтед, не е сериозно.

Готви се изненада с участието на Кантона.

И аз съм на това мнение.Майк и Филката с нови договори ме притеснява-Линдельоф в момента няма мърдане от състава, който и да е новият треньор, Байи се вижда, че като не взима прибързани решения е безценен.Тия двамата ако и тях ще ги държим дългосрочно, то лятото сигурно няма да има нов централен защитник.А ще ме е яд-лято 2019 за пръв път от много време ще чакам сериозни трансфери с нетърпение.При ЛВГ и Моу загубих увереността, че качествените играчи ще вдигнат нивото на отбора заради тъпите философии на холандеца и португалската мърша.Но сега-дали ще е Оле, дали ще е Поч, дали ще е Зизу, все ще се опитваме да играем качествен футбол.Само да не се надънем пак с някой невероятен тактик като Конте или Симеоне.
Погба най-вероятно ще е в идеалния състав за сезона.Определено за пръв път от години се опитваме да играем футбол, това вече води и до индивидуални награди за офанзивните ни футболисти.Още помня сезон 2006-2007 когато сър Алекс доволно гледаше как на тържеството водещият, при обяваването на идеалната единайсеторка, просто ни изреди стартовия състав през сезона.



https://www.manchestereveningnews.co.uk ... r-15799319

reddevil052
Мнения: 4
Регистриран на: 09 фев 2019 11:46
Контакти:

Солскяер стана мениджър на Януари, докато Рашфорд печели играч на месеца.

Мнениеот reddevil052 » 09 фев 2019 11:55

За пръв път от доста време на сам мениджър на Ман Юнайтед постига подобно постижение. Последния път го направи Сър Алекс през Октоври, 2012та. Супер добро представяне според мен, вече гледам мачовете на Ман с много по-голям интерес. Тук попаднах на интересни статистики по въпроса:
https://manutdstats.net/2019/02/08/solskjaer-january-manager-of-the-month/
Футболни прогнози прогнози за днес и утре :arrow: Prognozi.BET

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 09 фев 2019 17:25

Бе Оле да отиде да поговори с ФА.Не ги знам Пуул как го постигнаха, но тоя сезон страничните съдии са решили да не им свирят засадите.Не може ли и ние така?
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34786
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 09 фев 2019 18:32

Scholesy93 написа:Бе Оле да отиде да поговори с ФА.Не ги знам Пуул как го постигнаха, но тоя сезон страничните съдии са решили да не им свирят засадите.Не може ли и ние така?

Ние 13 титли взехме така, още ли искаш :lol: :lol: :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 10 фев 2019 11:55

Собственикът, директорът и агентът на Оле са били заедно покрай мача с Фулъм.

Както се знае Глейзър не идват току-така безцелноо да гледат отбора си, а и САФ каза, че се е виждал с тях не много пъти, тъй като директорът е бил връзката.

https://www.manchestereveningnews.co.uk ... d-15806420

Glazer attended a United match for the first time since the Champions League defeat to Juventus at Old Trafford in October and was sat next to Woodward. Solskjaer’s representative Jim Solbakken was also in the directors’ box and spoke with the United board members.

Woodward usually attends every United game and often visits the dressing room after matches to congratulate the players, while the Glazer siblings have also entered the dressing room in the past.


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1072
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 10 фев 2019 12:22

Мен ми прави впечатление, че Дейвид Гил често се появява на мачовете.Вече и на гостуванията ходи.Помня, че някакво почетно място му дадохме, но явно пак ще вземе част от властта.Не знам за добро или за лошо-със САФ вършеха добра работа, но ме притеснява да не би Глейзърс да го връщат, защото ще връщаме и старата политика-търсене и купуване на добри играчи за минимални пари.Вижда се, че имаме някаква класа в този състав.С правилния треньор и нужните инвестиции лятото можем да атакуваме титлата.
Кавани аут явно.Съставът им пак си е плашещ, Верати явно ще е здрав, а прогнозите не бяха такива в началото, но сега е идеалния момент да постигнем нещо значимо в Европа.За пръв път от времето на Фърги.Че до момента имаме един обрат срещу Олимпиакос и една победа срещу тийнейджърите на Аякс.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 10 фев 2019 15:41

Някой с преки наблюдения над Магуайър от Лестър - силни/слаби страни и би ли паснал на Ман Юнайтед ? :roll:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта